Senosios stoties teritorija pasikeis

Palangos tiltas, 2017-11-09
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Senosios stoties teritorija pasikeis

Buvusi senosios autobusų stoties teritorija Palangoje po metų turėtų pasikeisti neatpažįstamai: ją norima kapitališkai rekonstruoti ir paversti nauju turistų traukos centru. Anot Palangos valdžios, jau yra gautas statybų leidimas, ir dabar viskas priklausys nuo finansų, mat projektas įvertintas apie 730 tūkst. eurų. „Tai būtų mūsų savivaldybės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšos. Aikštė – nepigi, nes esame numatę joje sumontuoti specialią įrangą, kuri leistų erdvę panaudoti dirbtinio ledo čiuožyklai po atviru dangumi. Ten pat veiktų ir Kalėdų miestelis, o šiltuoju metų laiku galėtų glaustis tautodailininkai, prekiaujantys gintaru, įvairiais suvenyrais“, – „Lietuvos žinioms“ pasakojo kurorto meras Šarūnas Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Palangiškis merui Vaitkui 2017-11-12 12:48 (IP: 84.46.250.193)
Pritariu Palangos valdžiai dėl šios aikštės rekonstrukcijos. Ir labai laukiu. Bet kyla klausimų dėl automobilių parkavimo Palangos centre. Penktadienį (2017-11-10) ši aikštė (buvusi autobusų stotis) buvo sausakimša nuo automobilių. Primenu, kad ne sezono metu. Noriu p.Vaitkaus paklausti, kaip spręsite automobilių parkavimo problemą, kai bus rekonstruota minėta aikštė? P.Vaitkau, kur galės parkuoti automobilius norintys pasiekti Bažnyčią, Turizmo informacijos centrą, Palangos paštą, Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą, Swebank skyrių (vieną iš dviejų likusių Palangoje banko skyrių), Maximą (klausimas, kaip buvo suderintas Maximos Vytauto g. parduotuvės projektas, jei pirkėjams nėra parkavimo aikštelių?). Kur automobilius galės parkuoti daugybės parduotuvėlių ir kavinukių, įsikūrusių miesto centre darbuotojai ir lankytojai????? p.Vaitkau, primenu, kad automobilių parkavimą reglamentuoja „STATYBOS TECHNINIS REGLAMENTAS STR 2.06.04:2014“. Kur automobilius galės palikti Jūsų reklamuojamos ledo čiuožyklos lankytojai, tautodailininkai ir visi aukščiau minėti Palangos miesto gyventojai ir svečiai? P.S. Jūsų atsakymas, kad miestelėnai ir svečiai galės palikti automobilius Palangos turgaus teritorijoje ir aikštelėje Rąžės gatvėje netinka. Tai nėra sprendimo būdas. Laukiu ne tik gražios aikštės vizualizacijos, bet ir konkrečių visuomenei aktualių paaiškinimų.

Taip pat skaitykite

Buvusi senosios autobusų stoties teritorija Palangoje po metų turėtų pasikeisti neatpažįstamai: ją norima kapitališkai rekonstruoti ir paversti nauju turistų traukos centru. Anot Palangos valdžios, jau yra gautas statybų leidimas, ir dabar viskas priklausys nuo finansų, mat projektas įvertintas apie 730 tūkst. eurų.


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Liepos vidurys – metas, kuomet abiturientai gali šiek tiek atsikvėpti: brandos egzaminų sesija jau praeityje, rezultatai aiškūs, o netrukus rankose jie laikys ir brandos atestatą. Odontologiją arba mediciną planuojanti studijuoti Kotryna Jasinskaitė – Palangos senosios gimnazijos abiturientė, su kuria, pakėlusia sparnus skrydžiui iš Palangos, pasikalbėjome...


Palangos senosios gimnazijos gamtos mokslų mokytojos gimnazistams, besidomintiems gamtos mokslais, organizavo kelionę į Taliną ir Tartu mokslo centrą AHHAA. Kelionė prasidėjo anksti – pirmą valandą nakties. Nors ir trūko miego, visiems rūpėjo iki soties pasišnekėti su draugais, todėl per Latviją Estijos link tamsoje riedantis autobusas ūžė kaip avilys.


2007-ųjų rudenį Palangoje Lietuvos architektų rūmų iniciatyva vykusioje konferencijoje diskutuota ne vien apie Palangos plėtrą, planavimo dokumentus bei naujas statybas. Tąkart architektai kartu su paveldosaugininkais pasivaikščioję po Palangą susirūpino ir dėl vadinamos senosios „medinės“ Palangos.


Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate Palangos senosios gimnazijos merginos ir vaikinai pasidabino aukso ir sidabro medaliais.


Naujosios Palangos autobusų stoties statyba jau tapo visai artima – kaip numato įstatymai, vakar jos projektuotojai iš UAB „City projects“ labai negausiai į Tarybos posėdžių salę susirinkusiems kurorto visuomenės ir žiniasklaidos atstovams pristatė stambaus Palangos infrastruktūros objekto techninį projektą.


Palangos senosios kapinės tvarkomos puikiai

Sandra ŠENKER, 2013 06 20 | Rubrika: Miestas

,,Palangos tilto“ redakcija gavo anoniminį skundą, jog prastai tvarkomos senosios Palangos kapinės.


Praėjusį ketvirtadienį miesto Taryba patvirtino žemės sklypo, esančio Vytauto g. 155, detaliojo plano koncepciją. „Palangos lino“ direktorius Algirdas Jonaitis džiaugiasi gavęs detaliojo plano patvirtinimą: „Su šiuo projektu vargstame nuo 2006 metų. Žinoma, kad džiaugiamės tarybos sprendimu, tačiau kada prasidės „Palangos lino“ plėtros darbai, prognozuoti...


Prasidės Autobusų stoties rekonstrukcija

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 04 | Rubrika: Miestas

Kurorto valdžiai nusprendus, kad būtina rekonstruoti Palangos autobusų stotį bei stoties pastate įsikūrusį Turizmo informacijos centrą, skelbtą konkursą darbams atlikti laimėjo UAB „Adakris“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas