Rask 10 paslėptų istorinių žinučių Palangoje ir laimėk...picą

"Palangos tilto" redakcija, 2021-05-10
Peržiūrėta
1328
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rask 10 paslėptų istorinių žinučių Palangoje ir laimėk...picą

Palanga – ne Lietuvoje! Taip buvo iki 1921 metų, kol nebuvo priimtas tarptautinio arbitražo komisijos sprendimas Palangą ir Šventąją grąžinti Lietuvai.

Grąžinimo šimtmečiui paminėti Palangos moksleivių klubas sudarė maršrutą, kuriame atrinkta ir pažymėta 10 įvairių istorinių vietų.

Keliauti kviečiame 2021 m. gegužės 14-23 dienomis.

Kaip viskas vyks?

Susiburkite į 4-6 narių komandą – gerą kompaniją (draugų, šeimos narių, kolegų ir pan.). Reikės turėti bent vieną išmanų telefoną su internetiniu ryšiu, patogius batus ir gerą nuotaiką.
Užsiregistruokite ir gausite nuorodą, kaip pasiekti pirmąjį tašką, nuo jo ir pradėsite žygį.
Kiekvienoje sekančioje stotelėje nuskenavus QR kodą Jums bus pateikti istoriniai faktai apie rastą objektą, nurodyta užduotis ir sekančio objekto koordinatės.
Kiekvienas registruotas žygio dalyvis bus apdovanotas prizais. Išskirtiniai prizai laukia už išradingiausiai, įdomiausiai ir linksiausiai atliktas užduotis, jauniausių ir vyriausių dalyvių apdovanojimas ir kitos įvairios nominacijos.
Dalyvaudami renginyje pažinsite istorines Palangos vietas, pasigėrėsite jos gražumu, pakvėpuosite tyru oru, pagerinsite savo fizinę būklę, praleisite nepakartojamas akimirkas su brangiais žmonėmis ir praturtinsite tiek savo sielą, tiek kūną.
Pasinaudokite nuostabia proga keliauti, atrasti, pažinti ir laimėti!

Data: 2021 m. gegužės 14-23 d., būtina priemonė – išmanus telefonas su internetiniu ryšiu, visa kita informacija ir registracija pateikiama  https://forms.gle/rB7FHyGwRPsvKoPv7.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Norėtumėte visur su savimi nesinešioti telefono, tačiau ir nepraleisti skambučių, žinučių bei naujienų? „Tele2“ turi pasiūlymą – dabar svarbiausias telefono funkcijas turinčius išmaniuosius laikrodžius galite įsigyti ypač geromis sąlygomis, o eSIM planas, pasirašius 24 mėn sutartį, pirmus 12 mėn. jums nieko nekainuos. 


„Šiomis valandomis sulaukiau nemažai skambučių ir žinučių su klausimu, ar aš dar neįstojau į šiandien Palangoje įsteigtą naująją Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“, kurios steigiamajame suvažiavime dalyvavau svečio teisėmis kaip Palangos vadovas ir sakiau sveikinimo kalbą,“ – šeštadienį, sausio 29 d., savo Facebook paskyroje rašo Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto meras.


Išlikusios senovinės fotografijos – svarbi mūsų istorinio paveldo dalis – dar ir šiandien padeda atskleisti ne vieną išnykusių pastatų, sunaikintų paminklų, istorinių įvykių, žinomų asmenybių ir kitas paslaptis.


Palanga – ne Lietuvoje! Taip buvo iki 1921 metų, kol nebuvo priimtas tarptautinio arbitražo komisijos sprendimas Palangą ir Šventąją grąžinti Lietuvai. Grąžinimo šimtmečiui paminėti Palangos moksleivių klubas sudarė maršrutą, kuriame atrinkta ir pažymėta 10 įvairių istorinių vietų.


Lankydamiesi ar poilsiaudami Palangoje gėrimės šiuo kasmet vis gražėjančiu pajūrio kurortu, jo gamtos ir jūros harmonija ir tik retas žinome, kad 1918–1921 metais šis pajūrio ruožas nuo Nemirsetos iki Šventosios Lietuvai nepriklausė, ir ji dėl susiklosčiusių istorinių aplinkybių priėjimo prie Baltijos jūros tuomet iš viso neturėjo.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Artėjant gražiausioms metų šventėms, jų pradžią skelbia Nacionalinė krepšinio lyga (Mezon NKL). Šios lygos rungtynėse apsilankę žiūrovai pretenduos laimėti išskirtinį prizą – automobilį „Toyota Yaris“. Tokį laimėjimą įsteigė lygos rėmėja „Perlas Plius“.


Konservatoriams suteiktas pasitikėjimas lygus užsiverstai atsakomybei

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2015 03 05 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Palanga sulaukė istorinių rinkimų. Pirmą kartą miesto gyventojai valdžią išsirinko ne pagal simpatijas kažkuriai partijai ar atskiriems politikams, o vertindami konkrečią miesto valdžios veiklą.  


Atgimusio romantizmo vakaras su prancūziška dvasia

„Palangos tilto” informacija, 2013 10 28 | Rubrika: Kultūra

Ketvirtadienio vakarą viešbučio „Palangos Juzė“ restorane buvo girdėti ne tik melodingas vyno taurių skimbčiojimas, bet ir neįprastas ponių krinolinų šnaresys: čia vyko tradicinė vyno degustacija, paįvairinta įspūdingų istorinių kostiumų pristatymu.


Bibliotekoje – tapytojo Prano Griušio paroda

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 07 25 | Rubrika: Miestas

Praėjusį antradienį Palangos viešojoje bibliotekos parodų salėje buvo atidaryta Prano Griušio personalinė paroda. Susirinkusius palangiškius sužavėjo žymaus kurorto menininko Juozo Griušio brolio atvežta paroda, kurioje galima išvysti ir šiuolaikinių, ir istorinių detalių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius