Populiarius naktinius klubus Palangoje valdanti vadovė įtariama algas mokėjusi vokeliuose

***, 2020-01-22
Peržiūrėta
1202
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) trečiadienį pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą, kuriame Palangos centre įsikūrusių trijų populiarių įstaigų vadovė įtariama apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu ir neteisingų duomenų apie įmonės turtą pateikimu, pranešė LRT.lt
Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad Vilniuje registruotos mažosios bendrijos, Palangoje valdančios tris naktinius klubus, direktorė 2018 metų vasarą savo darbuotojams mokėjo atlyginimus vokeliuose.
BNS žiniomis, tai – mažoji bendrija „Gaumena“, Palangoje valdanti naktinius klubus „Mojo Lounge“, „Budda bar“ ir „Laukinių vakarų salūną“.
Šią bendriją šiuo metu valdo Vylūnė Ručinskaitė.
FNTT duomenimis, nuo gegužės pirmos iki rugpjūčio 30 dienos 43 įmonės darbuotojams buvo išmokėta iš viso 23,5 tūkst. eurų.
„Ši suma nebuvo pagrįsta darbo užmokesčio žiniaraščiais, neapskaityta kasos dokumentuose“, – rašoma tarnybos pranešime.
Mėnesinėse pajamų mokesčio deklaracijose Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) bendrovės vadovė nurodė tikrovės neatitinkančius duomenis apie išskaičiuotą pajamų mokestį, gyventojų pajamų mokestį, o pranešimuose „Sodrai“ – ir melagingus duomenis apie apdraustųjų socialiniu draudimu pajamas, nuo kurių skaičiuojamos įmokos.
Šioje byloje VMI ir „Sodros“ Vilniaus skyrius pareiškė civilinius ieškinius. Prašoma atlyginti padaryta žala valstybei siekia 16,6 tūkst. Eur.
Ikiteisminio tyrimo byla perduota nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismui.
Baudžiamasis kodeksas už apgaulingą apskaitos tvarkymą nustato baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki ketverių metų, o už neteisingų duomenų apie turtą pateikimą – baudą arba laisvės atėmimą iki ketverių metų.
Tyrimui vadovavo ir jį organizavo Klaipėdos apygardos prokuratūra.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į viešbučių su didžiausiais atlyginimais penkioliktuką pateko tik keturi viešbučiai, įsikūrę ne Vilniaus mieste, o kurortuose – „Preilos Vėtra“ Neringoje (1505 eurai),  „Palangos žuvėdra“ (1384 eurai), „Pušų paunksmė“ (1239 eurai) bei „Medūza“ (1232 eurai) Palangoje. 


„Į Palangą buvau nuvykusi dirbti. Mane su kitomis merginomis pakvietė į reklamos akciją. Kitu atveju vargu ar būčiau vykusi į Lietuvos pajūrį, kur viskas matyta ir brangoka“, – sakė M.Šalčiūtė.


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdybos pareigūnai kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame sutuoktiniai įtariami apgaulingu apskaitos tvarkymu bei neteisingų duomenų apie pajamas pateikimu.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) trečiadienį pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą, kuriame Palangos centre įsikūrusių trijų populiarių įstaigų vadovė įtariama apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu ir neteisingų duomenų apie įmonės turtą pateikimu, pranešė LRT.lt


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad buvusi Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (VTPSI) vadovė Laura Nalivaikienė pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme numatytą draudimą atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims kitose valstybės ar savivaldybių institucijose vienerius metus po to, kai...


Daugiau nei 170 namų prižiūrinčiam „Palangos butų ūkiui“ vadovauti ėmė Jurgita Trinskienė. 10-ies metų patirtį rinkoje turinti specialistė vardina artimiausius įmonės planus: gerinti paslaugų kokybę, plėsti jų spektrą, siūlyti vis patogesnį aptarnavimą bei nuolat kurti naudą gyventojams.


Nuo šių metų sausio 1-osios atstatomi politikų – Seimo narių, ministrų, merų ir jų pavaduotojų atlyginimai. Dėl Konstitucinio teismo sprendimo daugiau pinigų gaus ir Palangos miesto vadovai bei Seimo narys Pranas Žeimys. Kaip aiškino Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje Daiva Kerekeš, vykdant Konstitucinio teismo valią, atkurti atlyginimus yra privalu, ir kito...


Geriausio šalies TIC-o vadovė mūsų valdžiai – per prasta

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010 12 19 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę Palangos turizmo informacijos centras sulaukė aukšto įvertinimo. Lietuvos Valstybinio turizmo departamento organizuotame konkurse “Sėkmingiausias 2010 metų turizmo projektas”, iš turizmo verslo asociacijų ir visuomeninių organizacijų deleguotų atstovų sudaryta kompetentinga komisija Palangos TIC-ą pripažino kaip šiemet sėkmingiausiai dirbusį turizmo informacijos centrą...


Palangos miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba, atlikusi UAB „Palangos autobusų stotis“ finansinį auditą, nustatė, kad bendrovė moki, tačiau atskleista ir nemažai trūkumų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius