Palangos ugniagesiai skubėjo gelbėti į upelį įkritusio vyro

Palangos tiltas, 2022-06-08
Peržiūrėta
1290
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Delfi.lt nuotr.
Delfi.lt nuotr.

Palangoje susižalojo į Ronžės upelį įkritęs vyras.

Palangos ugniagesiai antradienį sulaukė pagalbos prašymo – į Ronžės upelį įkirto vyras. 

Pranešimas gautas birželio 7 d. 15.40 val. Pranešta, kad Palangoje ties Vasario 16-osios g. į Ronžės upelį įkrito žmogus. 

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai vyrą ištraukė iš vandens. Nors nebuvo gilu, krisdamas žmogus susižalojo. Gelbėtojai sutvarstė praskeltą galvą ir perdavė greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. 

Nukentėjęs vyras išvežtas į gydymo įstaigą.

DELFI

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Miške Palangoje rastas vyro kūnas. Įtariama savižudybė.


Ketvirtadienio vidurdienį Palangos gelbėtojai pristatė savo šiųmetę naujovę – droną, padedantį gelbėti skęstančiuosius.


Palangos ugniagesiai trečiadienį skubėjo į pagalbą vairuotojui, kurio automobilis įvažiavo į apsemtą griovį.


Palangoje susižalojo į Ronžės upelį įkritęs vyras.


Policijos departamentas informuoja apie sausio 3-ąją (pirmadienį) Palangoje rastą mirusio vyro kūną.


Palangos ugniagesiai įspėja: būkite atsargūs prie vandens

"Palangos tilto" informacija, 2021 06 07 | Rubrika: Miestas

Atėjus vasarai, nemaža dalis poilsiautojų renkasi poilsį prie vandens. Šiemet šalies ugniagesiai jau atliko 142 gelbėjimo darbus vandenyje. Iš įvairių vandens telkinių jie ištraukė 33 nuskendusius žmones, 7 gyventojus ugniagesiams pavyko išgelbėti. Nepalikti prie vandens be priežiūros mažamečių vaikų. Remiantis 5-erių metų atliktų gelbėjimo darbų vandenyje statistika, birželio mėnesį...


Nuo vasario mėnesio Palangos miesto savivaldybės teritorijoje pradėta prevencinė akcija „Gyvenkime saugiai“, kuri bus vykdoma iki 2018 metų pabaigos. Palangos ugniagesiai siekia aplankyti ne mažiau 800 gyvenamųjų būstų, ypatingą dėmesį skiriant mediniams pastatams.


Šventojoje budės ugniagesiai gelbėtojai

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 06 19 | Rubrika: Miestas

Nuo trečiadienio šventojiškiai ir aplinkinių kaimų gyventojai galės ramiau miegoti ir jaustis saugesni – čia atidarytas naujas priešgaisrinio gelbėjimo postas, kuriame, apsiginklavę visa reikalinga technika ir įranga visą parą budės ugniagesiai gelbėtojai.


Pastaruoju metu šalį alinantys karščiai sparčiai didina skęstančiųjų bei nuskendusių žmonių skaičių. Jeigu birželio mėnesį vien tik šalies ugniagesiai iš įvairių vandens telkinių ištraukė 19 skenduolių, tarp jų ir 4 vaikus, tai dar nesibaigus liepai, jau ištrauktas trisdešimtas nuskendęs žmogus. O iš viso šiemet ugniagesiai...


Olandų atrakcionų parko karuselėje užstrigusi mergaitė dar ir šiandien sapnuoja košmarus, atsikelia verkdama bei maldaudama ją gelbėti. Trylikametei kaišiadoriškei bus reikalinga ir psichologo konsultacija. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius