Palangos senoji gimnazija reitinguose nenusileidžia

"Palangos tilto" informacija, 2018-12-24
Peržiūrėta
1270
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gruodžio mėnesį žurnalas „Reitingai“ jau šeštą kartą pristatė dalykinį gimnazijų reitingą. Šiame sąraše aukštose pozicijose yra ir Palangos senoji gimnazija. Pagal brandos egzaminų rezultatus Palangos miesto savivaldybė yra ypatingai aukštoje – ketvirtoje vietoje – tarp šešiasdešimties Lietuvos savivaldybių.
„Kadangi Palangos senoji gimnazija vienintelė mūsų savivaldybėje vykdo vidurinio ugdymo programą, šis rezultatas yra ir Senosios gimnazijos veiklos išskirtinis įvertinimas“, – sakė direktorius Leonas Šidlauskas.
Savivaldybių reitingas sudarytas išvedus balų vidurkį iš visų laikytų valstybinių brandos egzaminų rezultatų. Šiemet Senosios gimnazijos valstybinių brandos egzaminų balų vidurkis yra 57,76. Palangą savivaldybių reitinge šiais metais aplenkė tik Vilniaus ir Kauno miestai bei Klaipėdos rajonas.
Lietuvos gimnazijų reitinge pagal pasiekimus Švietimo ir mokslo ministerijos organizuotose olimpiadose iš 140 Lietuvos gimnazijų Senoji gimnazija užima 50 vietą (laimėtos penkios antros ir dvi trečios vietos respublikos olimpiadose ir konkursuose).
Senoji gimnazija patenka į geriausiai išmokančių atskirus dalykus mokyklų penkiasdešimtuką: rusų kalba (41 vieta), chemija (50 vieta), geografija (50 vieta).
„Daug gimnazijos mokinių šiais metais per valstybinius brandos egzaminus buvo įvertinti itin aukštais balais ir tai rodo, kad Senojoje gimnazijoje dirba daug aukščiausios kompetencijos mokytojų, kad kiekvienas mokymosi motyvaciją turintis mokinys gali sulaukti jo pastangas ir talentą atitinkantį išsilavinimą ir įvertinimą. Dėl to Palangos senąją gimnaziją aukštai vertina ir Lietuvos pedagoginė bendruomenė, ir gimnazijos mokinių tėvai, ir patys gimnazistai“, – rezultatais džiaugėsi mokyklos vadovas.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Nijolė 2018-12-26 05:19 ([email protected] / IP: 90.131.36.195)
Beje, mokiniai į gimnaziją atėjo iš ,,Baltijos'' , Vl. Jurgučio ir Šventosios pagrindinių mokyklų. Nuopelnas-visų Palangos mokytojų!!!

Taip pat skaitykite

Šiais metais Palangos senoji gimnazija minės solidžią ir prasmingą šventę. Gimnazijai - 100 metų. 


Palangos senoji gimnazija skelbia atranką muzikos mokytojo pareigoms užimti. Siūloma darbo sutartis neterminuota, darbo krūvis -18 kontaktinių valandų per savaitę (0,81 etato).


Palangos senoji gimnazija priims į darbą fizinio ugdymo mokytoją ir bibliotekos vedėją.


Visos Lietuvos švietimo kontekstą analizuojantys specialistai vėl turi gerų žinių Palangai: itin džiugina ką tik paskelbti žurnalo ,,Reitingai“ duomenys apie dalykinius Lietuvos gimnazijų pasiekimus. Palangos senoji gimnazija pagal mokinių pasiekimus respublikinėse olimpiadose yra 6 vietoje Lietuvoje. Šiais metais respublikinėse olimpiadose Palangos gimnazistai...


Žurnalas „Reitingai“ paskelbė Lietuvos mokyklų 2020-ųjų metų reitingą. Šiemet „Reitingai“ vertinime gimnazijos buvo išskirtos į dvi grupes: organizuojančias mokinių atrankas ir neorganizuojančias. Pastarųjų grupėje Palangos senoji gimnazija užėmė 44 vietą iš 356 vertintų gimnazijų. Senoji gimnazija pakilo 8 opozicijomis palyginus su 2019 metais.


Palangos senoji gimnazija bendradarbiaus su Klaipėdos universitetu

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 27 | Rubrika: Miestas

Palangos senoji gimnazija bendradarbiaus su Klaipėdos universitetu, organizuos bei įgyvendins bendrus tiriamuosius darbus, projektus ir edukacines veiklas.


Gruodžio mėnesį žurnalas „Reitingai“ jau šeštą kartą pristatė dalykinį gimnazijų reitingą. Šiame sąraše aukštose pozicijose yra ir Palangos senoji gimnazija. Pagal brandos egzaminų rezultatus Palangos miesto savivaldybė yra ypatingai aukštoje – ketvirtoje vietoje – tarp šešiasdešimties Lietuvos savivaldybių.


Palangos senoji gimnazija garsėja ne tik aukštais, dažnai nenusileidžiančiais ir geriausių šalies mokyklų mokinių pasiekimais ir mokinius ruošiančiais kvalifikuotais mokytojais. Gimnaziją baigė garsūs ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje žmonės. Tai, kad mokykla suteikia visas sąlygas mokiniams visapusiškai kaupti savo žinių bagažus, galima suprasti...


Praėjusią savaitę paskelbtas 13-tasis savaitraščio „Veidas“ sudarytasis Lietuvos gimnazijų reitingas. Jame vienintelė Palangos gimnazija įsitaisiusi visai neprastoje vietoje – 67-oje. Juolab, kad konkurentų buvo tikrai labai daug – 291. Pernai Senoji gimnazija užėmė 90 vietą, o užpernai – 125.


Balandį Palangos senoji gimnazija sužinojo turinti stiprius tinklininkus – Lietuvos mokyklų tarpzoninėse varžybose mūsų vaikinai, tik pritrūkę patirties, labai permainingose kovose pralaimėję Kauno ir Šiaulių vaikinams 2-3, 2-3, užėmė garbingą III vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius