Rusakalbis vyras iš palangiškio išviliojo beveik 3,5 tūkst. eurų

Palangos tiltas, 2025-01-08
Peržiūrėta
1157
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pinigai / Unsplash
Pinigai / Unsplash

Po švenčių į Palangos pareigūnus kreipėsi vyras, iš kurio išviliota didelė pinigų suma, pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK).

Klaipėdos apskrities VPK duomenimis, gruodžio 27 dieną į Palangos pareigūnus kreipėsi 1964 metais gimęs vyras, kuris nurodė, kad gruodžio 19 dieną pranešėjui paskambino rusakalbis vyras ir apgaulės būdu išviliojo elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis bei pasisavino 3470 eurų.

Pradėtas tyrimas pagal LR BK 215 str.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sukčiai iš žmonių įvairiose Lietuvos vietose apgaule šią savaitę (iki trečiadienio) jau išviliojo 167,7 tūkst. eurų, informavo policija.


Sukčiai iš keturių vyresnio amžiaus žmonių išviliojo beveik 102 tūkst. eurų – didžiausios sumos (39 tūkst. Ir 30 tūkst. eurų) išviliotos Palangoje ir Klaipėdoje.


Gegužės 23 d. iš palangiškės išviliota daugiau nei 12 tūkst. eurų, pranešė policija.


Į policiją kreipėsi du palangiškiai, nukentėję nuo sukčių.


Nuo metų pradžios keleivių srautus aktyviai auginantis Palangos oro uostas tampa modernesnis ir patogesnis keleiviams. Aviacijos vasaros sezoną oro uostas pasitiks atsinaujinęs. Keleivių terminalo modernizacijos projektams Lietuvos oro uostai skyrė apie 750 tūkst. eurų.


Po švenčių į Palangos pareigūnus kreipėsi vyras, iš kurio išviliota didelė pinigų suma, pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK).


Praėjusią savaitę Vakarų Lietuvoje per parą iškritus viso lapkričio mėnesio kritulių normai, „Lietuvos draudimo“ duomenys rodo, kad patirtų nuostolių suma jau siekia beveik 90 tūkst. eurų sumą.


Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) bankrutuojančiai Gargždų statybos bendrovei „Hidrostatyba“ turi grąžinti pusę iš nuskaičiuotų 127,4 tūkst. eurų delspinigių už pavėluotą kelio Šiauliai-Palanga atkarpų remontą.


119 tūkst. 520 eurų per metus, arba 9 tūkst. 960 eurų per mėnesį – tiek pinigų už buvusios sovietmečio nomenklatūros vilos „Auska“ nuomą norėtų gauti pernai lapkritį iš Turto banko savo nuosavybėn ją nusprendusi perimti Palangos miesto savivaldybė. Vakar posėdžiavusi kurorto Savivaldybės taryba priėmė sprendimą išnuomoti šį turtą viešojo konkurso...


Sukčiai Palangoje ir toliau karaliauja. Panaudojant tą pačią nusikalstamą schemą, iš 87 metų palangiškės šią savaitę buvo išviliota 7 000 eurų. Kaip ir ankstesniais atvejais, nusikaltėlis prisistatė policijos pareigūnu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius