Palangos „Shodan“ sportininkai Lietuvos Kyokushin Karate Kata čempionate

Palangos tiltas, 2022-03-30
1922

Kovo 26 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos Kata čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“. Karatistai iškovojo 2 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalių.

Čempionėmis tapo:

U14 amžiaus kategorijoje Karolina Radžiūnaitė pirmoje kovoje laimėjo prieš Rugilę Trumpickaitę (Kumite Jurbarkas), pusfinalyje nugalėjo Martiną Gurinovaitę, finale įveikė Mariją Fazylovą (Sakura).

U14 komandinėje rungtyje Andrėja Gigaitė, Karolina Radžiūnaitė, Natalija Vitkutė pusfinalyje laimėjo prieš Okinavos klubo komandą, finale nugalėjo jau kitą Okinavos klubo sportininkų komandą.

Vicečempione tapo Greta Vaitekūnaitė.

Komandinėje rungtyje vicečempionais tapo Živilė Bružaitė, Gratas Tamošiūnas, Airidas Tarnys.

Bronzos medalį iškovojo Eva Janušonytė.

Komandinėje rungtyje bronzos medalį iškovojo:

Aras Barzdžius, Deimonas Drungilas, Eva Janušonytė. Eva Jundulaitė, Greta Vaitekūnaitė, Emilis Venckus.

Ne daug iki prizininkų pakylos pritrūko:

Evelinai Kavolytei, Gabijai Latviūnaitei, Martinai Gurinovaitei, Rugilei Krajinskaitei.

Kovo 24 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos vaikų kata čempionatas. Kata – tai kovos technikos demonstravimo rungtis. Iš viso šiose varžybose startavo net 385 sportininkai iš 25 Lietuvos karate klubų.

Kovo 12 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate Kata čempionatas, kuriame dalyvavo techniškiausi Lietuvos karate klubų sportininkai.

Kovo 12 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos kiokušin karatė kata (kova su šešėliu) čempionatas U10 - U20 amžiaus grupėms.

Spalio 29 dieną Kėdainių arenoje vyko karate kyokushin Lietuvos moksleivių taurės varžybos, kuriose dalyvavo rekordiškai daug - net 710 dalyvių iš 39 Lietuvos klubų!

Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose įvyko dviejų dienų Lietuvos kyokushin karate  vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo virš 450 sportininkų iš 33 Lietuvos karate klubų.

Savaitgalį Panevėžyje vykęs Lietuvos kata (kovos technikos demonstravimas) čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos kyokushin karate sportininkus. Sėkmingai šiose varžybose startavo visi Palangos karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, iškovoję net 4 medalius – 1 aukso, 1 sidabro, 2 bronzos medalius.

Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18m. kyokushin karate čempionatas, kuriame garbingai kovojo karate Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Palangą atstovavo Jūratė Milašiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Akvilė Laučytė, Edgaras Jokubauskas.

Šį savaitgalį Lucerne, Šveicarijoje, vyks Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatas, kuriame varžysis ir karate kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Vasario mėnesį vykusiame Lietuvos čempionate vietas nacionalinėje rinktinėje iškovojo palangiškės Beatričė Bugenytė (sv. kat. – 55 kg), Aušrinė Mažulytė (sv. kat. – 65 kg) ir Erika...

Shodaniečių pergalės Vilniaus karatė kyokushin „VICHY“ čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 14 | Rubrika: Sportas

Vilniuje savaitgalį vyko atviras Vilniaus „Vichy“ karate kyokushin čempionatas. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau nei 400 sportininkų iš 10 Lietuvos karatė mokyklų. Taip pat buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Palangiškiai pasibaigus varžyboms galėjo džiaugtis itin gausiu medalių kiekiu: iškovoti 6...