Palangos socialdemokratai Seimo darbą stebėjo iš arti

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-17
Peržiūrėta
1994
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pamatyti Seimo narių darbą iš arti šią savaitę susiruošė Palangos socialdemokratai. Seimo narių, opozicijos lyderio Juliaus Sabatausko bei LSDP frakcijos pavaduotojo Algirdo Syso kvietimu, palangiškiai turėjo neeilinę progą gyvai stebėti Tautos atstovų darbą bei ministrų atsakymus į Seimo narių klausimus, keliamus per Vyriausybės valandą.
Pirmą kartą Seime apsilankiusiai išvykos organizatorei socialdemokratei Ievai Jončaitei patirtis buvo nauja. “Smagu matyti viską gyvai, mane visada domino įstatymų leidėjų darbas, procesai. Išgirdome apie tai iš pirmų lūpų”, - pažymėjo į socialdemokratų gretas aktyviai įsijungusi Ieva.
Palangos socialdemokratų lyderės Svetlanos Grigorian teigimu, pažintis su politiniais procesais bei institucijomis - neatsiejama nuo skyriaus veiklos. “Vienas iš skyriaus prioritetų - pažinimas. Prieš mėnesį skyriaus nares delegavome į Strasbūrą, šį kartą - suorganizavome išvyką į Seimo rūmus. Džiaugiuosi, kad bičiuliai yra žingeidūs ir domisi teisėkūros procesais”, - pažymėjo Tarybos narė S. Grigorian.

LSDP Palangos skyriaus inf.
Užs nr. 09

Jūsų komentaras:

Cristina 2019-10-19 09:17 (IP: 88.119.133.74)
ka labiau nori i Seima: Vaitkus ar Grigorian?

Taip pat skaitykite

Įprastai paskutinė mokslo metų savaitė Palangos senojoje gimnazijoje būna kitokia – skirta tyrinėti aplinką, kurioje gyvename, ir ne tik.


Savaitgalį Palangoje susirinko teniso mėgėjai iš visos Lietuvos. Čia vyko „TennisPark“ ir „TennisPassion“ komandų turnyras, kurį stebėti susirinko bendraminčiai, besidomintys ne tik sportu, bet ir grožio industrija.


Palangos socialdemokratai visuomenei savo programos pristatymą pradėjo Šventojoje. Renginys įvyko praėjusį šeštadienį, sausio 14 d., Šventosios centrinės aikštės paviljone. 


Išnagrinėję Palangos miesto Strateginį veiklos 2021-2023 m. planą bei jo pagrindu sudarytą biudžeto projektą Palangos socialdemokratai įžvelgė esminių jų spragų, todėl nusprendė biudžeto projektui nepritarti.


Pamatyti Seimo narių darbą iš arti šią savaitę susiruošė Palangos socialdemokratai. Seimo narių, opozicijos lyderio Juliaus Sabatausko bei LSDP frakcijos pavaduotojo Algirdo Syso kvietimu, palangiškiai turėjo neeilinę progą gyvai stebėti Tautos atstovų darbą bei ministrų atsakymus į Seimo narių klausimus, keliamus per Vyriausybės valandą.


Tokio išbandymo karate ugdytiniams dar neteko patirti. Pirmą kartą daugiau nei 300 vaikų ir suaugusiųjų Palangos oro uoste demonstravo per metus pasiektus rezultatus – jie laikė karatė kyokushin diržų egzaminą, o kylančių ir besileidžiančių lėktuvų keleiviai tapo jų žiūrovais.


Likus vos dviem savaitėms iki sutartimi numatyto UAB „Litesko“ iš miesto nuomojamo turto perėmimo į UAB „Palangos šilumos tinklai“ rankas, galima lengviau atsikvėpti – praėjusią savaitę buvo pasirašytos darbo sutartys su į miesto šilumos įmonę pereinančiais darbuotojais, priimti į darbą aukštesnės grandies vadovai, kurių...


Lietuvos Socialdemokratų partijos (LSDP) Etikos ir procedūrų komisijai priėmus palankų sprendimą iš Palangos skyriaus pašalintiems partijos bičiuliams Justinui Masalskui ir Viktorui Gecui, šie suskubo kurorto socialdemokratų skyriuje įsteigti grupę „LSDP Palangos skyriaus Centro grupė“. Be jų grupėje – ir palangiškis Linas Levickas, nors J....


Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas ir iš skyriaus pašalinti bičiuliai Justinas Masalskas bei Viktoras Gecas karo kirvių neužkasė ir praėjusį pirmadienį per įvykusį partijos prezidiumo posėdį. Prašant ką tik iš Sočio Olimpinių žaidynių sugrįžusiam partijos pirmininkui Algirdui Butkevičiui taikytis –...


„Ir sandėliukas – gerai, jei arti jūros“

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 07 25 | Rubrika: Miestas

Besikaupiantys tamsūs debesys, nešildanti saulutė – prastas ženklas prie įvažiavimo į Palangą besibūriuojantiems nuomos siūlytojams. Jų kaitra nebaugina, tiesa, tuomet sunkiau laukti, kol privažiuos atostogautojai su pinigėliais, tačiau tai reiškia, jog poilsiautojų gausa – garantuota. Pakelėje gyvenimas tiesiog verda, tai patvirtino ir patys palangiškiai. Dėl klientų užverda netgi arši...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius