Rekonstruojamos Palangos gatvės kurorto veidą pagražins jau netrukus

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012-07-26
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Rekonstruojamos Palangos gatvės kurorto veidą pagražins jau netrukus

Dviejose populiariose, link jūros vedančiose Palangos gatvėse – Žvejų g. ir Kęstučio g. – intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai. Kelininkų teigimu, dalimi jų darbo rezultatų miestiečiai ir svečiai galės džiaugtis jau po kelių savaičių.

„Po to, kai bendromis užsakovo, projektuotojų ir rangovo pastangomis liepos pradžioje pavyko išspręsti didžiąją dalį techninių, projektinių sprendimų koregavimo ir kitų klausimų, dėl kurių nebuvo galima vykdyti ar tęsti atskirų darbų, Žvejų g. atkarpoje nuo Vytauto g. iki Ganyklų g. vėl intensyviai dirbama“, – sakė Žvejų gatvę tvarkančios bendrovės „Kauno keliai“ Klaipėdos padalinio vadovas Nerijus Valaitis.

Didesnėje rekonstruojamos Žvejų gatvės atkarpos dalyje jau įrengti pėsčiųjų takų, važiuojamosios dalies pagrindai ir vienas asfalto dangos sluoksnis, rekonstruoti ar įrengti nauji lietaus nuotekų surinkimo šuliniai. Šiuo metu klojama pėsčiųjų takų danga, įrengiamas gatvės apšvietimas, baigiami ardymo darbai likusioje gatvės atkarpoje. „Jei nekils nenumatytų kliūčių, planuojama rugpjūčio pradžioje įrengti asfalto dangą ir likusios gatvės atkarpos važiuojamojoje dalyje“, – teigė N. Valaitis.

Kad Žvejų g. gyventojai dėl gatvės tvarkymo darbų pajustų kuo mažiau nepatogumų, didesnėje rekonstruojamos atkarpos dalyje jau įrengta asfalto danga. „Deja, miestiečiai tuo netruko pasinaudoti – stato savo automobilius toje dalyje ir palieka juos stovėti ne tik per naktį ar švenčių dienomis, bet ir darbo metu. Dėl to sunkiajai technikai sudėtinga, o kartais ir neįmanoma pravažiuoti. Todėl vairuotojų prašome atkreipti dėmesį į laikinuosius kelio ženklus ir darbo metu nepalikti savo automobilių rekonstruojamos Žvejų gatvės važiuojamojoje dalyje“, – kalbėjo N. Valaitis.

Žvejų g. dalis nuo centrinės gelbėjimo stoties iki Neringos g. sutvarkyta dar pernai. Didžioji dalis senosios gatvės dangos čia pakeista trinkelėmis, pakeisti 3 hidrantų šuliniai.

Intensyviai vyksta ir Kęstučio gatvės, kurios ilgis – 700 metrų, rekonstrukcija. Pasak darbus atliekančios bendrovės „Klaipėdos keliai“ generalinio direktoriaus Valdo Kniukštos, visiškai atnaujinta gatve palangiškiai ir svečiai galės džiaugtis spalį.

„Šiuo metu klojame klinkerį. Jį gatvės atkarpoje nuo Meilės al. iki S. Daukanto g. planuojama pakloti per mėnesį ar kiek greičiau. Tuomet bus asfaltuojama važiuojamoji minėtos atkarpos dalis, įrengiami suolai, sodinami medžiai“, – sakė V. Kniukšta.

Tvarkant gatvę atnaujinamas apšvietimas, lietaus kanalizacija, naujai paklota bus ne tik asfalto danga, bet ir šaligatviai. Pėsčiųjų bei dviračių takai bus iškloti klinkerio plytelėmis, nuo važiuojamosios dalies juos skirs žalia zona. Taip pat bus įrengta vietų automobiliams pastatyti,  pasirūpinta ir mažąja architektūra – suolais, šiukšlių dėžėmis.

Visi Kęstučio g. rekonstrukcijos darbai bus baigti spalį.

Palangoje praėjusiais metais ir šiemet sutvarkytos Senojo Turgaus g., Medvalakio g., Laukų g., Vasario 16-osios g., Taikos g. atkarpa, įrengta naujų automobilių stovėjimo vietų. Šiuo metu paskelbti pirkimai dėl Jūratės g., Virbališkės tako, dalies Vytauto g. rekonstrukcijos. „Siekiame miestą padaryti dar patogesniu vietos gyventojams ir atvykstantiems svečiams“, – sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nelaimė įvyko kovo 18 dieną, apie 13:05 val., Palangoje, Žvejų gatvėje. 1979 m.gimęs vyras, blaivus vairuodamas automobilį Mercedes Benz, nepastebėjo ir partrenkė staiga į pėsčiųjų perėją įžengusią 1936 m. gim. moterį. Moteris pristatyta medikams.


Kurorte intensyviai vyksta miesto tvarkymo darba  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 23 | Rubrika: Miestas

Kurorte intensyviai vyksta miesto tvarkymo darbai – remontuojami kurorto šaligatviai bei gatvės. Teigiamus pokyčius vairuotojai ir pėstieji pajus dar šiais metais, tačiau kol kas teks susitaikyti su kai kuriais laikinais eismo apribojimais, pavyzdžiui, savaitę dėl remonto darbų laikinai uždaryta Kalgraužių gatvės atkarpa nuo Liepojos pl. iki „Darbos“ sodų, su...


Kretingos gatvėje intensyviai vyksta darbai: tvarkomi šaligatviai, formuojamos žiedinės sankryžos, jau viena eismo juostų dalis padengta asfaltu. Darbus planuojama pabaigti rugsėjo 22 dieną, kaip ir buvo numatyta, nes projekte nebūta didesnių trikdžių.  


Trečiadienio rytą Žvejų ir Vytauto gatvėje įvyko avarija. Iš Žvejų gatvės pagrindinę Vytauto gatvę kirtęs automobilis Hunday Getz, vairuojamas palangiškės, nepraleido Vytauto gatve važiavusio Klaipėdos UAB „Adrijus“ vairuotojo vairuojamo Citroen Berlingo. Abu vairuotojai atsipirko išgąsčiu. Moterį nuo didesnių sužalojimų apsaugojo smūgio metu...


Vytauto-Žvejų g. sankryžoje nukentėjo motociklininkas

"Palangos tilto" informacija, 2014 11 03 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusio penktadienio rytmetį, apie 10 val. 30 min, Vytauto ir Žvejų gatvėje sankryžoje įvyko eismo nelaimė. Nuo „Lino“ Vytauto gatve važiavusio Volkswagen Sharan automobilio vairuotojas, sankryžoje bandęs pasukti į Žvejų gatvę, nepraleido nuo miesto centro motociklu Kawasaki važiavusio motociklininko.


Ar tikrai visi suvešėję, nuo vasaros žaros praeivius šešėliu apsaugantys medžiai Žvejų gatvėje yra sukirmiję ir ligoti? Nors gatvės rekonstrukcijoje medžių iškirtimas nėra numatytas, pakako medžiais nepatekintų šios gatvės kelių dešimčių gyventojų prašymų savivaldybei, kad miesto komunalininkai trečiadienį pradėtų mosuoti pjūklais ir versti...


Dar balandį planuota, kad vėliausiai gegužę prie daugiabučio Žvejų g. 38 pradės triūsti statybininkai – turėjo prasidėti šio namo renovacija, kurią baigti planuota iki šių metų rugsėjo – spalio mėnesių. Jau ir liepa eina į pabaigą, o darbų pradžios bent jau iš išorės dar nematyti. Tačiau daugiabutį administruojančios bendrovės „Palangos butų...


Žvejų g. 38 namo gyventojai ir džiaugiasi, ir būgštauja: jau sutvarkyti visi jų daugiabučio renovacijos dokumentai, jau paaiškėjo, kas atliks visus darbus. Paaiškėjo ir tai, kad renovacija kainuosianti ne per 850 tūkst. Lt, o beveik 300 tūkst. Lt pigiau. Tačiau dalis gyventojų abejoja: ar ne per didelė darbų kaina? Kaip jie už renovaciją išsimokės ir ar...


Pernai prasidėjusi ir kitąmet rudenį turinti pasibaigti ilgai lauktoji Žvejų gatvės rekonstrukcija sulaukia įvairių vertinimų. Vieningai sutariama tik dėl vieno: kad gatvę sutvarkys – labai gerai. Tačiau jos gyventojai turi priekaištų tiek kelininkams, tiek rekonstrukcijos projektui.


Rekonstruojamos Palangos gatvės kurorto veidą pagražins jau netrukus

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 26 | Rubrika: Miestas

Dviejose populiariose, link jūros vedančiose Palangos gatvėse – Žvejų g. ir Kęstučio g. – intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai. Kelininkų teigimu, dalimi jų darbo rezultatų miestiečiai ir svečiai galės džiaugtis jau po kelių savaičių. „Po to, kai bendromis užsakovo, projektuotojų ir rangovo pastangomis liepos pradžioje pavyko išspręsti didžiąją dalį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas