Palangos senosios gimnazijos abiturientai paminėjo Šimtadienį

Palangos tiltas, 2024-03-06
Peržiūrėta
824
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos senosios gimnazijos abiturientai paminėjo Šimtadienį

Pirmąją pavasario dieną Palangos gimnazistai atšventė Šimtadienį. Tradiciškai šventę organizavo trečiokai gimnazistai, šiems metams parinkę temą „Las Vegasas“.

Egzaminų laukia 121 mūsų miesto gimnazistas.

Kaip ir kasmet, trečiokai paskelbė įvairias nominacijas: Metų porelė, protas, stilius, mechanikas, menininkas, influenceris, mikrofonas, pirmokų numylėtinis, pozityvas, „Taksi“, „Miegutis“, „Kaip bus, taip bus“, „Barbė devyndarbė“ ir „Gym rat‘as“.

Kad renginys įvyktų, savo rankas, širdį ir laiką tam skyrė trečiokai gimnazistai Liepa Bracaitė, Margarita Vaickutė, Marija Kalis, Marija Trofimovaitė, Paulė Visockytė, Samanta Tomasaitė, Titas Kunigėlis, Urtė Pakutkaitė, Beatičė Juozilaitytė, Diana Tomaj, Elena Tiškutė, Enrika Grybauskaitė, Giedrė Burbaitė, Glorija Januševič, Viltė Grišonytė, Ilzė Galdikaitė, Julius Krylovas, Kornelija Žičkutė. O pagrindinės idėjų autorės ir Šimtadienio siela – Beata Volkovaitė ir Paulina Sumaryuk.

Šventę vedė Beata Volkovaitė, Paulina Sumaryuk, Rokas Rakauskas ir Juozas Korsakas.

Spalvingas šventės akimirkas užfiksavo Gimnazijos fotoreporteris Kristijonas Karačionka.

Gimnazijos žurnalistai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmąją pavasario dieną Palangos gimnazistai atšventė Šimtadienį. Tradiciškai šventę organizavo trečiokai gimnazistai, šiems metams parinkę temą „Las Vegasas“.


Gera žinia Palangos senosios gimnazijos bendruomenei – bus rekonstruojamas Palangos senosios gimnazijos stadionas.


Kas pasakė, kad skaičiuose nėra šilumos? Na, gal skaičiuose ir nėra, bet bent jau skaičių mokslo mokančios Palangos senosios gimnazijos matematikos sklidinos ne tik šilumos, bet ir poezijos. 


Pirmasis Palangos senosios gimnazijos direktorius, praktiškai vykdęs šias pareigas, Juozas Butkus, net nebuvo paskirtas vadovu.


Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Sekmadienį, liepos 25 d., Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Palangos senąją gimnaziją šiais mokslo metais baigė 95 mokiniai.


Palangos senosios gimnaziją baigė 94 abiturientai

"Palangos tilto" redakcija, 2020 08 28 | Rubrika: Miestas

Šių metų rugpjūčio 7 dieną brandos atestatai buvo įteikti 80 -ajai Palangos senosios gimnazijos abiturientų laidai. Gimnaziją baigė 94 abiturientai, kurie bendruomenės atmintyje išliks kaip itin kūrybiški, talentingi, įdomūs, draugiški ir nuoširdūs jauni žmonės. Gimnazijos auklėtiniai puikiai išlaikė valstybinius brandos egzaminus – iš...


Dėl koronaviruso pandemijos brandos egzaminų sesija šiemet Palangoje nusikėlė mėnesiu vėliau. Ji prasidės anglų kalbos kalbėjimo valstybiniu brandos egzaminu birželio 22 d. Pagrindinė brandos egzaminų sesija baigsis liepos 21 d. fizikos egzaminu.


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Liepos vidurys – metas, kuomet abiturientai gali šiek tiek atsikvėpti: brandos egzaminų sesija jau praeityje, rezultatai aiškūs, o netrukus rankose jie laikys ir brandos atestatą. Odontologiją arba mediciną planuojanti studijuoti Kotryna Jasinskaitė – Palangos senosios gimnazijos abiturientė, su kuria, pakėlusia sparnus skrydžiui iš Palangos, pasikalbėjome...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius