„Shodan” karate mokykla sėkmingai kovojo Vilniuje

Lukas Kubilius, 2011-06-14
Peržiūrėta
808
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Shodan” karate mokykla sėkmingai kovojo Vilniuje

Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.

 

Čempionais tapo Irma Dejutė, Austėja Arlauskaitė, Ignas Arlauskas, Edgaras Jokubauskas, Andrius Gramauskas, Aušrinė Mažulytė, Darius Merkulovas, Kasparas Aleknavičius. Vicečempionais tapo Ignas Andriekus, Benedikta Abaravičiūtė, Giedrė Grigūnaitė, Motiejus Pauliukevičius, Benas Butkevičius, Vytautas Liakas. Bronzos medalius laimėjo Aistė Jankauskaitė, Adelė Arcimavičiūtė, Jūratė Milašiūtė, Julija Balčiūtė, Haroldas Sarmalotovas, Domas Vitkauskas, Akvilė Laučytė.

Gerų mokytojų žodžių nusipelnė ir medalių neiškovojęs Benas Jankauskas, bei beveik po metų pertraukos į mokyklos gretas vėl sugrįžusi bei tikrą kovotojo charakterį pademonstravusi viena perspektyviausių savo amžiaus sportininkių Akvilė Laučytė.

Palangiškius treniruojantys karate kiokušin mokyklos „Shodan“ mokytojas, Europos čempionas Lukas Kubilius bei asistentas Aivaras Baltmiškis džiaugiasi puikiu auklėtinių pasirodymu.

Tai buvo vienos paskutinių shodaniečių varžybų, prieš pradedant vasaros atostogas. Jau birželio 26d. karate kiokušin mokykla „Shodan“ organizuoja tradicines „Baltijos“ taurės varžybas, kuriose dalyvaus ne tik lietuviai, bet laukiame svečių iš Estijos, Latvijos, Lenkijos. Varžybos, kurios vyks „Neptūno“ sporto salėje prasideda 11val., tad kviečiame visus palangiškius ateiti bei pasigrožėti karatė kiokušin kovomis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šventosios švyturio šviesa – jau pusę amžiaus

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 10 | Rubrika: Sveikata

Lietuvoje stovi keturi jūriniai švyturiai – Klaipėdoje, Nidoje, Juodkrantėje ir Šventojoje. Pastarasis skaičiuoja jau šeštą dešimtį, tačiau iki šiol jūroje besiblaškantiems moja nuo kranto šviesomis. Vėjuotą ketvirtadienio popietę aplankytas jūreivių palydovas romantiškai žvelgė į tolį.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Gintaro muziejuje pagerbti šventinės puošybos nugalėtojai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniąją metų dieną Gintaro muziejuje pagerbti šventinės puošybos konkurso nugalėtojai. Pirmųjų vietų laimėtojai  apdovanoti Palangos miesto savivaldybės įsteigtomis dovanomis, kiti dalyvavusieji – padėkos raštais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius