Rotariečiai praturtino penkių šeimų šventinius stalus

Palangos tiltas, 2014-12-29
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Kūčių išvakarėse Palangos Rotary klubas įteikė dovanų penkioms šeimoms.

Kūčių išvakarėse Palangos Rotary klubas įteikė dovanų penkioms šeimoms.

Jau aštuntus metus iš eilės Palangos Rotary klubas surengia šventę toms Palangos šeimoms, kurios negali pasigirti itin turtingu Kūčių vakarienės bei Kalėdų stalu. Ir šiemet, Kūčių išvakarėse, gruodžio 23 dieną rotariečiai aplankė penkias šeimas bei įteikė joms dovanų.
„Mūsų Rotary klubas tęsia gražią tradiciją – didžiųjų metų švenčių išvakarėse aplankyti daug vaikų auginančias šeimas, kurios nelabai gali džiaugtis patiekalų gausa ant šventinio stalo, – sakė klubo prezidentas Tomas Žulkus. – Kasmet Vaiko teisų apsaugos skyriaus specialistės padeda atrinkti šeimas, kurias mes aplankome. Šiemet važiavome pas dvi šeimas Šventojoje, dvi Palangoje ir vieną Būtingėje“.
Šiemet lauknešėliams buvo skirta tūkstantis litų – po 200 kiekvienai šeimai. T. Žulkus kartu su rotariečiais Kęstučiu Mitrikevičiumi ir Arvydu Martinkėnu bei VTAS vyriausiąja specialiste Rusana Ulskiene įteikė krepšelius su gardumynais, kuriuose būta ir dar karštos keptos vištos, ir šakočio, ir kitokių gardumynų. O aplankytųjų šeimų mažieji atsidėkojo eilėraščiais bei nuoširdžiais palinkėjimais.

„Palangos tilto“ inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau šį savaitgalį Palangoje atidaromas prabanga dvelkiantis penkių žvaigždučių viešbutis „Amsterdam Plaza“.


Šokių kolektyvas „Jūrė“ švenčia penkių metų jubiliejų

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 19 | Rubrika: Miestas

Palangos TAU senjorų šokių kolektyvas „Jūrė“ švenčia 5-rių metų jubiliejų. Šis kolektyvas susikūrė 2014 m. vasario 3 d., ir pirmasis pasirodymas įvyko Kurhauze. Po metų šokių kolektyvas pasivadino „Jūrės“ vardu.


Palangos krepšinio klubas „Palanga“ savaitgalį sužaidė dvejas skirtingas rungtynes. Penktadienį Kaune vietos „KTU“ ekipa nutraukė „Palangos“ komandos penkių pergalių seriją, o šeštadienį, po atkaklios kovos, palangiškiai įveikė Mažeikių „Mažeikius“.


Palangos, didžiausio šalies kurorto, galva Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma, auginantys dukrą Gabiją ir sūnų Domantą, Tėvo dienos išvakarėse sutikęs atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus džiaugėsi savo atžalomis ir dėkojo žmonai Vilmai, kuri ryžosi netrukus pasibelsiančiai trečiajai šeimos atžalai. „Vaikai yra gyvenimo džiaugsmas, ir aš...


Praėjusį ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybėje nuotaikingu renginiu paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Gražus oras taip pat prisidėjo prie organizuotos šventės.


Jau aštuntus metus iš eilės Palangos Rotary klubas surengia šventę toms Palangos šeimoms, kurios negali pasigirti itin turtingu Kūčių vakarienės bei Kalėdų stalu. Ir šiemet, Kūčių išvakarėse, gruodžio 23 dieną rotariečiai aplankė penkias šeimas bei įteikė joms dovanų.


Jūsų dėka 24 šeimų vaikus pasieks maži Kalėdų stebuklai

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 20 | Rubrika: Miestas

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems – „Palangos tilto“ redakcija skelbė jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokite vaikui mažą Kalėdų stebuklą“.


Artėja Šv. Kalėdos – nepakartojama gerumo ir šilumos kupina šventė, kuri pripildo mūsų širdis džiaugsmu, viltimi ir tikėjimu. Tačiau per šventes sunkiau besiverčiančios šeimos jaučia neviltį, nuoskaudą, skausmą ir, žinoma, nepriteklių. Sunkiausia, kuomet tai reikia paaiškinti savo vaikams. Nedažnas mūsų susimąsto, kaip galėtų padėti...


Baigiantis mokslo metams mokiniai ir jų tėveliai ima žvalgytis, kaip smagiau praleisti vasaros laiką. Visi su malonumu juo džiaugtųsi rengiamose stovyklose, vietoj to, jog vaikai šlaistytųsi gatvėse be veiklos. Šiemet dvigubai daugiau vaikų iš mažas pajamas gaunančių šeimų stovyklaus konkursą nugalėjusioje „Raganės“ stovykloje. „Palangos miesto...


Socialiai remtinų šeimų vaikai atostogaus

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 04 22 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybė skyrė per 20 tūkst. litų vaikų iš socialiai remtinų šeimų poilsiui organizuoti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas