Renginiai jaunimui „Ateik. Išgirsk. Veik“

Palangos tiltas, 2016-11-10
Peržiūrėta
203
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jaunas žmogus susiduria su nemažai problemų, tarp kurių – motyvacijos stoka, nepasitikėjimas savimi, informacijos bei žinių trūkumas, nedarbas ir kitos. Paminėtina ir iniciatyvumo bei verslumo, būtinų norint įsitraukti į šiandienos žinių ekonomikos ir visuomenės veiklą, trūkumas.
Siekiant paskatinti jaunimą būti aktyvesniu, domėtis ir dalyvauti visuomeninėje veikloje,asociacija „Ateities specialistų klubas“ organizuoja renginių ciklą „Ateik. Išgirsk. Veik“ ir kviečia į nemokamus renginius, skirtus jaunimui, pilietiškumo, verslumo, įsidarbinimo bei savanorystės temomis.
Renginių tikslas yra kviesti, informuoti ir motyvuoti jaunimą, bendradarbiaujant skirtingoms Palangos ir Klaipėdos institucijoms bei verslo atstovams.
Renginiai vyks lapkričio 15, 22 ir 29d. ir gruodžio 6d. (antradieniais) Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir skirti jaunimui nuo 14 iki 29 metų.Renginių trukmė – apie 1,5 val.
Renginių ciklą lapkričio 15d. pradėsime pilietiškumui skirta tema. Kodėl svarbu būti pilietišku? Ar aš esu pilietiškas? Koks mano ryšys su valstybe? Ar pilietiškumas yra mada? Savo mintimis ir įžvalgomis dalinsis KASP Žemaičių apygardos 3-sios rinktinės vadas plk.ltn. A.Gerasimavičius, karėsavanorė eil. A.Gelminauskienė bei Klaipėdos kultūros magistras, 2009 m. išrinktas pilietiškiausiu klaipėdiečiu, profesorius ir buvęs tremtinys P.Bielskis.
Kitame renginyje, kuris vyks lapkričio 22d., skirtame ugdyti verslumą ir motyvaciją, savo sėkmės istorijomis dalinsis jaunieji verslininkai. R.Galvonas, kulinaras iš Taujėnų, šiuo metu mokosi Kaune, o visą likusį laiką skiria savo verslui. Dabar jau emancipuotas septyniolikmetis yra internetinio kulinarinio realybės šou „Virtuvės mitų griovėjai“ nugalėtojas ir turi asmeninę rubriką žurnale „Verdu ir kepu“.
Kiti šio renginio pranešėjai: Palangoje veikiančio jaukaus restorano „A-petit“ savininkėM.Gečienė bei įmonės „Whatagraph“, vienos perspektyviausių startuolių Baltijos šalyse, vadovas J.Malinauskas.
Norėdami prisidėti prie jaunimo nedarbo problemos sprendimo ir paskatinti tarpžinybinį bendradarbiavimą vietos lygmeniu, trečiajame renginyje, lapkričio 29d., pakvietėme savo žiniomis ir patirtimi pasidalinti Klaipėdos teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro vadovą P.Martinkėną.
Ką svarbu žinoti jaunam žmogui ieškančiam darbo? Ar gali darbo birža suteikti finansinę paramą verslo pradžiai? Kokius naujus projektusvykdo ši institucija ir kaip dalyvavimas juose padėtų rasti darbą arba motyvuotų pradėti kurti savo verslą? Kokių darbuotojų,vasaros sezono metu,pageidauja kurorto darbdaviai?
Kitoje šio renginio dalyjekalbėsime apie žinių įgijimą per savanorystę, kaip vieną iš galimybių išbandyti save ir įgyti neįkainojamos patirties. Kodėl verta būti savanoriu ir kokie savanorystės privalumai? Savo patirtimi dalinsis ir apie savanorystę pasakos gydytoja-odontologė A.Andriekutė bei karjeros konsultantė, personalo specialistė A.Lukošiūtė, abi turinčios vietinėsir tarptautinės savanoriavimo patirties.
Koks jausmas yra padėti savo bendraamžiui arba prisidėti prie orangutanų išsaugojimo Indonezijoje?Jei vis pagalvojate, kad norėtumėte savanoriauti, bet nesiryžtate, šis renginys skirtas Jums. Tikimės atsakyti į Jūsų klausimus, kodėltai daryti verta.
Paskutinis renginys, kuris vyks gruodžio 6d., bus skirtas jaunimo verslumui skatinti. Pranešėja iš „Verslios Lietuvos“N.Trinskienėpapasakos, kaip jaunam žmoguiatsirinkti tinkamiausią verslo idėją, kokiąverslo formą pasirinkti ir kaip pradėti savo verslą.
Projektą finansuoja Palangos miesto savaivaldybė. Renginį remia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras bei Kurorto verslo skyrius.
Dėkojame rėmėjams ir visiems renginio partneriams.
Registracija į renginius svetainėje (http://ateikisgirskveik.wixsite.com/mysite) arba renginio„Facebook“ paskyroje. Laukiame Jūsų!

Jolanta GRICEVIČIUTĖ
Projekto koordinatorė, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centroKurorto verslo skyrius

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jaunimo savaitę diskutuota, ar kurortas yra draugiškas jaunimui

"Palangos tilto" redakcija, 2020 08 13 | Rubrika: Miestas

Rugpjūčio 12 d. Lietuvoje ir pasaulyje švenčiama Tarptautinė jaunimo diena. Todėl šia proga Palangoje, didžiausiame šalies kurorte, visą savaitę buvo organizuojami įvairūs renginiai ir iniciatyvos – nuo patirtinio žygio miškais ir pajūriu iki seminarų apie socialinius tinklus bei darbą Palangoje.


„Siemens“ arenos valdytoja UAB „Universali arena“, pralaimėjusi Palangos Koncertų salės koncesijos (nuomos) konkursą, tikina, kad dabartinio Palangos koncertų salės (PKS) koncesininko, UAB „Pajūrio infrastruktūra“, kai kurie renginiai palangiškiams yra tiesiog juokingi. „Kai kurie jų – juokingi kaip anekdotai,“ –...


Palanga pradeda spinduliuoti kalėdinę nuotaiką – kurortas puošiamas šventinėmis dekoracijomis, o pirmieji pasirengimo bene jaukiausioms metų šventėms renginiai pakvies jau šį savaitgalį.  


Nors, atrodo, Palangoje pastaruoju metu daugėja svarbių objektų, kuriuose vyksta vis daugiau renginių, bet pramogauti atvykstantys miesto svečiai vis nepasisotina. Tai pastebėjęs palangiškis architektas Kastytis Aleknavičius rado išeitį ir ją puoselėja jau daug laiko: jissukūrė vaikų ir jaunimo piramidinės formos pramogų komplekso projektą, taip pat amfiteatrinę salę, kuri būtų...


Jaunas žmogus susiduria su nemažai problemų, tarp kurių – motyvacijos stoka, nepasitikėjimas savimi, informacijos bei žinių trūkumas, nedarbas ir kitos. Paminėtina ir iniciatyvumo bei verslumo, būtinų norint įsitraukti į šiandienos žinių ekonomikos ir visuomenės veiklą, trūkumas.


Palangiškiai rengiasi garsiai ir entuziastingai minėti ne tik kurortui, bet ir visai šaliai svarbią datą – Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos 1921 m. kovo 20 d., taip pat – miesto vardo gimtadieniu vadinamą balandžio 5-ąją – dieną, kai 1253 m. Palanga paminėta Kuršo dalybų tarp Livonijos ordino ir Rygos vyskupo akte. Ta proga kurorte visą...


Draugo dieną dėkota iniciatyviam Palangos jaunimui 

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 12 05 | Rubrika: O man ne dzin

Praėjusį penktadienį Palangos jaunimas, švęsdamas Draugo dieną, padėkojo visiems, kas 2013 metais padėjo įgyvendinti jaunimo iniciatyvas.


Ką reiškia Kovo 11-oji šiuolaikiniams jaunuoliams? Ar ji žadina jaudulį, išaušęs rytas pabudina norą švęsti šį visos Lietuvos pasiekimą? Deja, kaip paaiškėjo, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena jaunimui jau baigia prarasti reikšmę. Po penkerių metų gimęs, 1995 metais kovo 11 dieną, palangiškis Erikas Kubilius teigia, jog ši diena jam visgi labiausiai asocijuojasi su gimtadieniu, ne...


Balandžio mėnesio renginiai Palangoje

Balandis - margas pavasario mėnuo, 2010 03 24 | Rubrika: Kultūra

Balandžio mėnesio renginiai Palangoje.


Šeimos dienos renginiai Šventosios mokykloje

N.Šauklienė, mokytoja, 2009 05 23 | Rubrika: Miestas

Visą praėjusią savaitę Šventosios pagrindinėje mokykloje vyko renginiai, skirti Tarptautinei Šeimos dienai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius