Pristatyti sanatorijos „Gradiali“ plėtros planai: daugiau gydomųjų bei sveikatinimo procedūrų

Palangos tiltas, 2020-07-09
Peržiūrėta
61
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pristatyti sanatorijos „Gradiali“ plėtros planai: daugiau gydomųjų bei sveikatinimo procedūrų

Palangoje įsikūrusios sanatorijos „Gradiali“ atstovai ketvirtadienį Savivaldybėje pristatė artimiausius plėtros planus. Įgyvendinus juos, atsiras galimybė palangiškiams ir kurorto svečiams pasiūlyti daugiau gydomųjų bei sveikatinimo procedūrų.

Susitikime su „Gradiali“ atstovais dalyvavo miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus, mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas, Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė, Savivaldybės tarybos nariai – Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Skritulskas, Statybos ir miesto ūkio komiteto pirmininkas Dainius Želvys bei šio komiteto nariai – Julius Tomas Žulkus (pirmininko pavaduotojas) ir Vaidas Šimaitis, mero patarėjas Pranas Žeimys, taip pat – Savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Žydrūnas Žvirblis ir miesto vyriausiasis architektas Vytautas Indreika.

Šiuo metu sanatorijoje „Gradiali“ yra 166 kambariai, maitinimo salės, nedidelis restoranas bei gydymo paslaugoms teikti skirtos patalpos – pacientams teikiamos vandens procedūros, siūlomos įvairios vonios (masažinės, vertikalios ir kt.), vyksta ir fizioterapijos seansai. Tačiau šiandieninė situacija poreikių jau nebetenkina, tad numatyta sanatorijos „Gradiali“ plėtra.

Pirmuoju darbų etapu, kuris bus realizuojamas pavasarį, panaudojant esamas virtuvės patalpas, planuojama išplėsti pirmame aukšte esančią maitinimo salę. Taip pat bus padidintas ir sanatorijoje esamų kambarių skaičius – papildomai bus įrengtas dar 101 kambarys, tarp kurių bus vienviečių, dviviečių, taip pat – apartamentų.

Antruoju etapu numatyta išplėsti pirmame aukšte esančią gydymo zoną. Planuojama įrengti 25 metrų trijų takelių plaukiojimo baseiną, pramoginius baseinus, taip pat – vertikalias vonias. Projektuojamos ir masažinės, mineralinio vandens, purvo ir kt. vonios – vonių iš viso numatyta įrengti 26. Pramoginėje zonoje atsiras ir keletas pirčių.

Įgyvendinant antrąjį etapą taip pat numatyta papildomai įrengti 173 kambarius antrajame, trečiajame ir ketvirtajame aukštuose.

Projektuotojai akcentavo, jog įgyvendinat šį sanatorijos plėtros projektą, laikomasi detaliojo plano reikalavimų, tad pastato intensyvumas ne tik nedidės, bet netgi sumažės. Numatyta, kad pastatas bus 5 aukštų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje įsikūrusios sanatorijos „Gradiali“ atstovai ketvirtadienį Savivaldybėje pristatė artimiausius plėtros planus. Įgyvendinus juos, atsiras galimybė palangiškiams ir kurorto svečiams pasiūlyti daugiau gydomųjų bei sveikatinimo procedūrų.


Palangos miesto gyventojai raginami rūpintis savo sveikata ir gera savijauta bei aktyviai dalyvauti nemokamose sveikatinimo veiklose, kurias organizuoja Palangos.visuomenės sveikatos biuras (PVSB), minintis dvejų metų veiklos sukaktį.  PVSB direktorė Miglė Mikalauskaitė pabrėžė, jog pagrindinis Biuro veiklos tikslas – rūpintis savivaldybės gyventojų sveikata, vykdyti visuomenės...


Balandžio 28 d. Palangos botanikos parke vyko XII-asis sveikatinimo renginys „Pasirūpink ir savo sveikata“ („Cura te Ipsum“), skirtas medicinos darbuotojų dienai paminėti, kurį organizavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų institutas (LSMU NI) ir LSMU NI Palangos klinika. Sulaukėme daugiau nei šimto dalyvių, atvykusių ne tik iš Palangos...


Praėjusią savaitę Palangos miesto taryba išplėtė gatvių, kuriose bus apmokestinamas automobilių stovėjimas, sąrašą. Šiuo sprendimu piktinasi vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos gintaras“ vadovas Kęstutis Speičys, nes pacientams netaikomos jokios išimtys, tad ir jie turės mokėti nustatytą rinkliavą.


Balandžio 30 dieną kurorte vyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos instituto organizuojamas sveikatinimo renginys „Pasirūpink ir savo sveikata“, skirtas Medicinos darbuotojų dienai pažymėti. Renginys vyko Birutės parke, į kurį susirinko nemažai sveikuolių ir norinčių rūpintis savo sveikata.


Dvylika Palangos šaulių aktyviai prisijungė prie IX-ojo sveikatinimo renginio „Pasirūpink ir savo sveikata“, skirto Medicinos darbuotojų dienai pažymėti.


  Palangoje sparčiai plečiama gydomųjų paslaugų pasiūla – viena po kitos duris atveria atsinaujinusios sanatorinės įstaigos, kuriose kiekvienas norintis gali ne tik atgauti jėgas, bet ir pasinaudoti sveikatinimo procedūromis.


Palangos turizmo informacijos centrą (TIC) kasmet lanko gausus būrys poilsiautojų, kuriems aktualiausia informacija randama būtent šioje vietoje. Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą Palangoje užbaigtas ES projektas „Palangos turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“, gelbstintis ne tik darbuotojams, bet ir turistams. Juo labiau, kaip paminėjo Palangos...


Šiemet Savivaldybės biudžete miestelėnų sveikatinimo programai finansuoti numatyta skirti 857,8 tūkst. litų. Svarstant biudžeto projektą, programą pristačiusi Savivaldybės gydytoja Lina Riaubaitė teigė, kad numatomi finansavimo šaltiniai bus Savivaldybės biudžeto lėšos – 258 tūkst. litų,  Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios lėšos – 69,9 tūkst. litų, Visuomenės sveikatos rėmimo...


Šventojoje gimę kūriniai pristatyti palangiškiams

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 21 | Rubrika: Kultūra

Šeštadienį Palangos viešojoje bibliotekoje savo darbus pristatyti susirinko vasarą vykusio jau ketvirtojo plenero „Šventosios žemės atminties ženklai“ dalyviai. Šis Šventojoje vykęs dailės pleneras buvo skirtas šiemet 185-etį mininčiai Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčiai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas