Pavežėjo automobilis, kuriame sėdėjo europarlamentarė Rasa Juknevičienė, partrenkė merginas ir pasišalino iš įvykio vietos, R. Juknevičienė net neišlipo (NUOTRAUKOS)

"Delfi", 2024-06-09
Peržiūrėta
721
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Facebook nuotrauka
Facebook nuotrauka

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje, netoli Filharmonijos, automobilis partrenkė merginą, o vairuotojas tiesiog pasišalino iš eismo įvykio vietos. Pasak liudininkų, šiame automobilyje kaip keleivė sėdėjo europarlamentarė Rasa Juknevičienė, kuri, įvykus avarijai, neit neišlipo, rašo delfi.lt

Pati R. Juknevičienė pakomentavo, kad išsikvietė „Uber“ ir net nematė, kas nutiko.

 „Klausiau, ar merginoms nereikia pagalbos, vairuotojas sakė, ne, jos atsisakė“, – komentavo R. Juknevičienė. 

 „Vakar truputį po 22 val. maliausi netoli Filharmonijos. Praėjau pro telefonu garsiai kalbančią Europos Parlamento narę Rasą Juknevičienę. Netrukus prie Filharmonijos atvažiavo sidabrinis „Citroen“, ji įsėdo. Automobilio vairuotojas galu įsuko į Pasažo skersgatvį ir partrenkė dvi merginas. Viena iš jų parkrito ant grindinio, net batai nukrito. Vairuotojas išlipo, apžiūrėjo, kas atsitiko, šiek tiek pabendravo, sėdo į automobilį ir... nuvažiavo. R. Juknevičienė, kuri pagal profesiją yra gydytoja, nesivargino išlipti ir pažiūrėti, kas atsitiko automobilio partrenktoms merginoms. Atsikėlė, vadinasi gyvos. Važiuojame“, – feisbuke pasakojo Inga Liutkevičienė. 

Liudytoja paskambino policijai ir greitajai pagalbai, atvykę medikai apžiūrėjo nukentėjusiąją ir jai vietoje suteikė pagalbą. 

„Bet policijos pareigūnai ir jų veiksmai mane pribloškė ne mažiau negu gydytojos profesiją turinti R. Juknevičienė. Atvykus policijai papasakojau, ką mačiau ir pasakiau, kad mano supratimu, vairuotojas neturėjo palikti sužeistos merginos gatvėje, privalėjo pats paskambinti 112. Policininkas man pritarė ir sakė, kad suras vairuotoją (mašinos numerį merginos nufotografavo), bet tada aš lemtingai suklydau. Pasakiau, kad automobiliu važiavo Seimo narė (na, čia iš inercijos) Rasa Juknevičienė. Paklausiau, tai kokie veiksmai toliau. Man buvo atsakyta: „Palaukite, tuoj paskambinsime, pasitarsime“.

„Kažkam paskambino, su kažkuo pasitarė ir pranešė – reikia, kad mergina parašytų pareiškimą ant lapo, kad niekam pretenzijų neturi. Išsigandusi, patyrusi šoką ir jau pavargusi mergina kažką panašaus ir parašė ant pakišto lapo. O kai paklausiau, tai ar susisieks su vairuotoju, numykė, kad maždaug jau čia nėra dėl ko, ji pretenzijų neturi. Kol laukėme pagalbos, merginos papasakojo, kad į Vilnių atvažiavo iš Pietų Korėjos, iš Seulo pagal mainų programą Erasmus, mokysis čia keturis mėnesius, gyvena Saulėtekyje. Kad Vilnius joms gražus, o aš pagyriau Seulą, kuris man irgi pasirodė gražus ir įdomus. Atsiprašiau už incidentą ir tai, kad nusikalstamai nejautrūs žmonės jas paliko gatvėje be pagalbos, bet sakiau – patikėkite, mes ne visi tokie“, – rašė I. Liutkevičienė.

 Susisiekus su Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja, ji patvirtino, kad tokio įvykio išties būta.

 „Buvo pranešta, kad pilkas „Citroen“ automobilis važiuodamas atbulomis partrenkė merginas. Automobilis pasišalinęs, pranešėjas numerio neįsidėmėjo, vairavo vyras, bet neišlipo, sužalota mergina, prašo greitosios medicinos pagalbos. Atvykus minėtu adresu pareigūnus pasitiko moteris, kuri matė, kaip kliudyta mergina. Į įvykio vietą atvyko medikai, jie apžiūrėjo pilietę, suteikė pagalbą vietoje. Nukentėjusioji niekam pretenzijų neturėjo“, – sakė J. Samorokovskaja. 

Susisiekus su pačia R. Juknevičienė, ji iš pradžių pasakė, kad yra renginyje ir negali kalbėti, tačiau žinute atrašė, kad į eismo įvykį nepapuolė. „Ten buvo „Uberis“, – nurodė ji. – Aš net nemačiau, kas nutiko. Galvojau, stulpelį užkliudė, nes sustojo,“ – sakė ji žinutėje.

 Po feisbuko įrašu pakomentavusi Rasa Juknevičienė papasakojo apie įvykį plačiau.

 „Įsėdau prie Filharmonijos į „Uber“, taip, telefonu kalbėjau kviesdama iš gatvės. Aš sėdėjau gale ir nemačiau, kas nutiko net. Vairuotojas darė manevrą atgal ir staiga sustojo. Pamaniau, užkliudė gal stulpelį. Jis išlipo, ir kažką darė gale mašinos. Kai įsėdęs pradėjo važiuot, sakau, užkliudėt stulpelį? Ne, sako, mergina telefonu kalbėjo eidama, nematė ir užkliudžiau Ups, atsisukau, žiūriu, dvi merginos valosi kelius. Klausiu, ar nereikia joms pagalbos? Ne, sako, siūliau, jos atsisakė. Sakau, o kas kaltas? Išsiaiškinsim, sako, paskambins man. Tai tiek čia buvo mano vaidmens. Kalta tiek, kad nežiūrėjau atsisukusi atgal pro užpakalinį langą, ar teisingai Uberio vairuotojas apgręžia mašiną. Išlipti kartu su juo ir apžiūrėti, kodėl jis sustojo, taip pat nekilo mintis, nes buvau įsitikinusi, kad užkliudė stulpelį atgal gręždamasis. Jeigu būčiau žinojusi, kad ten mergaites užkliudė, aišku, kad būčiau bent išlipus.“, – rašė Rasa Juknevičienė. 

Praėjus trims valandoms nuo šios publikacijos pasirodymo, R. Juknevičienė paskelbė suradusi nukentėjusią merginą ir pasiūliusi jai pagalbą.

 „Nelengvai, bet pavyko susirasti nukentėjusios vakar mergaitės kontaktus. Čia aš apie tą nelemtą jau plačiai aprašytą Uber prie Filharmonijos. Pasikalbėjom, pasiūliau jai pagalbą, jei reiktų. Sakiau, kad būtinai reikia pasirodyti gydytojams, net jei ir neblogai jaučiasi. Taip ir padarys. O jei reikės patarimų, randant pagalbą, būtinai padėsiu. Taip ir sutarėm“, – rašė ji feisbuke.

Delfi.lt, Vytenis Miškinis

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje, netoli Filharmonijos, automobilis partrenkė merginą, o vairuotojas tiesiog pasišalino iš eismo įvykio vietos. Pasak liudininkų, šiame automobilyje kaip keleivė sėdėjo europarlamentarė Rasa Juknevičienė, kuri net neišlipo, rašo delfi.lt  


Po to, kai spalio pradžioje populiarumo siekianti viena menkai žinoma muzikinė grupė Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje nufilmavo skandalingą video siužetą, jos klebonas Kęstutis Balčiūnas sakė „Palangos tiltui“, kad parapijos bendruomenė „renka dokumentus ir kreipsis“ dėl įvykio į prokuratūrą. Tačiau, regis, Bažnyčia atsuko kitą skruostą – Telšių vyskupija...


Palangoje ketvirtadienį automobilis partrenkė ir sužalojo paspirtuką vairavusią mergaitę.


Vasario 4 d., „Palangos tiltas“ paskelbė, kad miesto Tarybos narė Renata Surblytė paskelbė apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos. „Palangos tiltas“ teiravosi Palangos socialdemokratų lyderės Svetlanos Grigorian, ar jai toks...


Policija prašo pagalbos nustatant eismo įvykio aplinkybes

"Palangos tilto" redakcija, 2021 01 18 | Rubrika: Miestas

2020–12–21 apie 15.30 val., Klaipėdos r., Glaudėnų kaimo ribose, kelyje A13 (Palangos plente), 9,3 kilometre, įtariama, „VW Touran“ modelio automobilis, vairuojamas nenustatyto vairuotojo, lenkdamas kliudė pirmąja eismo juosta važiavusį automobilį „Skoda“, kuris po susidūrimo nuvažiavo į griovį ir vertėsi. Įtariamas automobilis „VW Touran“...


Ketvirtadienį (gegužės 21 d.) vakare Palangoje automobilis partrenkė 2011 metais gimusį vaiką.


Antradienį Palangoje sunkiai sužalota sankryžoje partrenkta dviratininkė, pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Nelaimė įvyko popietę, apie 12.38 val. Gautas pranešimas, kad Palangoje, Vytauto ir Kastyčio g. sankryžoje, automobilis Toyota Corrola, vairuotas 35-erių vyro, partrenkė 51-erių dviratininkę. Partrenkta moteris dėl sužalojimų gydoma...


Kol kitų partijų skyriai būsimų savivaldybių tarybų rinkimų programos rašymą atidėlioja bent jau rudeniui, Dainius Želvys, ilgametis Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) ir jos frakcijos miesto savivaldybės Taryboje narys, neslepia, kad jau mėnesį jis, taip pat skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus bei dar keturi-penki bendrapartiečiai...


„Praeitis... Dabartis... Kokia buvo Palanga, kokia ji dabar? Ką aš žinau apie miestą, kuriame gyvenu?“ Atsakymai į šiuos klausimus, keltus Palangos mokyklų moksleivių, sudėti į leidinį „Miestas, kuriame aš gyvenu“, penktadienį pristatytą kurorto viešojoje bibliotekoje.


Liepsnojo greitosios pagalbos automobilis

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 01 26 | Rubrika: Kriminalai

Ankstų ketvirtadienio rytą užsidegė Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentui priklausantis greitosios pagalbos automobilis „Ford Tranzit“.  2006  metų gamybos automobilis sudegė nebepataisomai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius