Rasa Jakilaitienė, Ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės patarėja komunikacijai: „Palanga vizitui planuojama sausį“

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-11-22
Peržiūrėta
600
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Premjerė Ingrida Šimonytė
Premjerė Ingrida Šimonytė

„Palangos tiltas“ skelbė, kad šiandien, lapkričio 22 d., Palangoje lankysis premjerė Ingrida Šimonytė, tačiau ji atvykti negalėjo.

Kaip sakė „Palangos tiltui“ Rasa Jakilaitienė, Ingridos Šimonytės patarėja komunikacijai, „Palanga (vizitui) planuojama sausį“.

 „Jei vėl kokie nors įvykiai nesutrukdys premjerei atvykti," – sakė ji.

Palangiškis Seimo narys iš valdančiosios TS-LKD, Mindaugas Skritulskas, buvo pakvietęs premjerę Ingridą Šimonytę apsilankyti Palangoje.

Jo teigimu, jis tokią datą buvo su ja suderinęs, tačiau Seimo narys įspėjo, kad vizitas dėl premjerės įtemptos darbotvarkės gali ir neįvykti.

„Premjerės apsilankymas Palangoje nukeliamas šiek tiek vėlesniam laikui dėl gana sudėtingos situacijos pasienyje. Sutarėme, kad apsilankymo datą patikslinsime kiek vėliau,“ – M. Skritulskas sakė „Palangos tiltui“ penktadienį, lapkričio 19 d.

M. Skritulsko iniciatyva Palangoje lapkritį įvyko Seimo Ekonomikos komiteto išvažiuojmasis posėdis, kuriame buvo aptarti ne tik kurortui, bet ir regionui aktualūs klausimai.

 

 

 

Jūsų komentaras:

Žmoga-žopa 2021-11-25 00:30 (IP: 162.158.88.212)
Gali ir nevažiuoti nieko čia Palanga nepraras .

Taip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ skelbė, kad šiandien, lapkričio 22 d., Palangoje lankysis premjerė Ingrida Šimonytė, tačiau ji atvykti negalėjo.


Lietuvoje iki šiol 3700 vaikų mokosi jungtinėse klasėse. Lietuvoje jungtinės klasės formuojamos išskirtinai administraciniais tikslais – dėl stipriai mažėjančio mokinių skaičiaus. Tačiau Palangoje to nėra: nė vienos jungtinės klasės neliko ne tik Palangos, bet ir Akmenės, Raseinių rajonų, Alytaus, Šiaulių miestų, Birštono, Druskininkų, Neringos, Visagino savivaldybėse.


Trečiadienį, birželio 2 dieną, įvykusiame Lietuvos Socialdemokratų Darbo partijos (LSDDP) Palangos skyriaus ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime buvo išrinktas skyriaus pirmininkas, jo pavaduotojai, suformuota nauja Taryba, išrinkti delegatai į birželio 19 dieną vyksiantį LSDDP partijos suvažiavimą.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Atsižvelgiant į orų prognozes bei į tai, kad artėja ilgasis, tris dienas truksiantis, savaitgalis, kuomet gyventojai daug laiko praleis namuose, apsispręsta šildymo sezoną Palangos miesto savivaldybėje baigti pirmadienį.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangoje, pėsčiųjų pamėgtoje J. Basanavičiaus gatvėje, planuojama atstatyti mineralinio vandens biuvetę – tokius ketinimus kurorto vadovams, Savivaldybės tarybos komitetų pirmininkams bei pavaduotojams, taip pat – atsakingiems Savivaldybės administracijos specialistams pristatė verslininkai, šios idėjos autoriai.


Kai dauguma mūsų dovanų sulaukiame ypatingomis progomis, vienas žmogus Palangoje jų gauna nuolat. Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus jų, įteiktų jam kaip miesto vadovui per įvairius oficialius susitikimus ir ceremonijas, jau nesuskaičiuoja ir svarsto mintį artimoje ateityje savivaldybėje įrengti specialią spintą-vitriną, kurioje būtų eksponuojamos Palangai įteiktos dovanos bei...


Ar esame pasiruošę teroristų vizitui?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2015 11 19 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Po žiaurių islamistų atakų aiškiai panikuoti pradėjusią Europą jau savaitę krečia terorizmo baimės drugys.


Vakar kartu su atbundančia gamta į mūsų namus pasibeldė Jurginės. Ko gero, ne vienas ėmėme raustis atmintyje, ar nėra tarp pažįstamų Jurgių bei Jurgitų, o tokių suradę skubame rinkti telefono numerį ir berti sveikinimo žodžius varduvininkams. Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėja Jurgita Vanagė, kaip ji sako, „kaip nors ypatingai“ vardo dienos nešvenčia, bet vis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius