Šachmatų turnyras Edmundui Miklovui atminti

2015-10-29
Šachmatų turnyras Edmundui Miklovui atminti

Palangoje, kavinėje „Sporto lizdas“ įvyko šachmatų turnyras buvusio Palangos šachmatų čempiono Edmundo Miklovo 20-osioms žūties metinėms atminti. Turnyre dalyvavo 42 žaidėjai iš Palangos, Gargždų, Kretingos, Klaipėdos, Šilutės, Plungės. Turnyras prasidėjo tylos minute, po kurios palangiškis Albertas Žulkus pasidalino prisiminimais apie kovas prie šachmatų lentos su Edmundu Miklovu, šachmatininko sūnus Darius Miklovas turnyro dalyviams papasakojo apie įdomesnius tėvo, kaip šachmatininko, gyvenimo faktus. Vienam iš turnyro organizatorių Eimučiui Židanavičiui paskelbus turnyro pradžią, nuo pirmo turo užvirė nuožmi kova dėl gražuolių taurių, kurias įsteigė turnyro iniciatorius D. Miklovas, kuris ir pats, kaip kažkada jo tėvas, sėdo prie šachmatų lentos, tuo geriausiai įprasmindamas tėvo atminimą.
Po 8 turų susumavus rezultatus, nugalėtoju buvo paskelbtas 7 taškus surinkęs kretingiškis Audrius Jonuševičius. Antrą vietą užėmė, surinkęs 6,5 taško, klaipėdiškis Vytautas Vaitonis, o trečiu, su 6 taškais, liko palangiškis Vilius Martusevičius. Be apdovanojimų neliko ir ketvirtą bei penktą vietomis pasidalinę plungiškis Rytis Buterliavičius ir Andrius Ogiala iš Klaipėdos. Taurėmis buvo apdovanoti ir geriausiai pasirodžiusi žaidėja moteris – kretingiškė Asta Idzelienė, vyriausias turnyro žaidėjas – šilutiškis Gintautas Barščiauskas ir jauniausias turnyro dalyvis – aštuonmetis Gleb Pidluznij.
Pagerbdami Edmundo Miklovo atminimą Palangos šachmatų mėgėjų klubo atstovai kartu su D. Miklovu padėjo gėles ant buvusio Palangos šachmatų čempiono kapo.
Padėkoją organizatoriams – Palangos šachmatų mėgėjų klubui, Kretingos šachmatų-šaškių klubui ir asmeniškai D. Miklovui – už puikiai suorganizuotą turnyrą, jo dalyviai išsiskirstė su prisiminimais apie šviesų Edmundo Miklovo atminimą ir linkėdami vieni kitiems dar susitikti prie šachmatų lentų Palangoje.

Turnyro organizatoriai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šachmatų lentos nuostoliai: dvi figūros dingo, dvi sulaužytos

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 28 | Rubrika: Miestas

Palangos šachmatų lenta po vasaros sezono skaičiuoja nuostolius: dvi figūros, dingo dvi sulaužytos. Miesto visuomenininkas Eimutis Židanavičius Facebook kreipėsi į palangiškius: "Gal kur nors palangiškiai matė numestas baltos spalvos karaliaus ir juodos spalvos pėstininko figūras? Matyt, kažkas labai norėjo nors trumpam pasijusti karaliumi."


Praėjusį savaitgalį, vasario 26-27 d., šeimas subūrė Palangos miesto šeimų tinklinio turnyras, skirtas tinklinio skyriaus 40-mečiui paminėti. Į jį susirinko 18 komandų, sudarytų iš dviejų šeimos narių. Kaip teigė šio turnyro organizatoriai Irena ir Rimas Švaniai, planuojama kasmet suburti tinklinio mėgėjus, taip turnyras taps tradiciniu.


Palangoje, kavinėje „Sporto lizdas“ įvyko šachmatų turnyras buvusio Palangos šachmatų čempiono Edmundo Miklovo 20-osioms žūties metinėms atminti. Turnyre dalyvavo 42 žaidėjai iš Palangos, Gargždų, Kretingos, Klaipėdos, Šilutės, Plungės. Turnyras prasidėjo tylos minute, po kurios palangiškis Albertas Žulkus pasidalino prisiminimais apie kovas prie...


Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Gruodžio 6-7 dienomis Palangoje, V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis vaikinų jaunučių tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo Latvijos Respublikos Kuldygos, Klaipėdos, Šiaulių, Pagėgių ir Palangos miestų jaunųjų tinklininkų komandos.


Futbolo veteranų turnyras

Sporto centro inf., 2013 11 04 | Rubrika: Sportas

Palangos miesto stadione antrus metus iš eilės vyko futbolo veteranų turnyras Romualdo Broniaus Klimavičiaus atminimo taurei laimėti.


Velykinis vaikų mažojo futbolo turnyras Telšiuose

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Kovo 29 dieną Telšiuose vyko berniukų, gimusių 2002 m., tarptautinis Velykinis futbolo turnyras B. M. Sabeckio atminimo taurei laimėti.


Balandžio 6-7 dienomis Palangoje vyko tarptautinis futbolo turnyras Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Latvijos komanda Rygos RFS, Šilutės „Šilutė“, Šiaulių „Juventa 99“.


XIII krepšinio turnyras

"Juozo alaus bravoras", 2010 09 08 | Rubrika: Kultūra

XIII krepšinio turnyras


Praėjusį savaitgalį Palangoje prasidėjo tradicinis tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Iš įvairių šalių atvykę tenisininkai uoliai įrodinėja savo jėgas ir jau ruošiasi finalinėms rungtynėms. Vakar vyko stipriausiųjų pusfinaliai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas