Rudeniui įsibėgėjus, įvaizdį atnaujinti verta ne tik dėl praktinių priežasčių

Palangos tiltas, 2020-10-13
Peržiūrėta
97
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rudeniui įsibėgėjus, įvaizdį atnaujinti verta ne tik dėl praktinių priežasčių

Už lango – jau įsibėgėjo ruduo, o tai, reiškia, kad keičiasi ir daugybė įpročių, susijusių su mūsų kasdienybe. Ir būtent šiam laikui prasidėjus, daugelis žmonių nusprendžia atnaujinti savo įvaizdį, įsigyti naujų aprangos detalių. Dauguma žmonių sako, kad tai daro tiesiog dėl praktinių priežasčių, kadangi orai atvėsta, tad tiesiog reikia šiltesnių drabužių, o prie lengvumu alsuojantys aksesuarai taip pat nebetinka. Ir šie žmonės yra teisūs, tačiau tik iš dalies – iš tiesų reikėtų pabrėžti, kad rudeniui įsibėgėjus, įvaizdį verta atnaujinti ne tik dėl praktinių priežasčių. Taigi, pats metas sužinoti, kodėl dar svarbu investuoti į naują įvaizdį.

Nauji papuošalai išsklaido slogią rudeninę nuotaiką
Nors apie rudenį labai dažnai galima išgirsti daug naujų epitetų, pavyzdžiui, kad tai yra labai spalvingas bei romantiškas metų laikas, dėmesį verta atkreipti ir į kitą medalio pusę. Pavyzdžiui, labai didelė dalis žmonių dažnai pripažįsta, kad būtent šiuo metu laiku nuotaika būna ypač slogi ir tai turi neigiamos įtakos profesinio arba asmeninio gyvenimo kokybė. Tačiau, jei iš tiesų liūdėti nėra dėl ko, verta prisiminti seną gerą tiesą, kurią ne kartą įrodė ir įvairūs moksliniai tyrimai. Pasirodo, nauji pirkiniai, ypač nauji papuošalai, ne tik praskaidrina nuotaiką, bet ir pagerina emocinę būklę. Taigi, kiekvieną kartą, kai jus užklups rudeniškas slogutis, verta tiesiog pagalvoti, o galbūt naujas papuošalas tikrai praskaidrintų jūsų kasdienybę. Tad, jei norote susipažinti su įspūdingu papuošalų asortimentu, tiesiog užsukite čia.

Naujas ruduo – naujas ir gyvenimas
Nesunku pastebėti, kad būtent ne Naujieji metai yra ta riba, nuo kurios daugeliui žmonių bent iš dalies ar visiškai keičiasi gyvenimas. Po Naujųjų, daugeliui žmonių gyvenimas išlieka tokiu pat, kaip ir buvo, neskaitant šventinių pažadų pradėti sportuoti ar nevalgyti nesveiko maisto (juk puikiai žinome, kad dažniausiai šiems pažadams taip ir nebūna lemta išsipildyti). Na, o, štai atėjus rudeniui, gyvenimas iš tiesų dažniausiai labai pasikeičia – vieni pradeda dirbti naujoje darbovietėje, kiti –lieka ten pat, tačiau pradedamas naujas sezonas ir laukia nauji iššūkiai. Dar daugiau – neretai būtent ruduo tampa ta riba, kai pradedama lankyti mokykla arba pereinama į kitą mokyklą; prasideda paskaitos kolegijose bei universitetuose. Be to, būtent ruduo dažniausiai taip pat yra tas laikotarpis, kai pradedami lankyti nauji būreliai, užsiėmimai, pasineriama į naujas veiklas. Taigi, belieka tik pridurti, kad tokius gyvenimo pokyčius turi atsispindėti ir išvaizda, galbūt netgi privalo pasikeisti ir jūsų pamėgtas stilius. Tad būtent ruduo yra tas laikas, kai verta įsigyti naujų drabužių, kurie ne tik pasižymėtų praktiškumu, bet ir atsispindėtų jūsų naująjį gyvenimo būdą.

Dailiosios lyties atstoves drabužių apsipirkimas veikia tarsi terapija
Ne paslaptis ir tai, kad ruduo dovanoja ne tik spalvingą kraštovaizdį, bet ir daugelį iššūkių. Pastarieji – labai gerai, kadangi būtent jie verčia mus augti, tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad tarp daugybės užduočių yra būtina surasti laiko ir atsipalaidavimui. Nors kiekvienas žmogus, ko gero, galėtų įvardinti labiausiai jam tinkantį atsipalaidavimo būdą, nesunku pastebėti, kad yra vienas sprendimas, kuris tinka bent 90 proc. visos planetos dailiosios lyties atstovių. Tai – apsipirkimas. Daugybė moterų pripažįsta, kad būtent apsipirkimas yra pats geriausias atsipalaidavimo būdas, suteikiantis daug ir tikrai ne vienadienio džiaugsmo. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad nauji drabužiai reiškia ne tik naują įvaizdį, bet ir daugiau malonaus džiugesio niūriomis rudens dienomis.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Už lango – jau įsibėgėjo ruduo, o tai, reiškia, kad keičiasi ir daugybė įpročių, susijusių su mūsų kasdienybe. Ir būtent šiam laikui prasidėjus, daugelis žmonių nusprendžia atnaujinti savo įvaizdį, įsigyti naujų aprangos detalių. Dauguma žmonių sako, kad tai daro tiesiog dėl praktinių priežasčių, kadangi orai atvėsta, tad tiesiog reikia šiltesnių drabužių, o prie...


Kilimas yra priemonė, galinti akimirksniu pakeisti patalpoje esančią dinamiką. Be kilimo kambarys gali atrodyti šaltesnis, mažiau jaukus ir svetingas. Jeigu kilimą patiesiame, reikalai iš karto pasikeičia į gerą. Nors daug kas diskutuoja dėl to ar jie yra tinkami moderniam interjerui – mes net nedvejodami sakome, kad TAIP!


Gyvenimas be vonios kambario negali būti nei patogus, nei kokybiškas. Net ir mažas vonios kambarys yra tiesiog būtinas kiekvienų namų elementas. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jei turite labai nedidelio ploto vonios kambarį ir tai jūsų netenkina, tačiau šiuo metu kitas pasirinkimas taip pat negalimas, atminkite, kad tam tikri akcentai vis tiek priklauso nuo jūsų. Tai...


Dėl šiltų, ramių ir saulėtų spalio dienų mieste džiūgauja ir miesto komunalininkai: toks oras idealus ne tik lapus grėbti, bet ir kloti naujus miesto gatvių šaligatvius. Šią savaitę jie buvo klojami net trijose kurorto gatvėse: Sodų, Vanagupės ir Plytų gatvėse. Tarp miesto bažnyčios ir centrinio pašto nusidriekusioje alėjoje taip pat virė darbai –...


Praėjusį savaitgalį Palangoje nuskambėjęs Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind 2017“ dar kartą įrodė, kad Palanga verta būti Europos pučiamųjų muzikos žemėlapyje.


Daugiabučių namų renovacija Palangoje įgauna pagreitį: šiuo metu jau atnaujinami septyni namai, iki birželio pabaigos bus išduotas statybos leidimas dar vieno daugiabučio renovacijai, po kurio laiko, baigus derinti projektus, statybininkai kibs ir į likusius iš 16 namų, dalyvaujančių pirmajame būsto atnaujinimo programos etape.


Viename iš „Palangos tilto“ redakcijos kabinetų įsikūręs sveikos gyvensenos ir Reiki propaguotojas Vilhelmas Džiugelis jau priima pirmuosius pacientus.


Gan šaltą penktadienio vakarą ne pačioje šilčiausioje išorinės šilumos prasme, tačiau itin šiltoje savo dvasia „Ramybės“ galerijoje gėlėmis ir net šakočiais bei ananasais nešini rinkosi Palangos ir ne tik Palangos kultūros bei meno žmonės, skubėję pasveikinti tapytojos Redos Rimkutės-Ščerbakovienės, tądien savo kūrybos...


Kurios savivaldybės ir jos mero savimeilės neglosto aukšti savivaldybės ar mero vieši reitingai? Žinoma, tokių nerasi, nes pavadinimas ar vardas 60-ies savivaldybių ar jų vadovų viršuje ne tik malonina širdį, bet ir skatina kolegų pagarbą, garantuoja trumpesnius kelius valdžios koridoriuose ir didesnį rinkėjų palaikymą. Bet ko verti tokie reitingai, jeigu...


Palangoje, netoli prekybos centro „IKI“, po praūžusios audros buvo išvartyti dideli reklamos stendai, kurie tikrai nepuošia miesto aplinkos ir jau ilgą laiką liko niekieno nepastebėti bei neatstatomi. Šie reklamos stendai priklauso UAB „Grampus“, tačiau ši įmonė savo veiklos nebevykdo, nes bankrutavo, todėl už išvartytų stendų sutvarkymą pinigų mokėti  nežada, nes neturi iš ko.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius