Ruošiama sutartis dėl naujojo Savivaldybės pastato

„Palangos tilto“ informacija, 2009-10-21
Peržiūrėta
307
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto savivaldybės tarybai pritarus investiciniam projektui, pagal kurį naujosios Savivaldybės administracijos patalpos būtų nuomojamos, o ateityje išperkamos, pradėtos rengti konkurso sąlygos jam įgyvendinti.

 

Pasak kurorto mero Vytauto Stalmoko, šiuo metu baigiama rengti sutartis, kuri bus pateikta Viešųjų pirkimų komisijai dėl konkurso organizavimo. Gali būti, jog sutartis bus parengta jau kitą savaitę. Kurorto vadovo tikinimu, miestui šis projektas nieko nekainuos.

Kaip jau ne kartą rašė „Palangos tiltas“, ir užklupęs sunkmetis valdininkų norų įsikurti naujosiose patalpose neatvėsino. Mero teiginys, kad mokesčių mokėtojams šis projektas nieko nekainuos, - neatsakingas pareiškimas. Juolab, kad jo vertė – penkiolika milijonų litų, kurie nenukris iš dangaus.

Pavasarį kurorto vadovas pakvietė miesto verslininkus pateikti siūlymus dėl naujojo Savivaldybės administracijos pastato statybos. Vienas iš pirmųjų siūlytojų buvo bendrovės „Palangos statyba“ valdybos pirmininkas Rimantas Jasiukėnas. Galbūt pajutęs, jog yra galimybė už valstybės pinigus atgaivinti merdintį statybų verslą, jis pasiūlė pastatyti 4 tūkst. kvadratinių metrų ploto administracinį pastatą. Nuomoti pageidavo po 40 litų už kvadratinį metrą. Tad toks valdžios skubėjimas suprantamas, nes, tikriausiai, ir šio konkurso nugalėtojas jau aiškus.

Nors miesto meras yra ne kartą akcentavęs, kad bus tariamasi su gyventojais dėl naujojo pastato vietos, tačiau apie tokius pasitarimus kol kas dar niekas nieko negirdėjo.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vakar, rugsėjo 10-ąją, mirė Rolandas Rumšas, žinomas pajūrio visuomenininkas, politikas, buvęs Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorius, UAB „Solvitera“ direktorius. Jis buvo Lietuvos Socialdemokratinės Darbo partijos rinkimų į Seimą daugiamandatėje apygardoje sąraše.


Lietuvos respublikiniai būsto valdymo ir priežiūros rūmai kreipėsi į šalies Konkurencijos tarybą prašydami pradėti tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės veiksmų. Daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų bendrojo naudojimo objektų valdytojus vienijančiai organizacijai kilo pagrįstų įtarimų, kad kurorto savivaldybė galimai proteguoja savo valdomos įmonės „Palangos...


Mes, Kunigiškių rinkėjai bei gyventojai, sausį apklausos būdu dalyvavome Kunigiškių seniūnaičio rinkimuose. Rinkimai buvo laikomi įvykę, teisėti, nusižengimų nenustatyta.


Jau aštuntąjį kartą skelbiamas viešas aukcionas dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės administracijos pastato Vytauto g. 73 bei jam priklausančių garažų, žemės sklypo pardavimo. Kol kas pirkėjo nepavyksta rasti, nors nekart buvo mažinama kaina. „Palangos tiltas“ domėjosi, kokios priežastys slypi, kad pastatas iki šiol neturi naujojo šeimininko....


Artėja pirmasis naujos kadencijos savivaldybės tarybos posėdis, kuris įvyks balandžio 14 dieną 9 valandą Kurhauzo salėje. Pirmąjame posėdyje, kaip numato Vietos savivaldos įstatymas, meras Tarybai teiks ateinančius ketverius metus dirbsiančio mero pavaduotojo ir savivaldybės administracijos direktoriaus kandidatūras.


2013 m. kovo 14 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje pasirašyta šios didžiausios Lietuvos koncertinės įstaigos ir Palangos miesto savivaldybės bendradarbiavimo sutarti


Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) paskelbė Palangos miesto savivaldybės administracijos 2008-2011 metais vykdytų viešųjų pirkimų tikrinimo ataskaitą. Iš viso patikrinta 12 pirkimų, už daugiau nei 7,5 mln. litų sumą. Tarnyba užfiksavo grubius pažeidimus daugelyje jų. Meras Šarūnas Vaitkus pastebi, kad visi pažeidimai buvo padaryti pirkimus vykdant buvusiai savivaldybės...


  Trečiadienį kelininkų poilsio namai priešais miesto savivaldybę tapo miesto savivaldybės nuosavybe. Pastato perdavimo sutartį pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir valstybinės įmonės „Klaipėdos regiono keliai“ direktorius Petras Kaučikas. Tikimasi, kad savivaldybės jėgomis parengus pastato renovacijos projektą ir...


Metų pradžioje paskelbtos Palangos savivaldybės Kontrolės ir Audito tarnybos ataskaitos dėl vietinės rinkliavos už automobilių stovėjimą apmokestintose vietose, biudžeto vykdymo finansinio teisėtumo ir rinkliavos už išorinę reklamą rinkimo atskleidė daug įvairių pažeidimų. „Palangos tiltas“ paprašė juos pakomentuoti savivaldybės kontrolierę Eleną Kuznecovą.


Ruošiama sutartis dėl naujojo Savivaldybės pastato

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 21 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės tarybai pritarus investiciniam projektui, pagal kurį naujosios Savivaldybės administracijos patalpos būtų nuomojamos, o ateityje išperkamos, pradėtos rengti konkurso sąlygos jam įgyvendinti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius