Policijos pareigūnai atskleidė sunkų nusikaltimą Medvalakio gatvėje

Palangos tiltas, 2015-05-04
Peržiūrėta
345
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Policijos pareigūnai atskleidė sunkų nusikaltimą Medvalakio gatvėje

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK ONTV) pareigūnai kartu su kolegomis iš Palangos atskleidė kovo pradžioje Palangoje įvykdytą nusikaltimą, kurio metu buvo sunkiai sužalotas su organizuotu nusikalstamumu siejamas vyras.
Pareigūnai nustatė, kad kovo pradžioje prie savo namų Medvalakio gatvėje perdurtas niekur nedirbantis palangiškis yra žinomas teisėsaugos pareigūnams, daug kartų teistas. Nors nukentėjusysis vengė bendradarbiauti su pareigūnais, teigė, kad nepažįsta užpuoliko, tačiau mažiau nei per mėnesį policija atskleidė šį nusikaltimą ir sulaikė įtariamąjį.
Paaiškėjo, kad vyrą virtuvinio peilio dūriu sužalojo pažįstamas, toje pačioje gatvėje gyvenantis 37 metų Palangos miesto gyventojas.
Ikiteisminį tyrimą Palangos miesto policijos komisariato tyrėjai pradėjo po to, kai, reaguojant į pagalbos skambutį, bute Medvalakio g. aptiko į krūtinę sužalotą 1974 metais gimusį Palangos miesto gyventoją.
Ligoninėje nukentėjusiajam buvo diagnozuota krūtinės kairės užpakalinės srities žaizda su šonkaulio, diafragmos, blužnies bei kitų organų sužalojimais. Palangiškis išgyveno tik operatyvaus policijos pareigūnų reagavimo ir medikų pastangų dėka.
Nustatyta, kad prie savo namų sužalotas niekur nedirbantis palangiškis yra žinomas teisėsaugos pareigūnams. Jis keturis kartus teistas už kvalifikuotus plėšimus ir viešosios tvarkos pažeidimus. 2008 ir 2011 metais jam buvo pritaikytos prevencinės poveikio priemonės pagal Lietuvos Respublikos organizuoto nusikalstamumo užkardymo įstatymą (LR ONUĮ). 2014 m. jam pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.
Ikiteisminį tyrimą dėl sunkaus kūno sužalojimo perėmė KPONTV tyrėjai. Nukentėjusysis vengė bendradarbiauti su pareigūnais, teigė, kad nepažįsta užpuoliko, tačiau mažiau nei per mėnesį policijos pareigūnai atskleidė šį nusikaltimą ir sulaikė įtariamąjį.
Paaiškėjo, kad vyrą virtuvinio peilio dūriu sužalojo pažįstamas, toje pačioje gatvėje gyvenantis 1978 metais gimęs Palangos miesto gyventojas.
Įtariamasis taip pat keturis kartus teistas už kvalifikuotą plėšimą, vagystę bei neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. 2005 metais jam irgi buvo taikytos prevencinės poveikio priemonės pagal LR ONUĮ. 2013 metais pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotikais.
Tirdami palangiškių santykių aiškinimąsi, policijos pareigūnai buvo sulaikę ir dar vieną vyrą, pas kurį kratos metu rado neteisėtai laikomą dujinį pistoletą. Įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.
Sunkiu kūno sužalojimu įtariamas palangiškis visiškai prisipažino dėl jam pareikšto įtarimo ir patvirtino savo parodymus nusikaltimo vietoje. Jam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas. Neteisėtu disponavimu šaunamuoju ginklu įtariamam palangiškiui paskirta švelnesnė už suėmimą kardomoji priemonė.
Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.
Už neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu numatytas areštas arba laisvės atėmimas iki 5 metų.
Už sunkų sveikatos sutrikdymą numatytas laisvės atėmimas iki 10 metų.

Klaipėdos VPK inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Velykų žinia - aiški: likite namuose, tik taip greičiau įveiksime koronaviruso pandemiją. Pasak Palangos policijos komisariato vadovo Algirdo Budgino, kurorto pareigūnai yra pasirengę užtikrinti šio sprendimo vykdymą. Esant poreikiui, pagalbą suteiks ir pasieniečiai, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, policijos rėmėjai, Karo policija.


Kaip "Palangos tiltą" informavo Klaipėdos policijos atstovė spaudai Andromeda Grauslienė, įsigaliojus naujai tvarkai dėl karantino taisyklių pažeidimų, kai protokolus pagal LR ANK 45,46, 506 str.gali surašyti policijos pareigūnai, iki pirmadienio, balandžio 4 d., Palangos m. pareigūnai surašė 13 protokolų pagal LR ANK 45 str. Visiems pažeidėjams surašyti...


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato atstovai antradienį pakvietė kurorto visuomenę į ataskaitinį susirinkimą Kurhauze. Policijos pareigūnai atskleidė, jog nusikaltimų kurorte mažėja, įvardijo su kuo tenka kovoti dažniausiai, – pats didžiausias darbymetis, kaip įprastai, būna vasaromis. Taip pat pasidžiaugta, jog auga visuomenės...


Palangos policijos pareigūnai trečiadienį, sausio 25 dieną, visuomenei pristatė praėjusių metų rezultatus. Jie susirinkusiųjų nenuvylė, pareigūnai išgirdo daug gražių žodžių už kasdien atliekamą sunkų darbą. O tai, kad jų darbas būtų atliekamas tinkamai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas...


Gegužės 24 d. nuo 10 iki 13 val. Palangoje, Vytauto g. esančioje miesto aikštėje, ties pastatu Nr. 98 (prekybos centras), policijos pareigūnai kviečia miesto gyventojus pažymėti dviračius. Tradicinė akcija šiemet išsiskirs tuo, kad vietos pareigūnams žymėti dviračius padės Lietuvos policijoje stažuotę atliekantys Berlyno policijos pareigūnai, kurie siekia įgyti profesinės...


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK ONTV) pareigūnai kartu su kolegomis iš Palangos atskleidė kovo pradžioje Palangoje įvykdytą nusikaltimą, kurio metu buvo sunkiai sužalotas su organizuotu nusikalstamumu siejamas vyras.


Trečiadienį į Kurhauzo salę rinkosi palangiškiai, garbūs svečiai iš įvairių teisėsaugos institucijų, miesto vadovai ir, žinoma, policijos pareigūnai bei policijos rėmėjai: čia buvo pristatyta praėjusių metų Palangos miesto policijos komisariato ataskaita, apžvelgta veikla ir brėžiamos gairės šiems metams. Auga pasitikėjimas policija Veiklos apžvalgą ir ataskaitą...


Penktadienį prie iš pagrindų atgimusio pastato Ganyklų g. 30, skambant Palangos orkestro atliekamiems muzikiniams kūriniams, rinkosi palangiškiai, rikiavosi Palangos policijos komisariate dirbantys pareigūnai bei garbūs svečiai. Čia tądien iškilmingai perkirpta simbolinė juostelė – šia ceremonija paskelbta, jog naujieji Palangos policijos namai jau baigti...


Nuo šiandien tiek Palangos policijos pareigūnai, tiek į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pastatą eisiantys ar važiuosiantys palangiškiai bei miesto svečiai nebeturės nusiskundimų dėl to, kad pastatas yra net už trijų kilometrų nuo miesto centro, ir pasiekti jį, kai prošal nevažiuoja joks visuomeninis...


Žiemą kai kuriose Palangos gatvėse buvo pastatyti eismą ribojantys ženklai, kad komunalininkai galėtų lengviau nuvalyti gatves. Daugiausia ženklų buvo pranešančių apie vienpusį eismą, tačiau pažeidinėjančių šiuos ženklus buvo ne vienas ir ne keli, o ženkliai daugiau. „Tikrai daug žmonių pažeidinėja šiuos laikinus kelio ženklus, tačiau mes jų bausti negalime, kadangi Palangos savivaldybė...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius