„Palangos tilto“ komanda pradeda kovas krepšinio mėgėjų pirmenybėse

„Palangos tilto” informacija, 2013-02-28
Peržiūrėta
2228
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

http://teamfenom.com nuotr.
http://teamfenom.com nuotr.

Nuo šio vakaro kovas vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų  pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti pradeda „Palangos tilto“ krepšinio komanda.
Tradicinės pirmenybės vyksta jau nuo 1991-ųjų, kai išmėginti savo jėgas susirinko net dvylika Palangos krepšinio mėgėjų komandų. Kaip sakė nuo pat pirmųjų metų prie jų rengimo aktyviai prisidedantis varžybų sekretorius, Palangos sporto centro krepšinio treneris bei „Baltijos“ pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas metodininkas Arvydas Dočkus, šiais metais norą jose dalyvauti pareiškė septynios komandos: „SC“ (Sporto centras), „Virusas“, „Linksmiau“, „Pica drive“, „BC Bamas“, „Savi“ ir „Palangos tiltas“. Pernai ekipų buvo devynios, o pergalę šventė šiemet, deja, nedalyvaujanti „Lokių“ rinktinė.
Iki šios dienos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, kurioje vyksta pirmenybės, sužaistos penkerios varžybos, kurių rezultatai: „Pica Drive“ – BC ,,Bamas“: 83:77; „Virusas“ – „Savi“: 85:42; „Linksmiau“ – „Virusas“: 54:82; „Savi“ – BC ,,Bamas“: 75:77; „Virusas“ – „SC“: 82:98.
Šį vakarą, 19 val. susirungs „Linksmiau“ ir „SC“ krepšininkai, o 20.15 val. savo kovas dėl taurių pradės „Palangos tilto“ komanda, susitiksianti su „BC  Bamas“.
Kaip sakė komandos vadovas Dovydas Bajoras, šiais metais po „Palangos tilto“ vėliava susirinko dvylika itin pajėgių krepšininkų, keturi iš jų – fotografas ir komandos kapitonas Tadas Dirgėlas, vienas iš buvusių „Palangos tilto“ akcininkų Dovydas Bajoras, „Palangos tilto“ vadybininkas Linas Miciukevičius ir vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų Mindaugas Srėbalius žaidė ir pernai, kai komanda debiutavo pirmenybėse. Pasak D. Bajoro, tada ekipa negalėjusi atsiskleisti pilnu pajėgumu: ligų išretinta komanda suklupo pirmajame atkrentamųjų varžybų etape prieš taures iškovojusius „Lokius“.
„Palangos tiltas“ pirmenybėse yra pasiruošęs kautis tik dėl pirmosios vietos. Mes išties apgailestaujame, kad šiemet turnyre nežaidžia „Lokių“ komanda, su kuriais labai norėtume susitikti finale. Jei „Lokiai“ vis dėlto suburtų komandą, norėtume juos pakviesti sužaisti draugiškas varžybas“, – sakė D. Bajoras, pridūręs, jog norėtų, kad pirmenybėse būtų bent jau 9 komandos, kaip pernai, ir kad varžyboms teisėjautų po 2 teisėjus, o ne po vieną.
Komandos treneris Aivaras Prekšaitis teigė, kad sunkiausia būsią laimėti prieš Sporto centro komandą. Sudėtinga gali būti nugalėti ir tas ekipas, su kuriomis pernai neteko žaisti, nes, pasak trenerio: „Jų dar nepažįstame“.
„Palangos tilto“ gretose sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje žais T. Dirgėlas, M. Svirinskas, G. Daniulis, J. Buinickas; lengvieji krašto puolėjai – M. Simaitis ir E. Gadžimugometovas; centro puolėjas – A. Padavičius; atakuojantys gynėjai – M. Srėbalius, D. Bajoras, L. Miciukevičius, G. Petrikaitis ir įžaidėjas R. Valatka.

 

Jūsų komentaras:

bamo fanai 2013-03-04 06:44 ([email protected] / IP: 85.206.54.154)
Ne nuo realybes jus normaliai atitruke, nuo parselio gausit irgi ir nuo viruso ir nuo sc tad bukit ramus juokdariai

ziurovas 2013-03-02 18:32 (IP: 62.212.203.82)
Man patko kai 13 Bamo numeris po svilpuko paleido is kamuolio varzovui i galva, o teisejai tai traktavo kaip zaidybine situacija. Siulyciau ant lentu pritvirtini gopro kamerikes, gal tada prades svilpti normaliai.

Teisejai NEREALUS! 2013-03-02 16:06 (IP: 86.100.153.86)
Cia tas pats kas nuvaziuot i Kauna ir laimet pries kokias nors Kauno krepsinio mokyklos komanda. Geriausia tai, kad teisejai taip grazei dirbo, kad rungtyniu gale abu iskart paliko sale... Jeigu net nesugeba paaiskinti kai kuriu sprendimu ? Tai ka cia kalbet. Klausimas ar yra krepsiny tokia prazanga, kaip vaikiska ir jos netraktuoti, bet pasakyt, kad buvo prazanga ??? Kas gali paaiskinti toki teisejo pasisakyma ? Reikejo iskart sakyt, butume bent iskart savo malonumui palose ir butu visiems ramiau. Manau finale kai los Centro komanda, tai teisejaus savo draugeliams zaidejas :) Na bet aiskus teiseju trukumas visur buvo ir bus. Sekmes Bamo komandai, o teisejams bent truputy jeigu imanoma stabiliau teisejaut, jeigu nenori, kad apie jos kalbetu blogai ir panasiai.

nu kaip 2013-03-02 06:52 (IP: 78.61.220.95)
speju gavot? :) ir siandien gausit nuo pensininku :D

2013-03-02 02:14 (IP: 79.142.122.194)
Kai apdorosi teisejus, kad bent jau lemiamais momentais svilptu teisingai ir grebtu save, tada viskas bus. Ok. Bukit ramus, ruokites finalui :)

nu kaip 2013-03-01 22:50 (IP: 78.61.220.95)
turbut gavot nuo bamo? :D pirma vieta, su lokiais suzaist. ziuriu, biski nuo realybes atitruke. na, cia trumpam, iki tol kol suzaisit pirmas rungtynes :D

Taip pat skaitykite

Vasario10 d. Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos berniukų kvadrato komanda kovėsi Lietuvos mokyklų žaidynių finale, kuris vyko Vilniuje, sporto mokyklos „Sostinės tauras“ salėje. 


Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Keturis mėnesius vykusiose miesto atvirajame krepšinio pirmenybėse įspūdingą žaidimą demonstravę „Palangos tilto“ krepšininkai praėjusį šeštadienį finale nusileido „Lokiams“ 75:87 ir liko antri. „Turnyre ant menčių paguldėme ne vieną stiprią komandą, todėl antroji vieta – didelis komandos pasiekimas“, – sako vienas...


Krepšinio mėgėjų pirmenybių nugalėtojai – „Viruso“ komanda

„Palangos tilto” informacija, 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Balandžio 4-ąją pasibaigė vasario 22-ąją startavusios Palangos miesto atvirosios krepšinio mėgėjų pirmenybės Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. Šiųmetinių pirmenybių nugalėtojais, vienu tašku įveikę savo varžovus – Sporto centro krepšininkus, tapo komanda „Virusas“.


Tęsiasi atviros krepšinio mėgėjų pirmenybės

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 14 | Rubrika: Sportas

Vasario 22-ąją startavusios Palangos miesto atviros krepšinio mėgėjų pirmenybės Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti įpusėjo: dar ketverias dienas vyks pirmojo rato rungtynės, o kovo 23-ąją jau vyks atkrentamosios varžybos.


„Palangos tilto“ komandą lydėjo permaininga sėkmė

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 04 | Rubrika: Sportas

Vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti kovas pradėjusi „Palangos tilto“ krepšinio komanda sužaidė dvejas rungtynes. Ją lydėjo permaininga sėkmė.


Nuo šio vakaro kovas vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti pradeda „Palangos tilto“ krepšinio komanda.


Palangos krepšinio komanda „Palanga“ kviečia visus savo sirgalius ir gerbėjus į paskutiniąsias reguliariojo sezono Lietuvos krepšinio lygos varžybas.  


Antradienį, kovo 6 dieną, „Baltijos” pagrindinės mokyklos sporto salėje krepšinio mylėtojų, pasipuošusių krepšinio atributika, laukia „Palangos tilto“ krepšinio komanda, kuri pirmą kartą dalyvaus Palangos miesto krepšinio mėgėjų varžybose Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. „Palinkėkite...


Prasidėjo mėgėjų krepšinio varžybos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 02 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį prasidėjo Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybos „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti. Varžybų maratoną, pirmąjį ratą pradėjo Klaipėdos Kt, „Naglio kalno“, „Lokių“ bei „Žiogų“ komandos. Po dviejų varžybų pirmąsias pergales šventė palangiškiai „Lokiai“ bei „Naglio kalnas“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius