Pirmą kartą Palangoje koncertuos Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras

Palangos tiltas, 2022-05-30
Peržiūrėta
707
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pirmą kartą Palangoje koncertuos Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras

Birželio 11 d. Sostinės Šv. Kristoforo orkestras Vakarų Lietuvos muzikos gerbėjus kviečia į Palangą. Kurorto salėje bus pristatytas išskirtinis muzikinis projektas “Gražiausios Frank Sinatra dainos naujai”, kurį surengs orkestro kolektyvas ir solistas Justinas Lapatinskas.

Amerikiečių pokario muzikos legenda Frank Sinatra – žmogus, kurį žino visi. Jo vokalas, paprastos ir tuo pačiu genialios dainos yra neatsiejama pasaulio kultūros lobyno dalimi, epochos simboliu ir iki šiol yra grojamos radio stotyse ar melomanų ausinukuose. Šį kartą panašiu Frank Sinatra balsu uždainuos jaunas, talentingas dainininkas Justinas Lapatinskas. Dainininkas scenoje pasirodys drauge su Vilniaus Šv. Kristoforo kameriniu orkestru kuriam diriguos jo vyriausias dirigentas bei meno vadovas Modestas Barkauskas. Naujo stiliaus F. Sinatros hitų aranžuotes sukūrė Tomas Petrikis. Tai užtikrins neišdildomus įspūdžius visiems garsaus dainininko ar šio laikotarpio muzikos gerbėjams.

Pats orkestras ir jo vadovas M. Barkauskas nekantriai laukia šio koncerto ir tikisi, kad Šv. Kristoforo orkestro koncertai Palangoje taps gražia kultūros tradicija. “Mes labai laukiame šio koncerto dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai – orkestras iš viso nėra koncertavęs Palangos koncertų salėje, tai naujos koncertinės erdvės mus visada vilioja. Antra, mes tikimės, kad birželio pradžioje mūsų orkestro koncertai galėtų nuolatos pradėti vasaros sezono muzikinių renginių ciklą. Tikime, kad jūra, Frank Sinatros dainos ir artėjančių atostogų nuotaikos sukurs ypatingą koncerto atmosferą“, - sakė orkestro nariai.

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras - universalus kolektyvas savo repertuare turintis labai plačią programų skalę - nuo barokinės iki šiuolaikinės ir pramoginės muzikos. Šalia rimtosios muzikos koncertų orkestras yra paruošęs bendrų pramoginės muzikos projektų su grupėmis Colours of Bubbles, Okean Elzy (UKR), 4 Tango, Subtilu-Z, solistais E. Sašenko, R. Ščiogolevaite, E. Giminezu, V. Genyte, I. Zasimauskaite, L. Mikalausku ir kt. Su gitaristu T. Varnagiriu pristatė išskirtinį projektą "Vivaldi in rock" ir kt.

Gražiausias legendinio Frank Sinatra dainas Palangos koncertų salėje birželio 11 d. naujam gyvenimui prikels Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas, Justinas Lapatinskas (vokalas), Chris Rubens (gitara), Povilas Jaraminas (fortepijonas) ir Andrius Balevičius (mušamieji).

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio 11 d. Sostinės Šv. Kristoforo orkestras Vakarų Lietuvos muzikos gerbėjus kviečia į Palangą. Kurorto salėje bus pristatytas išskirtinis muzikinis projektas “Gražiausios Frank Sinatra dainos naujai”, kurį surengs orkestro kolektyvas ir solistas Justinas Lapatinskas.


Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 d. 20:30 val., tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“ kviečia į šventinį Gala koncertą „Palangos koncertų salėje“, kur pirmą kartą pasirodys veržlus, kūrybingas ir nuolat stebinantis Latvijos radijo bigbendas. 


Rugpjūčio 6 d. Palangos koncertų salėje įvyko išskirtinis vakaras-paroda, skirta socialinei iniciatyvai, projektui – „Aš Esu Tu“ – pristatyti. Tai pirmą kartą Lietuvoje inicijuotas projektas, kviečiantis kiekvieną iš mūsų atkreipti dėmėsį į vis dar egzistuojančius barjerus moterims darbo aplinkoje: pasirenkant profesiją, derinant šeimą ir darbą, visuomenės nuostatas ir struktūrinius bei...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Spalio 18 d., penktadienį, Klaipėdos koncertų salėje klaipėdiečiai ir miesto svečiai turės neeilinę progą išgirsti vieno genialiausio barokinės muzikos italų kompozitoriaus Antonio Vivaldi kūrinius. Programą „Viva Vivaldi!” diriguos pirmą kartą uostamiestyje muzikuosiantis pripažintas visame pasaulyje italų dirigentas ir smuikininkas Enrico Onofri. Garsiam meistrui talkins...


Palangoje praleistas praėjęs savaitgalis neabejotinai taps vienu iš įsimintiniausiu per visas vasaros atostogas daugiau nei pusei tūkstančio šalies vaikų, kadangi praėjusį šeštadienį jie pirmą kartą pamatė jūrą. Šis susitikimas su Baltija – Palangos miesto savivaldybės dovana vargingiau gyvenančių šeimų vaikams iš visos Lietuvos....


Paskutinį liepos savaitgalį (29-30 dienomis) Palanga vėl sukvies įvairiuose šalies miestuose gyvenančius vaikus, nė karto nemačiusius jūros – kurorto Savivaldybė antrą kartą inicijuoja socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“. Ši akcija organizuojama jungiantis prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos...


Palangoje keli šimtai Lietuvos vaikų šiandien patyrė mažą stebuklą – pakviesti kurorto savivaldybės, jie atvyko į Palangą ir čia pirmą kartą pamatė jūrą. Mažųjų svajonę įgyvendino socialinę akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“ .


Šventoji pirmą kartą atvėrė vasarai duris

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 05 | Rubrika: Miestas

Vakar Šventojoje, „Kuršių kaime“, plazdančios vėliavos bei  besišypsanti pro debesis saulutė paskelbė, jog prasidėjo vasaros sezono šventė. Aikštėje šurmuliavo kermošininkai, siūlydami ne tik įvairiausius saldumynus bei skanumynus, bet ir tradicinius amatininkų dirbinius. Aikštyne jaunųjų krepšininkų komandos įnirtingai kovėsi gatvės krepšinio turnyre. Ypatingo dėmesio sulaukė ...


A.Palei ir Klaipėdos kamerinis orkestras interpretuos Mocartą

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 02 03 | Rubrika: Sveikata

Klaipėdos kamerinis orkestras tęsia kūrybinę draugystę su garsiuoju pianistu Alexanderiu Palei‘umi. Vasario 7 dieną, šeštadienį, 18 valandą Klaipėdos koncertų salėje A. Palei‘us skambins ir diriguos klaipėdiečių orkestrui Wolfgango Amadeus Mozarto koncertus, pažymėtus opusais Nr. 9, 11, 12 ir 13.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius