Piešinių konkursas Europos kalbų dienai paminėti

Palangos tiltas, 2013-08-29
Peržiūrėta
1923
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Piešinių konkursas Europos kalbų dienai paminėti

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su VšĮ „Valstybės institucijų kalbų centru“ šių metų rugsėjo 26 d., minėdami Europos Komisijos 2001 m. paskelbtą Europos kalbų dieną, pirmą kartą kviečia vaikus ir jaunuolius dalyvauti šiai dienai paminėti skirtame piešinių konkurse. Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungai šis konkursas taps puikia priemone, prisidedančia prie Lietuvos įvaizdžio tarptautinėje visuomenėje formavimo.
Pasak LVJC renginių ir projektų organizatorės Jolantos Markevičienės, šiuo konkursu vaikai ir jaunuoliai bus skatinami atkreipti dėmesį į Europos šalių kalbų ir kultūrų įvairovę, stengtis jas geriau pažinti, taip praturtinant savo gyvenimą, suteikiant jam naujų idėjų: juk kuo daugiau vaikai ir jaunimas pažins ir išmoks kalbų, tuo daugiau turės galimybių susirasti draugų įvairiose pasaulio šalyse.
Konkurse kviečiami dalyvauti ikimokyklinių ugdymo įstaigų, bendrojo lavinimo mokyklų ir papildomojo ugdymo įstaigų vaikai ir jaunimas. Piešiniai turi atspindėti, kaip vaikai ar jaunuoliai suvokia, vertina, kūrybiškai geba perteikti savo požiūrį į skirtingas Europos kalbas ir kultūras. Piešinius siųsti arba pristatyti galima iki rugsėjo 9 d., adresu: Piešinių konkursas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Konstitucijos pr. 25, LT-08105, Vilnius.
Konkurso rezultatai bus paskelbti 2013 m. rugsėjo 20 d. Žiuri išrinkti geriausių darbų autoriai bus apdovanoti LR Seimo Pirmininko pasirašytais diplomais. Geriausi darbai bus eksponuojami LR Seimo Europos informacijos biure, o kiekvienos amžiaus grupės darbai, užėmę pirmą, antrą ir trečią vietas kiekvienoje amžiaus grupėje, bus apdovanoti konkurso organizatorių ir rėmėjų įsteigtais prizais.

Daugiau informacijos –
www.lvjc.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 16.00 val. Jono Šliūpo muziejus kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centru kviečia į koncertą, skirtą Tarptautinei muzikos dienai.


Naujai atsidaręs Meatbusters gastrobaras Palangoje kviečia visus senjorus rugsėjo 21 dieną užsukti papietauti. Sąskaita nesirūpinkite ­- restoranas jus vaišina.


Palangos sanatorinės mokykloje vyko edukaciniai renginiai Pasaulinei baltosios lazdelės dienai paminėti.


Palangos turizmo informacijos centras kviečia naudingai ir įdomiai praleisti Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga rugsėjo 27-28 dienomis kurorte vyks nemažai renginių, ir visi jie - nemokami.    


Trečiadienį Palangos miesto savivaldybės administracijos erdvėse atidaryta aktyvios palangiškės, Klaipėdos apskrities gidų gildijos narės Birutės Mockuvienės fotografijų paroda „Gidai – sustabdytos akimirkos“, skirta Pasaulinei turizmo dienai paminėti. Simboliška, jog paroda atidaryta būtent Pasaulinės turizmo dienos išvakarėse.


Viešbučiai „Vanagupė“ ir „Gradiali“ Palangoje birželio 11 dieną organizuoja Pasaulinę sveikatingumo dieną. Šia proga palangiškius ir miesto svečius kviečia pasirūpinti savo sveikata ir išbandyti daug treniruočių, pasisemti naudingų žinių.


09-26, 11 val. nuo Palangos TIC (Vytauto g. 94) Nemokama ekskursija pėsčiomis Palangos miesto gyventojams bei svečiams: pažintis su atviromis lankytojams gintaro apdirbimo dirbtuvėmis, Gintaro muziejumi, Birutės parku.


Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su VšĮ „Valstybės institucijų kalbų centru“ šių metų rugsėjo 26 d., minėdami Europos Komisijos 2001 m. paskelbtą Europos kalbų dieną, pirmą kartą kviečia vaikus ir jaunuolius dalyvauti šiai dienai paminėti skirtame piešinių konkurse. Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungai šis konkursas taps puikia...


Gražių kalbų darbai nekeičia  5

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2013 04 11 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Dėl neįprastai šalto pavasario, kai balandžio viduryje ne visur dar ir sniegas ištirpęs, kai kam savivaldybėje gal sunku suvokti, kad iki vasaros pradžios liko tik kiek daugiau nei pusantro mėnesio.


Piešinių konkursas!

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 03 03 | Rubrika: Sveikata

Skelbiamas vaikų ir jaunimo piešinių konkursas „Bijau aš dėl miškų ir upių“, skirtas pasaulinei Žemės dienai paminėti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius