Paskui „Wizz Air“ Palangoje antradienį leidosi ir „Rynair“ lėktuvas

Palangos tiltas, 2016-03-31
Peržiūrėta
265
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Paskui „Wizz Air“ Palangoje antradienį leidosi ir „Rynair“ lėktuvas

Paskui „Wizz Air“ lėktuvą, nusileidusį Palangos oro uoste praėjusią savaitę, antradienį, kovo 29-ąją, Palangos oro uoste nusileido bendrovės „Rynair“ orlaivis „Boeing“. Juo iš Londono Stanstedo oro uosto atskrido 172 keleiviai. Visame „Boeing“ lėktuve – 180 vietų.
Airijos mažų sąnaudų skrydžių bendrovės „Rynair“ orlaiviai iš Palangos į Londoną keleivius skraidins du kartus per savaitę antradieniais ir šeštadieniais. Bendrovė planuoja Palangos maršrutu per metus aptarnauti apie 33 tūkst. keleivių.
Kovo pabaigoje prasidėjusią naujų skrydžių maršrutų seriją užbaigs Lenkijos nacionalinis oro vežėjas „Lot“, kuris keleivius į Palangą ir atgal skraidins iš Varšuvos.
Pirmasis šios kompanijos lėktuvas Palangoje leisis kovo 31 dieną pirmą valandą nakties.
Iki birželio 12 d. „Lot“ į Palangą vykdys tris skrydžius per savaitę: trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Nuo birželio 13 dienos iki spalio pabaigos prisidės dar du papildomi reisai pirmadieniais ir ketvirtadieniais.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje COVID-19 antradienį sirgo 128 palangiškiai,3 mirė.


„Čeburekai, karšti čeburekai“, – taip Palangos pliaže jaunas vaikinas siūlo čeburekus ir kai kurie poilsiautojai susigundo: krapšto pinigus ir ragauja. Drąsus čeburekų prekeivis prekiauja gelbėtojams po nosimi Gelbėtojai šį čeburekų pardavėją mato pirmą kartą ir stebisi, kad vaikinas nelegaliai prekiauja jiems po nosimi, praneša LNK...


Penktadienį, birželio 26 dieną, Lietuvoje po daugiau nei dešimtmečio grįžo vietiniai skrydžiai – pavakarę lėktuvas poilsiautojus skraidino iš Vilniaus į Palangą.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Bergeną iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis lėktuvas

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 30 | Rubrika: Miestas

Šiandien (spalio 30 d.) iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis oro bendrovės „Norwegian“ lėktuvas, kuris simboliškai atidarė tiesioginę oro jungtį su Bergeno miestu (Norvegija).


Palangos jūros šaulių prašymu kelionę užsakė 3-osios šaulių rinktinės vadas Rolandas Lukšas. Šauliai į kelionę vyko kartu su Lietuvos jūrų flotilės kariais-šauktiniais, kurie dalyvavo visų kariuomenės rūšių garbės rikiuotėje Šiluvos atlaiduose.


Palangos jūros šaulių prašymu kelionę užsakė 3-osios rinktinės vadas Rolandas Lukšas. Šauliai į kelionę vyko kartu su Lietuvos jūrų flotilės kariais, kurie dalyvavo visų kariuomenės rūšių garbės rikiuotėje Šiluvos atlaiduose.


Lyg monetos į išputlėjusios sintetinės taupyklės – Kiaulaitės subinikę, o literatūriškai – pasturgaliuką, šitaip į mano galvą sprygtelėjo ir aidingai skimbtelėjo Gaidmečio sausio vidurnakčio mintys apie Palangos žurnalistus, su kuriais pastarųjų dviejų dešimtmečių laikotarpiu (1997–2017) ilgiau ar trumpiau sykiu tarnavome kurorto redakcijose...


Paskui „Wizz Air“ lėktuvą, nusileidusį Palangos oro uoste praėjusią savaitę, antradienį, kovo 29-ąją, Palangos oro uoste nusileido bendrovės „Rynair“ orlaivis „Boeing“. Juo iš Londono Stanstedo oro uosto atskrido 172 keleiviai. Visame „Boeing“ lėktuve – 180 vietų.


Lietuvoje viešintis Suomijos Prezidentas Sauli Niinisto šiandien atskrido į Palangą. Tarptautiniame Palangos oro uoste Suomijos vadovą sutiko kurorto meras Šarūnas Vaitkus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius