Šeimų sporto šventė

Palangos tiltas, 2017-05-25
Peržiūrėta
1214
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šeimų sporto šventė

Šventosios pagrindinėje mokykloje įvyko projekto „Šeimos, meno ir sporto glėbyje“ baigiamasis renginys – šeimų sporto šventė „Sportuoju aš, sportuoji tu, sportuojame visi kartu!“
Susirinkusiuosius „išjudino“ mankšta, į kurią visus pakvietė šokių studijos dalyvės aštuntokės Paulina Senčišina, Aistė M. Žymantaitė, Kamilė Metrikaitė, Ingrida Skudikytė ir devintokė Austėja Zokaitė.
Apšilę ir pasidalinę į dvi milžiniškas komandas sportininkai žaidė „Kvadratą“ su pačiu didžiausiu mokyklos kamuoliu. Pagauti ir apkabinti tokį kamuolį – nelengva. Nesėkmingas savo atžalų pastangas kantriai stebėję tėveliai pralinksmėjo, kai, pakeitus komandų sudėtį, žaidimas „įgavo pagreitį“.
Uždaroje futbolo aikštelėje pradėjus linksmą žaidimą „Žuvys ir tinklas“, vasariško ryto orą stadione dar labiau įkaitino entuziastingos dalyvių emocijos. Praeiviai nebegalėjo suprasti, kur čia jūros paukščiai pypauja, o kur krykštauja vaikai. Tokio smagaus „paukščių turgaus“ Šventojoje seniai būta!
Išsidūkus, gerokai sušilus, šeimoms teko įvykdyti dar vieną užduotį – įrodyti, kaipmoka draugiškai dalintis gautais prizais. Juos komandoms įteikėšventės organizatorius –būsimasis kūno kultūros mokytojas, buvęs mūsų mokyklos auklėtinis Lukas Bendikas.

Mokytoja Danutė PETKIENĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Didžioji pavasario šventė – šv. Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė, o vienas iš reikšmingiausių šios šventės simbolių – kiaušinis, simbolizuojantis gyvybės atsiradimą. Šv. Velykoms skirti renginiai kurorte jau prasidėjo ir tęsis iki pat Prisikėlimo šventės. Kokie yra nauji šių metų šv. Velykų švenčių akcentai? 


Palanga grįžta į normalų gyvenimą, o koks jis – be veikiančių sporto klubų? Palangos baseine veikiantis sporto klubas vėl visus kviečia nuo antradienio, birželio 1 dienos. Baseino foje duris atveria ir jauki kavinukė, o netrukus veiks ir kavinė terasoje. Abejų operatorius yra Palangos baseino sporto klubas.


Artėjant naujiems mokslo metams, dar pasidžiaugti besibaigiančia vasara šį savaitgalį Šventojoje kviečia Šeimų šventė. O rugsėjo 5-ąją, pažymint jau prasidėjusius mokslo metus, palangiškius ir šventojiškius moksleivius, jų tėvus, pedagogus ir visą kurorto švietimo bendruomenę sukvies tradicinis renginys – Mokslo metų pradžios...


Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė įvairiais būdais siekia, kad judėjimas ir sportas taptų kiekvieno vaiko kasdienine veikla bei įpročiu.


Saulėtą gegužės 26 dieną Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko nuotaikinga sveikatingumo sporto šventė „Linksmoji karuselė“. Į šventę susirinko gausus būrys vaikučių, tėvelių, senelių, brolių ir sesučių. Skambant Marijono Mikutavičiaus dainai „Trys milijonai“ sporto šventės pradžią vainikavo iškilminga grupių eisena.


Šeimų sporto šventė

2017 05 25 | Rubrika: Miestas

Šventosios pagrindinėje mokykloje įvyko projekto „Šeimos, meno ir sporto glėbyje“ baigiamasis renginys – šeimų sporto šventė „Sportuoju aš, sportuoji tu, sportuojame visi kartu!“ Susirinkusiuosius „išjudino“ mankšta, į kurią visus pakvietė šokių studijos dalyvės aštuntokės Paulina...


Pirmiausiai dvyliktokai atsisveikina su sporto sale, mat pavasaris juos pakviečia sportuoti lauke. Tradicinė jau keturiolikti metai iš eilės vykusi sporto šventė „Aerobikos ir krepšinio fiesta” baigė sporto renginius salėje.


Šeimų šventėje ir sportuota, ir sveikatintasi

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 04 02 | Rubrika: Sportas

Verbų sekmadienį, po šv. Mišių, kurios buvo aukotos ir už mūsų miestą bei jo gyventojus dviejų Palangai svarbių istorinių datų išvakarėse, maži ir dideli, jauni ir seni palangiškiai būriais traukė – o norintys ne pėsčiomis eiti, galėjo „Zigmo žirgų“ ristūnų traukiamomis karietomis važiuoti – į universaliąją sporto areną, kur „Palangos...


Neįprastai karštą dieną kūno kultūros ženklo (KKŽ) normatyvus laikė neįprasta komanda – stipriausi gimnazijos sportininkai ir sportiškiausi Palangos miesto pradinukai.


Praėjusį penktadienį Šventojoje buvo smagiai atšvęsta tradicinė Žvejų šventė. Ir šįkart nebuvo pamirštos žvejiškos tradicijos, kurias išbandyti ryžosi patys aktyviausi šventės dalyviai. Kokia gi Žvejų šventė be pačių žvejų, žuvies traukimo, nebijant iššūkių, o ir jėgos išbandymo, tad aktyvių pramogų netrūko.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius