„Palangos tiltui“ linkėjo tapti Lietuvos vasaros laikraščiu

„Palangos tilto” informacija, 2013-05-09
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Antradienį, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, „Palangos tilto“ redakcija vos talpino svečius, atėjusius pasveikinti mūsų kolektyvą profesinės šventės proga.

Antradienį, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, „Palangos tilto“ redakcija vos talpino svečius, atėjusius pasveikinti mūsų kolektyvą profesinės šventės proga.

Antradienį, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, „Palangos tilto“ redakcija vos talpino svečius, atėjusius pasveikinti mūsų kolektyvą profesinės šventės proga.
„Jūs dirbate visam miestui ir kiekvienam jo žmogui. Ačiū jums visų pirma už objektyvumą, kuris jūsų puslapiuose jau yra ne vien siekiamybė. Ačiū, kad visada randate vietos parapijos naujienoms. O matydamas, kiek daug patiems įvairiausiems visuomenės sluoksniams bei partijoms atstovaujančių žmonių čia susirinko, noriu pakviesti visus lygiai taip pat rinktis ir į bažnyčią“, – kalbėjo pirmas sveikinimo žodį taręs Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas Marius Venskus.
Palangos miesto savivaldybės administracijos vardu mūsų laikraščio kolektyvą sveikino meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Saulius Simė.
„Sveikindamas redakciją su Spaudos diena visų pirma linkiu gerų straipsnių. Žinoma, jūsų priedermė yra pastebėti ir gerus, ir blogus dalykus. Noriu palinkėti, kad visa tai pastebėdami išliktumėte objektyvūs, būtumėte ne tik kritiški, bet kartais ir savikritiški“, – sakė Š. Vaitkus.
Nuo Tarybos narių E. Židanavičiaus, A. Dočkaus, D. Palucko, T. Žulkaus oficialų žodį tarė Elena Kuznecova, pabrėžusi, jog „Palangos tiltas“ sudaro nepriklausomo, savarankiško ir pačias įvairiausias nuomones atspindinčio leidinio įspūdį. Beje, kad šis įspūdis esąs teisingas, geriausiai iliustruoja toks gausus sveikinančiųjų būrys.
Pozicijai ir opozicijai priklausantys politikai, redaktoriui juokais prašant čia pat išrinkti dažniausiai laikraštyje pasirodančius politikų veidus, draugiškai išrinko tokį penketuką: meras Š. Vaitkus, vicemeras S. Simė, Tarybos nariai E. Židanavičius, A. Stankus, E. Kuznecova ir D. Paluckas.
Sveikinimo žodžius „Palangos tiltui“ sakė ir už bendradarbiavimą dėkojo Palangos miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Ilona Milkontė, Turizmo informacijos centro direktorė Alla Valužienė, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Giedrė Kvedaravičienė, laikinai einanti Palangos kredito unijos administracijos vadovės pareigas Sandra Garjonytė, Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Kęstutis Rudys, asociacijos „FotobienalėLT“ prezidentas Adas Sendrauskas, Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis, „Palangos butų ūkio“ vadovas Artūras Kaktavičius, „Palangos šilumos tinklų“ direktorius Rimantas Gliožeris, verslininkas Juozas Motijauskas, krepšinio klubo „Naglis“ direktorius Regimantas Juška, Šventosios seniūnaitis Ramutis Šeštokas.
Iš visų gražių ir nuoširdžių palinkėjimų labiausiai redakcijos kolektyvui įstrigo T. Žulkaus žodžiai: „Linkiu „Palangos tiltui“ tapti Lietuvos vasaros laikraščiu“.

 

Jūsų komentaras:

Spaudos diena - visų šventė!... 2013-05-13 09:00 (/ / IP: 86.100.60.112)
Spaudos diena galėtų būti minima ir su miestelėnais, organizuojant renginius miesto aikštėje, viktorinas su moksleiviais,kurie nelabai randa, kur praleisti laisvalaikį...Tai didelė garbi ŠVENTĖ !...Švenčių nebūna per daug; Apjungus visokio amžiaus žmones, gautųsi nuostabi pramoga pasireikšti visiems...(bet kol visus renginius veda tik Stasiulis(Tarybos narys Centro p.), -tai visko "apžergti" , matomai, negali!)Palangoje labai trūksta iniciatyvumo...tuo pačiu ir visuotinų renginių..ir ne visada lėšos nulemia viską!? Apie laikraštį nuomonė - įvairiaspalvė...Sekmės, naujų startų!

senbuvis 2013-05-10 10:59 (ai / IP: 109.128.4.247)
o kur MERO fotke. sveikinu, kad turit nuojauta

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities Kelių policijos tarnybos pareigūnai skelbia sekmadienį, vasario 9, paskutinę Stintų šventės dieną, vykdyto reido metu Palangoje ir šalia jos per kelias valandas pričiupę net 12 neblaivių vairuotojų.


Palangos miesto garbės piliečiai Vitalius Bernardas Litvaitis ir Romualdas Budrys kurorto gyventojų vardu pasveikinti gimimo dienos proga. Penktadienį, liepos 26 d., net du Palangos miesto garbės piliečiai – Vitalius Bernardas Litvaitis bei Romualdas Budrys – minėjo savo gimtadienius. Ta proga penktadienį visų palangiškių vardu juos pasveikino Palangos miesto meras...


Gegužės 2 dieną nuo 10 iki 15 val. Palangos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje (Druskininkų g. 13) vyks atvirų durų diena ir visi norintys yra kviečiami apsilankyti pas ugniagesius gelbėtojus, susipažinti su jų profesija.


Kalėdų šventės – gera proga prisiminti metus

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2017 12 22 | Rubrika: Savaitės komentaras

Šventinis svarbiausiųjų metų įvykių – Kalėdų ir Naujųjų metų laukimo laikotarpis yra gera proga prisiminti viską, ką patyrėme per prabėgusius metus.


„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


„Palangos tilto“ leidžiamas vasaros leidinys, žurnalas „Palanga ir Lietuvos pajūris 2017“ Palangos ir visai pajūrio bendruomenei pristatytas praėjusią savaitę. Visiškai naujutėlį, dar dažais kvepiantį žurnalą turėjo galimybę pavartyti visi atvykę į pristatymą, kuris vyko, kaip ir dera vasaros leidiniui, pajūryje.


Arčiausiai Baltijos jūros esantis laikraštis „Palangos tiltas“ visiems „Palangos tilto“ prenumeratoriams, skaitytojams, bičiuliams bei visiems Palangos svečiams šiandien pristato savo vasaros priedą, žurnalą „Palanga 2016“.  


Antradienį, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, „Palangos tilto“ redakcija vos talpino svečius, atėjusius pasveikinti mūsų kolektyvą profesinės šventės proga.


„Garbaus devyniasdešimtmečio proga nuoširdžiai linkiu dosnumo, dalijantis savo neįkainojama gyvenimiška patirtimi su artimaisiais.


Artėjant Palangos atidarymo šventei visi restoranai, barai bei viešbučiai ruošiasi, gražinasi aplinką, tobulina valgiaraštį. „Palangos tiltas“ pasiteiravo kai kurių Palangos verslininkų, kokių naujovių gali tikėtis atvykę svečiai bei vietiniai gyventojai, ko jie tikisi iš Palangos atidarymo šventės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas