Rusijos ir Baltarusijos turizmo verslo atstovai viešėjo Palangoje

„Palangos tilto” informacija, 2013-05-06
Peržiūrėta
1988
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rusijos ir Baltarusijos turizmo verslo atstovai viešėjo Palangoje

Paskutinėmis balandžio ir pirmosiomis gegužės dienomis Palangos turizmo informacijos centro (TIC) kvietimu Lietuvoje viešėjo turistinių turų operatoriai iš Maskvos, Kaliningrado, Smolensko ir Minsko. Svečiai buvo supažindinti su Vilniaus, Kauno, Trakų, Nidos, Druskininkų ir, žinoma, mūsų miesto turizmo infrastruktūra bei naujovėmis.
Kaip sakė Palangos TIC direktorė Alla Valužienė, kasmet po turizmo parodų stengiamasi organizuoti vadinamuosius infoturus tiems turistinių kelionių ir turų operatoriams ir firmų vadovams, kurie dirba su Lietuva. Rengiant šių metų turą Palangos TIC bendradarbiavo su miestų ir kurortų, kuriuose apsilankė infoturo dalyviai, turizmo informacijos centrais.

„Mūsų tikslas buvo pristatyti ne tik Palangą bei tai, kas joje pasikeitė per metus, tačiau visą Lietuvą, nes turų operatoriai dažnai parduoda kelionių „paketus“, kurie apima ne vien apsilankymą viename iš miestų ar kurortų. O toliau viskas priklausys nuo to, kaip bus pristatoma Lietuva ir kas patraukliausia pasirodys norintiems pas mus atvykti“, – sakė A. Valužienė, pridūrusi, jog infoturo dalyviai sakė, jog Palangai ir Druskininkams nesą ko konkuruoti: tai visai skirtingi ir labai saviti kurortai.
Svečiai buvo supažindinti su Palangos turizmo sektoriaus naujovėmis tiek viešbučiuose ir poilsio namuose, tiek privačiame sektoriuje, taip pat jiems pristatyta ekskursijų programa – kur gali apsilankyti į Palangą atvykę turistai tiek mūsų kurorte, tiek aplink jį: iki pat Nidos.
„Svečiai labai noriai bendravo „Gabijos“ viešbutyje surengtoje kontaktų mugėje, į kurią atvyko mūsų viešbučių, poilsio namų bei privataus sektoriaus atstovai. Jie ypač domėjosi tais viešbučiais bei poilsinėmis, kur turistas gali ne tik permiegoti ir pavalgyti, bet ir gauti daugiau paslaugų: kur yra SPA, baseinai. Beje, jiems labai patiko naujas „Energetik“ korpusas ir pati Šventoji su savo gamta ir paplūdimiais“, – sakė A. Valužienė, pastebėjusi, jog gerų atsiliepimų sulaukė Birutės parkas ir Gintaro muziejus, gintaro dirbtuvės, J. Basanavičiaus gatvė bei „HBH“ pramogų kompleksas, taip pat komplimentų sulaukė „Palangos vėtra“, „Palanga“, „Gabija“, „Vanagupė“, „Kerpė“. Ir – visų aplankytų viešbučių bei restoranų virtuvės.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Palangos turizmo informacijos centras kviečia naudingai ir įdomiai praleisti Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga rugsėjo 27-28 dienomis kurorte vyks nemažai renginių, ir visi jie - nemokami.    


Palangos turizmo informacijos centras birželio 1- 5 dienomis organizavo pažintinį turą Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos turų operatoriams. Kasmet į Palangą svečius pakviesdami Turizmo informacijos centro darbuotojai skatina užsienio šalių turistų trauką, o ji po pristatymų, kaip minėjo Palangos turizmo informacijos centro direktorė Egidija Smilingienė, išties jaučiama.


Rusijos ir Baltarusijos turizmo verslo atstovai viešėjo Palangoje

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 06 | Rubrika: Miestas

Paskutinėmis balandžio ir pirmosiomis gegužės dienomis Palangos turizmo informacijos centro (TIC) kvietimu Lietuvoje viešėjo turistinių turų operatoriai iš Maskvos, Kaliningrado, Smolensko ir Minsko. Svečiai buvo supažindinti su Vilniaus, Kauno, Trakų, Nidos, Druskininkų ir, žinoma, mūsų miesto turizmo infrastruktūra bei naujovėmis. Kaip sakė Palangos TIC direktorė Alla...


Praėjęs šeštadienis buvo ypatingai dosnus Palangos turizmo informacijos centrui. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos tradiciškai apdovanojo šių metų turizmo projektus Lietuvoje, o Palangos turizmo informacijos centras už nuveiktus darbus gavo nominaciją kaip sėkmingiausiai 2010 metais dirbęs turizmo informacijos centras. Apdovanojimus taip pat gavo „Palangos linas“...


Palangos turizmo informacijos centras pagaliau taip pat sulaukė geresnių darbo sąlygų. Pagal ES vykdomą projektą „Palangos Turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“ buvo padidintos turizmo informacijos centro patalpos ir padarytas remontas. „Anksčiau dirbdavome 40 kvadratinių metrų patalpose ir vietos buvo labai mažai, ypač vasaros metu, kuomet į centrą sugužėdavo daug turistų....


Antrąją  dešimtmetį sėkmingai veiklą vystančios ir į erdvesnes patalpas persikėlusios  viešosios įstaigos Palangos turizmo ir informacijos centro laukia permainos.  Miesto valdžios planuose – numatyta pertvarkyti viešąją įstaigą į biudžetinę bei patvirtinti jos nuostatus. Nors svarių argumentų, kodėl reikia išlaikyti įstaigą iš biudžeto, taip ir nėra.


Palangos miesto savivaldybės kontrolierių tarnyba, atlikusi VšĮ „Palangos turizmo informacijos centras“ finansinį auditą, reikšmingų pažeidimų įstaigos veikloje nenustatė. Konstatuota, kad 2009 metais, lyginant su 2008 metais pajamų gauta 50,2 tūkst. litų mažiau. Sumenko pajamos už teikiamas apgyvendinimo paslaugas, už ekskursijų aptarnavimą bei už reklamą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius