„Sakuros“ procedūros – jaunystei ir grožiui puoselėti

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-12-22
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Praėjusį šeštadienį Ganyklų gatvėje iškilmingai ir itin plačiai duris atvėrė grožio centras „Sakura“. Nuo šiol čia bus laukiami klientai, trokštantys save visapusiškai palepinti. Nors centras veikia vos trečia diena, klientų stoka grožio puoselėtojos teigia tikrai nesiskųsiančios, nes pageidaujančių ir besidominčių nestinga, tad tai žadina viltį, jog sėkmė jų pusėje.

 

Moteriškumas, grožis, jaunystė

Sakuros – japoniškos vyšnios, kurių žiedai būna įvairių rožinių atspalvių arba balti, todėl, kaip paminėjo kosmetologijos kėdę užimsianti viena iš bendrasavininkių Renata Poškevičienė, tai asocijuojasi su moteriškumu, grožiu, jaunyste. Būtent tai, ko bus siekiama įsikūrusiame grožio centre. „Tai – išskirtinis grožio centras savo stiliumi – japoniška harmonija, grožiu, aplinka, prasilenkiančia su chaosu. Jau greit klientams prie visos paletės dar pasiūlysim ir japoniškos kosmetikos“, - apie salono dvasią papasakojo R.Poškevičienė.

 

Siūlomos naujos technologijos

Įsikūrusiame centre suksis 11 darbuotojų, pasiryžusių suteikti visas paslaugas itin kokybiškai. Grožio centre, kaip ir priklauso šį vardą turinčiai įstaigai, bus teikiamos klientams įvairios paslaugos – kirpykla, manikiūras, pedikiūras, veido ir kūno priežiūra. Viena iš naujienų, R.Poškevičienės teigimu, dar retų visoje Lietuvoje bus nepageidaujamų plaukelių šalinimas cukrumi, kitaip žinomas kaip „Body Sugaring“. Tiek cukrus, tiek vaškas tepami ant odos, o kai prilimpa prie plaukelių, su jais nuplėšiami. Vaškas gaminamas iš sakų ir naftos produktų, o cukraus pastą sudaro 95 proc. gliukozės ir 5 proc. vandens. Tai natūralus produktas, jis šimtmečius buvo naudojamas Artimuosiuose Rytuose, todėl kartais dar vadinamas Kleopatros auksu. „Depiliuojant cukraus pasta galima pašalinti net ir labai trumpus plaukus, ji taip pat nenutraukia plaukelio, šis šalinamas augimo kryptimi. Procedūra palengvina išrovimą, taip pat plaukelis nebeįauga po oda. Išties labai efektyvi procedūra, į grožio saloną reiktų grįžti tik po keletos savaičių, ataugę plaukeliai tampa kur kas plonesni“, - privalumus atskleidė kosmetologė.

Kita nauja technologija, kuri bus taikoma naujajame Palangos salone bus nago padengimas geliniu laku, kuris skiriasi tuo, jog patvarus – laikosi net tris savaites, tačiau nekenkia nagui, atvirkščiai, nagai atrodo tvarkingai ir nekelia rūpesčio, norint puoselėti nagus.

 

Procedūrų paletė – plati

„Mūsų centre dirba tikrai visi savo sričių specialistai, kurie nuolat tobulinasi, dalyvauja tarptautiniuose seminaruose. Tikimės pranokti visų klientų lūkesčius, garantuoti kokybę, neveltui mūsų šūkis – būsime jums ir dėl jūsų“, - kalbėjo apie savo pasiruošimą ištiesti pagalbos rankas darbuotojos. Pasak jų, naudojama kosmetika – įvairių linijų, kokybiška. Įvairi pateikiama paletė ir siūlomų procedūrų, pavyzdžiui, masažo rūšių apstu – holistinis, ajurvedinis, aromaterapinis, segmentinis, SPA rusiškas, taip pat skirti tik moterims, kovojant su celiulitu. Klientams bus pasiūlytos parafino procedūros, karšto parafino vonelės, pėdų masažas, celiulitą padedantis įveikti parafangas, išbandžiusioms palikęs puikų įspūdį. Kaip patikino grožio centro puoselėtojos, svarbiausia, jog kiekvienas klientas, pasirinkęs pageidaujamą procedūrą, bus apgobtas visišku komfortu. Kiekvienas galės pasirinkti sau tinkamus kvapus, žinoma, pagal odą, o ir „kišenę“ procedūras. 

 

Noras pritraukti kuo daugiau klientų

„Iškaba atsirado vos prieš keletą dienų, tad natūralu, jog žmonės domisi taip staiga atsiradusia iškaba ir tai, kas už jos slepiasi, galim patikinti, jog išties gali užeiti bet kas, nes kainos prieinamos kiekvienam. Pas mus nėra brangu, tačiau išties efektyvu“, - patikino R.Poškevičienė. Kaip pastebėjo kosmetologė, palangiškiai įpratę vykti į Klaipėdą ir ten susirasti jiems reikalingų paslaugų, tačiau šiuo savo žingsniu jie siekia, jog netgi ir iš Klaipėdos atvyktų pas juos. Tad ir sunkmetis negąsdina, pasak entuziastingų grožio specialisčių, šis laikas įsikurti kaip tik tinkamas, nes pamažu viskas atsigauna. Pasitikėdamos savimi, darbuotojos ketina „kalnus nuversti“ vardan besirenkančių klientų gerovės, o kaip artėjančių švenčių bei, žinoma, atidarymo progomis, pirmųjų apsilankiusiųjų laukia ir staigmenos. Svarbiausi žingsniai žengti, tad belieka nuolat regėti savo tikslą ir sėkmingai link jo artėti.   

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 1-2 dienomis Palangoje buvo patikrintos 6 grožio paslaugų teikimo vietos. Dvejose vietose nustatyti pažeidimai.


Atsidarė naujas grožio salonas Palangoje

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 05 | Rubrika: Miestas

Palangoje, Vėžių g. 22, atsidarė naujas grožio salonas “Atalėja". Atliekamos tokios procedūros: manikiūras/pedikiūras,makiažas,veido bei kūno procedūros,gydomieji masažai,mezoterpija,injekcijos,lūpų putlinimas,permanentinis makiažas,blakstienų priauginimas, blakstienų laminavimas, antakių korekcija bei depiliacijos vašku.


Susiruošėte liepos 6-ąją praleisti pajūryje? Tuomet Jus tikrai suvilios Palangos Sporto arenoje, Sporto g. 3, vyksiantis išskirtinis renginys – mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Liepos 6 dieną, nuo 12 iki 20 val., geidžiamiausioje vasaros sostinėje, Palangoje, vyksianti mugė po vienu stogu suburs virš 100 prekės ženklų iš visos Lietuvos ir...


Dėl geidžiamo darbo nebūtina vykti į Vilnių –didžiosios šalies įmonėspagrindinius savo padalinius steigia ne tik sostinėje. Vienas tokių pavyzdžių – prieš pusantrų metų Kaune įkurtas „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centras.


Praėjusio penktadienio vakarą viena vieta Palangos centre virto labiau didmiesčio gyvenimą primenančia scena – pasipuošusios poros, Palangai pažįstami veidai traukė į „CUTi CUTi SPA“ centro atidarymą. Iki šiol Ganyklų gatvėje, „Malūno vilų“ patalpose įsikūręs „CUTi CUTi“ visiems buvo žinomas kaip grožio salonas, kuriame teikiamos...


Prieš keletą metų Palangoje duris atvėrė jauki oazė – grožio salonas „Sakura“, pakylėjęs viso kurorto grožio paslaugų kokybę laipteliu aukštyn. Klientai greitai įvertino čia skleidžiamą šiltą, atpalaiduojančią atmosferą, komfortą, pagarbų bendravimą bei meistrų profesionalumą.


Šeštadienį Palangos pasididžiavimu pelnytai vadinamame Birutės parke buvo minima jau aštuntoji parko diena. Kasmet nepakartojamų įspūdžių lankytojams dovanojanti šventė šį kartą pakvietė parko lankytojus tradiciškai pasigrožėti įspūdingomis floristinėmis kompozicijomis bei pasiklausyti kompozitorių, gyvenusių ar kūrusių Palangoje arba savo kūrinius...


Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ tęsia aktyvios plėtros metus – Palangoje šiandien atidarytas naujas „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. Klaipėdos plento ir Malūno gatvių sankryžoje įsikūrusi parduotuvė yra didžiausia visame mieste. Ši parduotuvė pasižymės ne tik „Hypermarket“ konceptui būdingu erdvumu bei plačiu kasdienių...


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 08 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


Praėjusį šeštadienį Ganyklų gatvėje iškilmingai ir itin plačiai duris atvėrė grožio centras „Sakura“. Nuo šiol čia bus laukiami klientai, trokštantys save visapusiškai palepinti. Nors centras veikia vos trečia diena, klientų stoka grožio puoselėtojos teigia tikrai nesiskųsiančios, nes pageidaujančių ir besidominčių nestinga, tad tai žadina viltį, jog sėkmė jų pusėje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas