Pribloškė bulvinių blynų kaina Palangoje: ką aš gyvenime darau ne taip

Palangos tiltas, 2024-06-06
Peržiūrėta
733
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Bulvinių blynų kaina. FOTO: FREESKYLINE | DELFI KOLIAŽAS
Bulvinių blynų kaina. FOTO: FREESKYLINE | DELFI KOLIAŽAS

Bulviniai blynai su mėsa ir grietine – 16 Eur, o jei norisi ir lašišos – teks primokėti dar 5 Eur, – štai su tokiomis šio vasaros sezono kainomis Palangoje pasakoja susidūręs skaitytojas Mindaugas. Jis tikino nekeliantis klausimo dėl aukštų kainų, tačiau svarstė, ar tikrai teisinga, kad patiekalas kainuoja 1 proc. vidutinio šalies atlyginimo. Kavinė tikina, kad patiekalo kaina nekito jau seniai ir ji pakankama ne vienam žmogui. 

„Su šeima praėjusį savaitgalį buvau Palangoje ir, kaip visada, norėjau nueiti į vilą „Ramybę“ jų gaminamų bulvinių blynų. 

Tikrai skanūs, sukurti pavalgyt, o ne tik paragauti, tačiau, dėl žiniasklaidoje vis skelbiamo kainų didėjimo mūsų verslininkų maitinimo įstaigose nusprendžiau prieš einant pasižiūrėti meniu, kiek kainuoja“, – pasakojo jis.

Kaip tikino, pastebėtas įkainis privertė greitai pakeisti savo planus. 

Pasak jo, paprasti bulviniai blynai kainavo 14 Eur, o jei norėtųsi su mėsa ir grietine – 16 Eur.

Tiesa, imant pirmąjį variantą už priedus dar tektų susimokėti atskirai, mat nei padažas, nei grietinė neįskaičiuoti. Pastaroji kainuotų dar 2 Eur, jei norisi lašišos – dar 5 Eur. 

„Tai jei perki su mėsa ir lašiša – 21 Eur“, – nustebęs skaičiavo Mindaugas.

„Ką aš gyvenime darau ne taip, kad negaliu sau leisti viešojo maitinimo įstaigoje suvalgyti tarkuotų bulvinių blynų? Ar 1 proc. vidutinio atlyginimo Lietuvoje yra normali suma už vienos pigiausių daržovių pavertimą kepta tarkuota mase?“, – klausė jis. 

Restoranas: porcija skirta ne vienam 

„Delfi“ kreipėsi į minėtą kavinę „Ramybė“. Jos atstovas tikino, kad patiekalo kaina pastaruoju metu nesikeitė. 

„Mūsų blynų porcija orientuota pasimėgauti dviems, o gal net trims asmenims. 

Blynai kepami tik gavus užsakymą, gamybos procesas ilgas. Kaina senokai nekitusi“, – teigė kavinės atstovai. 

Kiek anksčiau Viešbučių ir restoranų asociacijos valdybos narė Ingrida Valaitienė žiniasklaidai tikino, kad kurorto verslininkai žadėję, kad, net ir panaikinus PVM lengvatą, kainų į viršų šį sezoną jie nešokdins.

„Šiais metais kainos išlieka tos pačios, kaip ir praėjusiais metais, augimo mes nematome, kadangi pasiūla, iš tikrųjų, augo. Atsiranda ir sveika tarpusavio konkurencija“, – LNK žinioms teigė I. Valaitienė.

Raminta Rakauskė 

www.DELFI.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Bulviniai blynai su mėsa ir grietine – 16 Eur, o jei norisi ir lašišos – teks primokėti dar 5 Eur, – štai su tokiomis šio vasaros sezono kainomis Palangoje pasakoja susidūręs skaitytojas Mindaugas.


Moterys nori ne tik auginti vaikus, o vyrai – ne tik „daryti karjerą“. 


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Numatytos beveik dvejų milijonų investicijos į miesto šilumos trasų atnaujinimą, brangesnis biokuras biržoje reikalauja didesnių miesto šilumos įmonės UAB „Palangos šilumos tinklai“ išlaidų, o šių metų ypač šiltas ruduo – itin jai nepalankus. Nepaisant to, šilumos kaina kurorte nedidės, ar ji kils nežymiai...


Tautodailininkės Irenos Kvedarienės pomėgis medžio raižiniams, kaip ir daugelis kitų dalykų, kuriuos ji gyvenime surado, yra neatsitiktinis. Šiandien moteris taip pat savęs neįsivaizduoja be dainos, šokio, bendravimo su žmonėmis, savo sodo, naujai atrasto pomėgio – audimo, poezijos. Už tai, kuo ji šiandien gyvena – dėkinga Aukščiausiajam, nes...


Šiandien Palanga didžiuojasi, kad šilumos kainą miestelėnams per kelis metus sumažino 25 procentais, karšto vandens kainą vos per metus su trupučiu – 15 procentų. Mieste šalto vandens kaina nesikeičia jau nuo 2009 metų, nors darbo užmokesčio, kuro kaštai gerokai išaugo. Šalto vandens kaina šiemet kurorte net sumažėjo 5 procentais....


Rytoj, antradienį, palangiškiai ir šventojiškiai triukšmingai vys žiemą – kurortas kviečiamas švęsti Užgavėnes.


Kokia apžvalgos rato kaina?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 04 05 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Apakinti keletu dešimčių tūkstančių litų siekiančių sumų, kuriomis kurorte įvertintos itin paklausios prekybos ir paslaugų teikimo vietos, Palangos politikai užsimojo už apžvalgos ratui numatytą vietą Gedimino gatvės gale iš verslo išlupti net 100 tūkstančių litų per metus. Iki šiol Palangoje dar negirdėta kaina už teisę teikti savo paslaugas viešoje...


Palangiškę pribloškė didėjanti jos buto vertė

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 10 | Rubrika: Miestas

Niekas jau nebesistebi, kad visoje šalyje nekilnojamasis turtas pinga, tačiau Palangoje yra kitaip. Palangiškė Danutė Apalainienė buvo priblokšta atsitiktinai sužinotos naujienos apie jos turimo turto vertę. Anot moters, jos dviejų kambarių butas, lyginant su praėjusiais metais, šiemet... pabrango 35 tūkst. litų.


Noras sugrįžti bet kokia kaina

Šarūnas VAITKUS, 2009 01 23 | Rubrika: Miestas

Nors nuo naujosios Vyriausybės darbo pradžios dar nepraėjo 100 dienų, tačiau nuo valdžios lovio patraukti socialdemokratai vakarietiškos politinės kultūros nesilaiko ir Vyriausybę purvais drabsto net suprakaitavę. Toks socialdemokratų elgesys gali būti suprantamas tik noru bet kokia kaina nuo rinkėjų pykčio paslėpti jų pačių „padarytus gerus darbus“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius