Policija su rėmėjais pajūrio paplūdimiuose birželį daugiausia fiksavo KET pažeidimų

Palangos tiltas, 2024-07-09
Peržiūrėta
331
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

tv3.lt nuotr.
tv3.lt nuotr.

Savaitgaliais kartu su rėmėjais Palangos ir Šventosios paplūdimiuose patruliuojantys policijos pareigūnai birželį fiksavo 22 administracinius pažeidimus, daugiausia – Kelių eismo taisyklių (KET).

Kaip pirmadienį pranešė Klaipėdos apskrities policija, tokių pažeidimų praėjusį mėnesį fiksuota 17. 

Du administracinio nusižengimo protokolai buvo surašyti dėl pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių KET pažeidimų, po vieną – dėl vidaus vandenų transporto priemonių, saugaus elgesio paviršiniuose vandens telkiniuose taisyklių pažeidimų bei pareigūnų teisėtų nurodymų nevykdymo. 

Taip pat dešimt asmenų buvo perspėti dėl silpnų alkoholinių gėrimų vartojimo, aštuoni – dėl šunų vedžiojimo ir vienas – dėl rūkymo draudžiamose vietose.

Pasak policijos, nemažai žmonių, tarp jų nepilnamečiai, prevenciškai konsultuoti dėl dviračių ir elektrinių paspirtukų eismo saugumo, šalmų dėvėjimo. Vienam asmeniui pareigūnai grąžino jo paplūdimyje pamestą mobiliojo ryšio telefoną.

Nuo birželio sustiprinus viešosios tvarkos pažeidimų prevenciją minėtuose paplūdimiuose, policija su rėmėjais patruliuoja kiekvieną savaitgalį. 

Priemonių metu vykdoma alkoholio vartojimo, rūkymo draudžiamose vietose, kitų teisės pažeidimų kontrolė, stebima, kad be suaugusiųjų priežiūros paplūdimiuose nevaikščiotų ir nesimaudytų mažamečiai.

BNS

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savaitgaliais kartu su rėmėjais Palangos ir Šventosios paplūdimiuose patruliuojantys policijos pareigūnai birželį fiksavo 22 administracinius pažeidimus, daugiausia – Kelių eismo taisyklių (KET).


Po tragiškų nelaimių Baltijos jūroje bei gelbėtojams skundžiantis netinkamu poilsiautoju elgesiu prie vandens, Palangos ir Šventosios paplūdimiuose nuolat pradeda budėti policija ir jos rėmėjai.


2022 m. balandžio mėn. 11-12 d. Palangoje policijos pareigūnai vykdė priemones eismo saugumui užtikrinti. Pasitelkus ir nežymėtą policijos automobilį pareigūnai užfiksavo 10 KET pažeidimų.


Birželis Palangą nustebino ne tik alinančia kaitra, bet ir tokiu vasaros metu dar neregėtu prie jūros besiveržiančių poilsiautojų srautu. Jie suvartojo čia rekordinį geriamojo vandens kiekį, sumokėjo rekordiškai daug už automobilių parkavimą ir išmetė kurorte rekordiškai daug šiukšlių.


Sveikatos apsaugos ministerija planuoja nuo COVID-19 skiepyti šalies paplūdimiuose, penktadienį, birželio 18 d., pranešė naujienų portalas 15min.lt.


Bendrovė „LTG Link“, atsakinga už keliones traukiniais Lietuvoje ir užsienyje, jau penktą vasaros sezoną siūlo tiesiogines keliones į pajūrio kurortus. Pirmieji „Pajūrio ekspreso“ reisai startuos birželio 4 d. Šiemet šalia Palangos, Nidos, Preilos, Pervalkos ir Juodkrantės keleiviams siūloma ir nauja kryptis – Karklė.


Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos interneto skaitykloje visą birželį eksponuojama Palangos kurorto muziejaus parengta paroda.


Praėjusį savaitgalį Palangoje patikrinta 3443 automobiliai, nepraleistų nebuvo, nustatyta 60 pažeidimų.


Palangos paplūdimiuose – moderni smėlio valymo technika

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 14 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimiuose nuo rugpjūčio 14 d. triūsia nauja ir moderni smėlio valymo mašina „BeachTech Marina“. Ekonomiškai ir tyliai dirbanti savaeigė technika kol kas neturi analogo Baltijos jūros regione. Tokios technikos Palangai bei Šventajai labai trūko, nes anksčiau kurorto paplūdimiuose stambesnės atliekos buvo surenkamos rankiniu būdu. 


Palangos miesto savivaldybės specialistai ragina poilsiautojus paplūdimiuose elgtis atsakingai ir galvoti ne tik apie savo poilsį, bet ir apie mus supančius žmones bei aplinką. „Džiaugiamės, kad kurorte poilsiaujantys mūsų tautiečiai bei svečiai iš užsienio paplūdimiuose elgiasi kultūringai, tačiau smulkių atliekų, tarp jų – ir plastiko bei nuorūkų smėlyje vis dar pasitaiko....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius