Renaldas Seibutis kelioms valandoms užsuks Palangą, išvyks į Ispaniją

"Palangos tilto" informacija, 2019-09-11
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Nors pasaulio krepšinio čempionatą Kinijoje Lietuvos krepšinio rinktine baigė pergale prieš Dominiką, jai kelią į pirmenybių ketvirtfinalį užkirto paskutinėmis sekundėmis patirti pralaimėjimai prieš Australiją ir Prancūziją. Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai iš Kinijos į tolimą skrydį į Lietuvą išskrido antradienį iš Pudongo oro uosto, kuris yra antras pagal apkrovimą Kinijoje, iš jo lėktuvai skraido net 210 krypčių. Į Vilnių krepšininkai ir aptarnaujantis personalas keliaus skirtingais maršrutais, nedidelėmis grupėmis, o kai kurie žaidėjai apskritai skris ne į Vilnių. Pavyzdžiui, iš Palangos, Šventosios, kilęs Renaldas Seibutis rinktinės administracijos paprašė bilieto į Palangą, esančią arčiausiai jo namų. Tokį bilietą pavyko rasti – į Lietuvos pajūrio regioną aptarnaujantį oro uostą gynėjas parskris per Kopenhagą. Jo pirmasis treneris Arvydas Dočkus negalėjo pasakyti, kuriuo metu R. Seibutis pasirodys Palangoje. „Jis čia bus labai trumpai, galima sakyti, kad vos kelioms valandoms. Jau ryt (ketvirtadienį – PT) jis turi išskristi į savo klubą Ispanijoje. Mes su juo paskutinį kartą žinutėmis „persimetėme“ prieš rungtynes su Dominika – jam palinkėjau sėkmės. O prieš nesėkmingai susiklosčiusius rungtynes su Prancūzija jis man parašė, kad tai būsią labai sunkios rungtynės,“ – „Palangos tiltui“ sakė A. Dočkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pasaulio krepšinio čempionatą Kinijoje baigę Lietuvos krepšininkai į  Vilnių  keliaujau skirtingais maršrutais, nedidelėmis grupėmis, o kai kurie žaidėjai apskritai skris ne į Vilnių. Pavyzdžiui, iš Palangos, Šventosios, kilęs Renaldas Seibutis rinktinės administracijos paprašė bilieto į Palangą, esančią arčiausiai jo namų. Tokį bilietą...


Dėl pažeisto dujų vamzdžio teko evakuoti gyventojus

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 06 30 | Rubrika: Miestas

Penktadienį, kiek po vienuoliktos valandos, traktoriumi dirbusiems darbininkams netoli naujai statomos autobusų stoties pažeidus dujų vamzdį, ant kojų buvo sukeltos visos Palangos specialiosios tarnybos. Dėl dujų nuotėkio ir galimo sprogimo pavojaus iš greta stovinčio daugiabučio Kretingos g. 62 buvo evakuoti gyventojai, kelioms valandoms sustabdytas eismas Kretingos gatve. Laimei...


Praėjusią savaitę Palangos senosios gimnazijos abiturientai kelioms valandoms išvyko į Klaipėdą, LCC universitetą, kuriame vyko 11-12 klasių moksleiviams skirta specialybių mugė. Jos metu visi profesiją besirenkantys jaunuoliai turėjo galimybę susipažinti su tam tikromis, šiuo metu populiariausiomis ir perspektyviausiomis specialybėmis bei studijų programomis.


Lėktuvas iš Helsinkio į Niujorką lengvai atsiplėšia nuo žemės, beveik devynioms valandoms daugmaž keturiems šimtams keleivių tapdamas laikinais namais. Lėktuvas – pilnutėlis, griebia snaudulys, kirba mintis, kaip niekada nemiegantis didmiestis, Niujorkas, netrukus supurtys galybe ir energija, patirta jau anksčiau, bet sunkiai užmirštama.


Turbūt retas lietuvis vasaros metu bent kelioms dienoms neišvažiuoja atsigauti į pajūrį: saulė, smėlis, paplūdimys, jūra, marga minia miesto gatvėse – kas gali labiau atpalaiduoti? O kaip jaučiasi tie, kurie nuolat gyvena Palangoje, ar visa tai jiems nepabosta?


Palangos krepšinio komanda „Palanga“, likus kelioms rungtynėms iki LKL sezono pabaigos, įregistravo naują žaidėją Mantą Virbalą. Jis mielai sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Taigi Lietuva toje karuselėje

www.ve.lt, 2011 08 29 | Rubrika: Nuomonės

Viskas - lyg iš tos pačios operos. Apie atrakcionų karuselę Palangoje Lietuvoje dabar žino daugelis. Net jei jos savom akimis nematė. Nes toji karuselė, kurioje kelioms dešimtims minučių aukštyn galva pakibo būrys vaikų, parodo, ko verta šioje šalyje sukurta valdymo sistema.


Vakar kelioms valandoms Tarybos posėdžių salę apspito dešimtys Palangos ir atvykėlių verslininkų, panorusių vasarą vykdyti komercinę veiklą paplūdimyje, - vyko konkursas užimti komercinėms vietoms paplūdimyje. Šių metų konkursas buvo rekordinis keliomis prasmėmis – į savivaldybės biudžetą įbyrėjo daugiausiai rinkliavų nuo pat krizės pradžios, konkursas pritraukė neregėtai daug dalyvių. Kai...


Jau nuo seno visi svečiai, atvykę į Klaipėdą ar Palangą, apsilanko ir Smiltynėje įsikūrusiame jūrų muziejaus delfinariume. Delfinai jau atsisveikino su Lietuva ir išvyks į Graikijos Atikos zoologijos sodą. Kaip  „Palangos tiltui“ sakė jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė kartu su delfinais – Gabija, Glorija, Premija, Arga, Lima, Gile ir Nojumi – į Graikiją išvyks ir jų  keturi...


Iškritęs pro balkono langą Vilniuje, žuvo palangiškis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 11 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio vakarą praėjus kelioms minutėms po krepšinio rungtynių, kuomet Lietuvos rinktinė įveikė Argentinos komandą, policijai buvo pranešta, kad sostinėje iš Vilniaus universiteto bendrabučio Saulėtekio alėjoje iškrito žmogus. Vėliau paaiškėjo, jog tai 20-metis palangiškis, neseniai pradėjęs mokslus Vilniaus universitete.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas