Šaudo į E.Rimkų, bet pataiko miesto gyventojams

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010-10-24
Peržiūrėta
1208
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto valdančiųjų kova prieš jiems neįtinkantį savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vadovą Egidijų Rimkų pasiekė cinizmo viršūnę. Norėdami kaip galima labiau pakenkti poliklinikos vyriausiąjam gydytojui, savivaldybės vadovai nepaiso, kad prieš E.Rimkų nukreipti jų veiksmai atsisuka prieš tūkstančius palangiškių.

 

Nors šildymo sezonas mieste prasidėjo nuo spalio 12 dienos, o švietimo įstaigos pradėtos šildyti dar anksčiau, daugiau nei savaitę šalčio kaustomoje savivaldybės poliklinikoje radiatoriai užkaito tik nuo trečiadienio.

Spalio 12 dieną šildymas buvo įjungtas ir poliklinikoje, tačiau radiatoriai buvo vos drungni, nes buvo būtina juos nuorinti trečiame pastato aukšte. Rugpjūčio mėnesį iš ten išsikėlus “Sodros” padaliniui, šių patalpų raktai buvo atiduoti ne pastate veikiančios poliklinikos vadovui, bet savivaldybės administracijai.

Be raktų, kaip žinia, durų neatrakinsi ir prie ten esančių radiatorių neprieisi.  Dar rugsėjo mėnesį E.Rimkus rašė raštą savivaldybės administracijos direktoriui V.Kuznecovui primindamas apie negrąžintus patalpų raktus.

Iš savivaldybės jis nesulaukė jokio atsakymo. Pamatęs, kad radiatoriai nešyla, poliklinikos vadovas raktų dar kartą raštu paprašė praėjusį penktadienį.

Pirmadienį poliklinikos administracija sulaukė keisto V.Kuznecovo atsakymo, kad gydymo įstaiga nenaudojamose patalpose būtinai užsuktų radiatorius. Kaip tai padaryti negalint patekti į patalpas?  Juo labiau, kad bendroje pastato šildymo sistemoje išjungti šildymą viename aukšte neįmanoma.

Nuorinti radiatorių savivaldybės ūkvedys į polikliniką atėjo tik trečiadienį, kai dėl šąlančių ligonių ir gydytojų, V.Kuznecovą prie sienos ėmė remti žurnalistai.

Kova dėl poliklinikai priklausančių patalpų vyksta jau seniai. Į Miesto taryboje liberalcentristų gretas perbėgusi privataus sveikatos centro savininkė  S.Kulikauskienė daugiau nei prieš pusantrų metų kreipėsi į savo bendrapartietį merą V. Stalmoką, prašydama jai panaudos teise perduoti dalį patalpų miesto centre esančioje poliklinikoje.

Pernai vasario mėnesį E.Rimkus gavo V.Kuznecovo reikalavimą pateikti laisvų patalpų sąrašą.  Poliklinikos vadovas atsakė, kad laisvų patalpų poliklinikoje nėra ir priminė, kad miesto centre savo sveikatos centrui ieškanti S.Kulikauskienė pati kitoms įstaigoms yra išnuomojusi dalį jai priklausančio pastato esančio Medvalakio g.

Tuomet taryboje pradėta garsiai kalbėti, kad dviejų pirminės sveikatos priežiūros centrų miestui nereikia ir savivaldybės polikliniką reikia uždaryti. Tariamų poliklinikos skolų ir nuostolių paieškoms miesto valdžia už nemažus biudžeto pinigus pasamdė net privačią audito kompaniją, kuri nieko nusikalstamo nerado.

Aistros dėl poliklinikos patalpų nurimo tik tada kai Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tarybos narius ir bendrapartiečius A.R.Kirstuką bei S.Kulikauskienę pripažino supainiojusius viešus ir privačius interesus.

Į trečią mėnesį tuščias trečiojo aukšto patalpas įleisti privatų sveikatos centrą kurorto valdžia vengia, tačiau miesto poliklinikai kurioje kas mėnesį prisirašo po 50 naujų pacientų raktų neduoda.

Valdžiai svarbu, kad poliklinikos vadovui E.Rimkui būtų blogiau. Jei net dėl to ir kenčia palangiškiai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2021 metais VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centras buvo išsikėlęs dar vieną veiklos tikslą – užtikrinti savalaikį ir saugų paslaugų teikimą ekstremalios situacijos metu. Ir nors 2021 metais įstaigos veiklą įtakojo pandemija ir netrūko iššūkių, tačiau tai visiškai nepablogino sveikatos priežiūros įstaigos veiklos rodiklių. 


Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamas anonimines konsultacijas su priklausomybės konsultantu.


Vadovaudamosi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu dėl ambulatorinių slaugos paslaugų namuose teikimo bei naujais reikalavimais Palangos miesto pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos (toliau – ASPĮ) nuo 2022 m. sausio 3 d.  pradėjo teikti slaugos paslaugas namuose su nauja komanda, kurią sudaro 2 slaugytojai, 2 slaugytojo padėjėjai, kineziterapeutas. Palangos...


Informuojame, kad asmenys, kurie neturi galimybės PGR tyrimui užsiregistruoti  www.1808.lt , ar nepavyksta to padaryti per Karštąją liniją tel. Nr. 1808, gali būti PGR tyrimui užregistruoti per savo šeimos gydytojus, o moksleiviai ir pedagogai - per Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovus


Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro geriausia 2020 metų specialiste tapo visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Agnė Leonavičiūtė, įvertinta už atsakingą, nuoseklų darbą stiprinant Palangos miesto savivaldybės gyventojų sveikatą nuo įstaigos įsikūrimo pradžios. Specialistę pasveikino Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta...


Nuo praėjusių metų vidurio mieste veikiantis Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Sveikatos biuras) rūpinasi savivaldybės gyventojų sveikata, organizuoja ir vykdo įvairias sveikatinančias veiklas, siekdamas įgyvendinti šiuolaikinę visuomenės sveikatos misiją – gerinti gyventojų sveikatą bei mažinti sveikatos netolygumus.


Žengtas pirmas žingsnis link Palangos asmens sveikatos priežiūros centro modernizacijos – ketvirtadienį pasirašyta miesto poliklinikos rekonstrukcijos techninio projekto parengimo sutartis. Sutartį su UAB „Statybų inžinerinė strategija“, atstovaujama direktorės Reginos Girdžiuvienės, pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė....


Palangos miesto apylinkės teismas, išnagrinėjęs VšĮ „Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centras“ stebėtojų tarybos praėjusių metų gruodžio 11 dienos sprendimą, pripažino jį negaliojančiu.


Šaudo į E.Rimkų, bet pataiko miesto gyventojams

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010 10 24 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto valdančiųjų kova prieš jiems neįtinkantį savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vadovą Egidijų Rimkų pasiekė cinizmo viršūnę. Norėdami kaip galima labiau pakenkti poliklinikos vyriausiąjam gydytojui, savivaldybės vadovai nepaiso, kad prieš E.Rimkų nukreipti jų veiksmai atsisuka prieš tūkstančius palangiškių.


Nors Palangoje radiatoriai visur jau šyla, tačiau Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centro patalpose šiluma nesijaučia. Darbuotojai dirba ne itin tinkamomis sąlygomis, o ir atėjusieji pacientai nejaučia jokio malonumo nešildomose patalpose, juk tarp besilankančiųjų yra ir mažų vaikų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius