„Shodan” karate mokykla sėkmingai kovojo Vilniuje

Lukas Kubilius, 2011-06-13
Peržiūrėta
1596
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Shodan” karate mokykla sėkmingai kovojo Vilniuje

Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.

 

Čempionais tapo Irma Dejutė, Austėja Arlauskaitė, Ignas Arlauskas, Edgaras Jokubauskas, Andrius Gramauskas, Aušrinė Mažulytė, Darius Merkulovas, Kasparas Aleknavičius. Vicečempionais tapo Ignas Andriekus, Benedikta Abaravičiūtė, Giedrė Grigūnaitė, Motiejus Pauliukevičius, Benas Butkevičius, Vytautas Liakas. Bronzos medalius laimėjo Aistė Jankauskaitė, Adelė Arcimavičiūtė, Jūratė Milašiūtė, Julija Balčiūtė, Haroldas Sarmalotovas, Domas Vitkauskas, Akvilė Laučytė.

Gerų mokytojų žodžių nusipelnė ir medalių neiškovojęs Benas Jankauskas, bei beveik po metų pertraukos į mokyklos gretas vėl sugrįžusi bei tikrą kovotojo charakterį pademonstravusi viena perspektyviausių savo amžiaus sportininkių Akvilė Laučytė.

Palangiškius treniruojantys karate kiokušin mokyklos „Shodan“ mokytojas, Europos čempionas Lukas Kubilius bei asistentas Aivaras Baltmiškis džiaugiasi puikiu auklėtinių pasirodymu.

Tai buvo vienos paskutinių shodaniečių varžybų, prieš pradedant vasaros atostogas. Jau birželio 26d. karate kiokušin mokykla „Shodan“ organizuoja tradicines „Baltijos“ taurės varžybas, kuriose dalyvaus ne tik lietuviai, bet laukiame svečių iš Estijos, Latvijos, Lenkijos. Varžybos, kurios vyks „Neptūno“ sporto salėje prasideda 11val., tad kviečiame visus palangiškius ateiti bei pasigrožėti karatė kiokušin kovomis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities pareigūnai pastebi, kad pastaruoju metu padaugėjo dviračių ir paspirtukų vagysčių. 


Šeštadienio (balandžio 10 d.) vakarą Palangos policijos pareigūnai greit aptiko automobiliu susidomėjusį vagį.  VPK Policijai pranešta, kad apie 21.30 val. Palangoje, J. Simpsono g., pastebėta, kad yra apvogtas automobilis „Chrysler Pacifica“. Žala – 4800 eurų. Sulaikytas ir į areštinę uždarytas 1989 m. gimęs vyras. Pradėtas tyrimas dėl...


Aušra Kedienė- naujoji Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėja

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 31 | Rubrika: Miestas

Spalio 31 d. Tarybos sprendimu Aušra Kedienė buvo perkelta iš Savivaldybės kontrolieriaus pavaduotojo pareigų į Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėjos pareigas.


Praėjusią savaitę Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialo atstovai Palangoje vykdė įprastinę kraujo donorystės akciją. Kaip teigė neatlygintinos donorystės koordinatorė-rinkodaros vadybininkė Rūta Ramanauskienė, labiausiai džiugina tai, jog vis daugiau kraujo donorais norinčių tapti yra jaunų žmonių, jie supranta tokios misijos svarbą.


Energinga, nesibaidanti naujos veiklos ir iššūkių draugijos „Lietuvai pagražinti“ Palangos skyriaus pirmininkė, Palangos TAU tarybos pirmininkė Nijolė Steponavičiūtė tikino, kad aktyvistė jau buvo daržely ir džiaugėsi, kad esanti laiminga, jog gyvenime nejautusi būtinybės siūlytis darbdaviams. „Esu laiminga dėl to, kad gyvenime niekada neteko pačiai...


Vakarų Lietuvos turizmo informacijos centrai kartu su kolegomis iš Kaliningrado srities bei Pamario ir Varmijos Mozūrų vaivadijų baigia vykdyti Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos Federacijos bendradarbiavimo per sieną programos dalinai finansuojamą projektą „TourInfoNet“.


Po Joninių kurorte prasidės tikrasis vasaros sezonas, todėl Palangos miesto policijos komisariato vadovų mintys – apie jį.


Gargždų kapinėse pagaliau buvo deramai įamžintas Lietuvos partizanų generolo Jono Žemaičio-Vytauto atminimas – paminklo granito plokštėje buvo iškalti jo artimųjų vardai, gimimo bei mirties datos: Petronėlė (1886-1961), Jonas (1872-1953). Paminklą atidengė P. ir J. Žemaičių anūkės Rūta ir Aušra Juškytės.


Užvakar, ketvirtadienį, posėdžiavusi naujos kadencijos Palangos miesto savivaldybės Taryba išsirinko naująją valdžią. Jau anksčiau koalicinę sutartį pasirašę  konservatoriai, liberalcentristai, liberalsąjūdiečiai ir centristai sėkmingai įveikė pirmąjį bendro darbo egzaminą – vieningai balsavo už bendrą kandidatūrą į mero pareigas Šarūną Vaitkų. Jo užkopimas į miesto valdžios Olimpą –...


Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą Palangoje yra vykdomas ES projektas „Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pastato Palangoje, Sodų g. 50 rekonstravimas“, kurio pagrindinis tikslas yra didinti energijos vartojimo efektyvumą. „Džiaugiamės, kad už Europos Sąjungos lėšas galime apsišiltinti visą mokyklos pastatą iš išorės. Manau, kad apšiltinus pastatą šildymo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius