„Ramybės“ galerijoje – paroda „Sukurta planetoje Žemė“

Palangos tiltas, 2021-09-02
Peržiūrėta
2150
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šeštadienį, rugsėjo 4 dieną, 18 val. „Ramybės“ galerijoje Palangoje atidaroma menininkių Editos Sabockytės-Skudienės ir Alevtinos Ščepanovos paroda „Sukurta planetoje Žemė“
Šeštadienį, rugsėjo 4 dieną, 18 val. „Ramybės“ galerijoje Palangoje atidaroma menininkių Editos Sabockytės-Skudienės ir Alevtinos Ščepanovos paroda „Sukurta planetoje Žemė“

Šeštadienį, rugsėjo 4 dieną, 18 val. „Ramybės“ galerijoje Palangoje atidaroma menininkių Editos Sabockytės-Skudienės ir Alevtinos Ščepanovos paroda „Sukurta planetoje Žemė“. 

„Galia, jungianti skirtingus laikotarpius, praeitį ir dabartį, vakar ir šiandien. Jungtis, vienijanti skirtingus visuomenės sluoksnius, kartas. Totemas, jungiantis žmones giminystės, artimos draugystės ryšiais“, – taip parodą „Sukurta planetoje Žemė“ pristato jos autorės.

Vilniaus dizaino kolegijos Mados dizaino katedros vedėja Edita Sabockytė-Skudienė ir dėstytoja Alevtina Ščepanova kartu dalyvauja įvairiuose projektuose, tarp jų – ir reflektuojančiuose šiuolaikinį tekstilės meną. 

Kūrėjos išsiskiria specifiniu autoriniu braižu, įvaldytą technika ir kūryboje tyrinėjamomis temomis, kurios formuoja menininko identitetą.

Paroda „Sukurta planetoje Žemė“ veiks iki rugsėjo 25 dienos. Taip pat „Ramybės“ galerijoje šiuo metu eksponuojama dailininkės Adelės Liepos Kaunaitės tapybos paroda „Tylos miestas“.

„Tiek daug kalbama, kad kalbant maskuoji tiesą ir tylą, kuri virsta nejaukumu. Grąžinkime Tylą – jaukią, minkštą ir tyrą. Kad jaustume tylos komfortą. Būti tyloje tarp žmonių, būti tyloje vienam, nekalbėti, bet jausti žmogų. Pastatyti Tylųjį miestą. Klausytis vėjo, nukritusios rasos, kurią budina saulė. Šiuose paveiksluose parodau savo Tylos miestą. Būkime kartu, palieskime vienas kitą tylos žodžiais“, – profesionali tapytoja, baigusi VDA magistro studijas, įstojusi į Lietuvos dailininkų sąjungą, surengusi virš 20 personalinių parodų, dalyvavusi daugiau nei 30-tyje grupinių parodų ir plenerų Lietuvoje bei kitose šalyse.

„Ramybės“ galerijos informacija 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį, rugsėjo 4 dieną, 18 val. „Ramybės“ galerijoje Palangoje atidaroma menininkių Editos Sabockytės-Skudienės ir Alevtinos Ščepanovos paroda „Sukurta planetoje Žemė“.


Į Palangą atkeliavo Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos organizuota paroda – socialinė iniciatyva  „Kurk etiketę daiktui, ne žmogui!“. Šio meninio bei socialinio projekto tikslas – paskatinti vaikus per kūrybą išreikšti požiūrį, kad patyčios ir etikečių klijavimas žmonėms yra nepriimtinas elgesys.


„Psyche ir gamta“ – tai tarsi paroda-kelionė. Fizinė, mentalinė ir dvasinė viename. Tai paroda apie gamtą ir joje vaikščiojantį nerimą, apie klaidžiojančią „psyche“, kuri stebi, analizuoja, nori suprasti“, – taip savo tapybos parodą, nuo liepos 29-osios eksponuojamą „Ramybės“ galerijoje, pristatė jaunosios kartos tapytoja Goda Lukaitė.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Šių metų sezoną „Ramybės“ galerija užbaigia išties neeiline paroda: pirmąkart į Palangą atkeliaus garsiojo Lietuvos grafiko Stasio Krasausko piešiniai ir grafikos darbai. Tuo pačiu metu rugsėjo 8-ąją 18 valandą bus atidaryta dailininkės Urtės Bimbaitės personalinė paroda „Iš vandens“, o nuo rugsėjo 13 d. „Ramybės“ galerijoje bus...


Baisesnių išgyvenimų vargu ar galima patirti, kokių išgyveno mažeikiškių Rūtos ir Aurio Vaišvilų šeima, po visų negandų ramybės užuovėją dabar atrandanti Palangoje. Šių metų vasarį su devynių mėnesių dukryte Saule ir vos dvejus metus perkopusiu sūnumi Jūru išvažiavusi šeimos automobiliu iš namų Mažeikiuose, per galinio vaizdo...


Minint Paryžiuje gyvenančio lietuvių skulptorius Adomo Stanislovo Raudžio-Samogits 80-mečio sukaktį, balandžio 29 d. 17 val. „Ramybės“ galerijoje (Vytauto g. 35, Palanga) atidaroma paroda „Sugrįžimas į tėviškę“. Į atidarymą atvyks ir autorius. Paroda bus eksponuojama iki gegužės 20 d.


Kasmet Lietuvos pramonininkų konfederacija „Metų gaminio“ medaliais apdovanoja aukštos kokybės, patikimus ir aplinkai draugiškus lietuviškus gaminius. Daugiausiai apdovanojimų susižeria maisto, mašinų ir įrengimų ar kitų pramonės šakų atstovai. Tačiau vis daugiau dėmesio skiriama ir kitoms sritims – farmacijos sektoriui bei...


„Vanduo. Žemė. Detalė – Benas Šarka“

„Palangos tilto“, A. Mončio namų-muziejus inf., 2013 06 10 | Rubrika: Kultūra

Šeštadienį A. Mončio namuose-muziejuje atidaryta menininkės Kristinos Sereikaitės fotografijų paroda intriguojančiu pavadinimu „Vanduo. Žemė. Detalė – Benas Šarka“, sujungianti dvi nuotraukų serijas, sukurtas bendradarbiaujant su menininku Benu Šarka.


Joga moko kūno atpalaidavimo, ištvermės, vidinės ramybės. Kai kurie gydytojai ne tik patys praktikuoja jogą, bet ir rekomenduoja ją savo pacientams, prilygindami ją kineziterapijai. Jogos užsiėmimai jau kuris laikas vyksta ir mūsų mieste. Jogos mokytoja Audronė Pašilytė „Palangos tiltui“ sakė, jog svarbiausia atrasti ryšį tarp fizinio kūno, amžinosios mūsų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius