Savaitgaliui Palanga tapo lietuviškos mados ir dizaino rezidencija (FOTO GALERIJA)

Palangos tiltas, 2021-07-10
Peržiūrėta
1775
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savaitgaliui Palanga tapo lietuviškos mados ir dizaino rezidencija (FOTO GALERIJA)

Šią vasarą lietuviškas pajūris daugeliui tampa antrais namais, kuriuose norisi praleisti kuo daugiau laiko. Šį savaitgalį Palangoje įsikūrė ir aktualiausi lietuviškos mados ir dizaino ženklai, kurie šeštadienį ir sekmadienį kviečia praleisti kartu, susipažįstant su autentiška kūryba bei atrandant mėgstamiausius vasariško stiliaus atributus.

Ikoniškoje Palangos vietoje – kultūros centre „Ramybė“ – vykstančio „Vasaros Pop Up“ organizatoriai pasakoja, kad renginio metu svarbiausia pozityvi, bendruomeniška atmosfera ir pokalbiai, kurie leidžia iš arčiau pažinti vietinių kūrėjų darbus.

„Galime džiaugtis, jog Lietuvoje turime išskirtinių ir talentingų dizainerių, kurie pasižymi unikalia kūrybos kryptimi, savitumu ir produkcijos kokybe. Kalbant tiek apie drabužių dizainą, tiek apie juvelyriką ar galanteriją galima pastebėti, kad vietiniai dizaineriai skiria daug dėmesio detalėms, eksperimentams su skirtingais audiniais ir pačio ženklo filosofijos vystymui. „popup.lt“ renginių metu norime suteikti svečiams ir dalyviams erdvę, kurioje vyksta diskusijos ir kuriama jauki bendruomenė“, – pasakoja E.Paulė.

Renginio organizatoriai pažymi, kad „Vasaros Pop Up“ peržengia tradicinės prekybos erdvės ribas. Susipažįstant su lietuvių dizaineriais, išbandant naujus gurmaniškus skonius ir mėgaujantis vasariška atmosfera renginyje galima lėtai mėgautis turiningu savaitgaliu.

„Vasaros Pop Up“ po vienu stogu įsikūrė aktualiausi lietuviškos mados, interjero dizaino bei maisto kūrėjai. Autentišką drabužių dizainą pristato Lina Andriukonė, „DOKE“, „Who‘she“ ir kt. Su unikalia juvelyrika kviečia susipažinti „Anchovy“, „Cockoo“, „My Vanity Shop“ ir kt. Gurmaniškais atradimais dalinasi „Vegar“, „Aštriai Aštru“ ir kt.

„Vasaros Pop Up“ vyksta liepos 10-11 d., kultūros centre „Ramybė“, Vytauto g. 35, Palanga.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiame straipsnyje panagrinėkime kokios automobilių dizaino mados įsiyravo 1990-aisiais metais.


YCHO STUDIJA –  lietuviško dizaino namai, kur susitinka ypatingos, charizmatiškos ir originalios asmenybės ne tik vasaros nuotykiams, bet ir stiliaus atradimams. 


Kaip ir viršutiniai rūbai, taip ir moteriškas apatinis trikotažas išgyvena mados tendencijų pasikeitimus. Stebint kartą iš kartos, galima pamatyti, kaip jis pasikeitė iki šių dienų – nuo ilgų pantalonų iki siaurų juostelių ar seksualių nėrinių. Nors apatinių niekas nedemonstruoja viešai (nebent tai būtų mados renginys), vis tik moterims labai svarbu jaustis gražioms „nuo iki“. Tad ir šiuos...


Šią vasarą lietuviškas pajūris daugeliui tampa antrais namais, kuriuose norisi praleisti kuo daugiau laiko. Šį savaitgalį Palangoje įsikūrė ir aktualiausi lietuviškos mados ir dizaino ženklai, kurie šeštadienį ir sekmadienį kviečia praleisti kartu, susipažįstant su autentiška kūryba bei atrandant mėgstamiausius vasariško stiliaus atributus.


Savaitgalį būsite pajūryje? Tuomet tikrai nesinorės praleisti išskirtinai šį savaitgalį Palangos sporto arenoje vyksiančios mados ir grožio mugės “Design for life”. Praėjusiais metais šimtus mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančius lankytojų subūrusi mugė, šią vasarą skelbia tik vieną datą ir į Palangą atvyksta liepos 3-4 dienomis.


Gegužės pabaigoje Palangos senojoje gimnazijoje įvyko didžiulis, kas antrus metus vykstantis alternatyvios mados renginys ,,Devintoji Banga“. Tik šiemet jis buvo kitoks – dėl karantino teko viską vykdyti nuotoliniu būdu, dėl to buvo sukurtas mados kolekcijų filmukas.  


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Susiruošėte liepos 6-ąją praleisti pajūryje? Tuomet Jus tikrai suvilios Palangos Sporto arenoje, Sporto g. 3, vyksiantis išskirtinis renginys – mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Liepos 6 dieną, nuo 12 iki 20 val., geidžiamiausioje vasaros sostinėje, Palangoje, vyksianti mugė po vienu stogu suburs virš 100 prekės ženklų iš visos Lietuvos ir...


Šeštadienio vakarą kultūrinėje erdvėje „Kablys: Jūra. Kultūra“, įsikūrusioje Vasaros parodų paviljone, netilo jaunimo klegesys, o susirinkusiųjų akis traukė įspūdingi rūbai bei spalvos: čia vyko pirmasis jaunimo alternatyvios mados festivalis „KILiMAS“, sukvietęs jaunuosius mados kūrėjus iš visos Lietuvos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius