Paskui „Wizz Air“ Palangoje antradienį leidosi ir „Rynair“ lėktuvas

Palangos tiltas, 2016-03-31
Peržiūrėta
508
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Paskui „Wizz Air“ Palangoje antradienį leidosi ir „Rynair“ lėktuvas

Paskui „Wizz Air“ lėktuvą, nusileidusį Palangos oro uoste praėjusią savaitę, antradienį, kovo 29-ąją, Palangos oro uoste nusileido bendrovės „Rynair“ orlaivis „Boeing“. Juo iš Londono Stanstedo oro uosto atskrido 172 keleiviai. Visame „Boeing“ lėktuve – 180 vietų.
Airijos mažų sąnaudų skrydžių bendrovės „Rynair“ orlaiviai iš Palangos į Londoną keleivius skraidins du kartus per savaitę antradieniais ir šeštadieniais. Bendrovė planuoja Palangos maršrutu per metus aptarnauti apie 33 tūkst. keleivių.
Kovo pabaigoje prasidėjusią naujų skrydžių maršrutų seriją užbaigs Lenkijos nacionalinis oro vežėjas „Lot“, kuris keleivius į Palangą ir atgal skraidins iš Varšuvos.
Pirmasis šios kompanijos lėktuvas Palangoje leisis kovo 31 dieną pirmą valandą nakties.
Iki birželio 12 d. „Lot“ į Palangą vykdys tris skrydžius per savaitę: trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Nuo birželio 13 dienos iki spalio pabaigos prisidės dar du papildomi reisai pirmadieniais ir ketvirtadieniais.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje antradienį, gegužės 11 d., registruoti du naujai atvejai, liga dar serga 41 palangiškis. Tiesiogiai nuo koronaviruso nuo pandemijos pradžios mirė 11 palangiškių, iš viso susirgo 1096 palangiškiai.


Šeštadienio (balandžio 10 d.) vakarą Palangos policijos pareigūnai greit aptiko automobiliu susidomėjusį vagį.  VPK Policijai pranešta, kad apie 21.30 val. Palangoje, J. Simpsono g., pastebėta, kad yra apvogtas automobilis „Chrysler Pacifica“. Žala – 4800 eurų. Sulaikytas ir į areštinę uždarytas 1989 m. gimęs vyras. Pradėtas tyrimas dėl...


Lietuvoje antradienį, balandžio 6 d., nustatyta 1116 naujų koronaviruso atvejų, dar 10 žmonių mirė, skelbia Statistikos departamentas. Palangoje antradienį nustatyti trys nauji koronaviruso atvejai, šiuo metu kurorte 20 palangiškių serga šia liga. Nuo pandemijos pradžios praėjusių metų pavasarį ja susirgo 1010 mūsų miesto gyventojų, 10 mirė.


Lietuvoje antradienį buvo užfiksuoti 768 koronaviruso atvejai, devyni asmenys mirė. O Palangoje antradienį COVID-19 buvo konstantuotas dviems palangiškiams, šiuo metu 16 palangiškių serga šia liga. Nuo pat pandemijos pradžios pernai kovą koronavirusu yra susirgę 995 palangiškiai, tai yra beveik vienas iš 18 Palangos miesto gyventojų. Koronavirusas...


Palangoje COVID-19 antradienį sirgo 128 palangiškiai,3 mirė.


Penktadienį, birželio 26 dieną, Lietuvoje po daugiau nei dešimtmečio grįžo vietiniai skrydžiai – pavakarę lėktuvas poilsiautojus skraidino iš Vilniaus į Palangą.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Bergeną iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis lėktuvas

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 30 | Rubrika: Miestas

Šiandien (spalio 30 d.) iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis oro bendrovės „Norwegian“ lėktuvas, kuris simboliškai atidarė tiesioginę oro jungtį su Bergeno miestu (Norvegija).


Palangos jūros šaulių prašymu kelionę užsakė 3-osios rinktinės vadas Rolandas Lukšas. Šauliai į kelionę vyko kartu su Lietuvos jūrų flotilės kariais, kurie dalyvavo visų kariuomenės rūšių garbės rikiuotėje Šiluvos atlaiduose.


Paskui „Wizz Air“ lėktuvą, nusileidusį Palangos oro uoste praėjusią savaitę, antradienį, kovo 29-ąją, Palangos oro uoste nusileido bendrovės „Rynair“ orlaivis „Boeing“. Juo iš Londono Stanstedo oro uosto atskrido 172 keleiviai. Visame „Boeing“ lėktuve – 180 vietų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius