Šiukšlyne – net ir karstai, gal ir „nabašnikų“ atveš

Rasa GEDVILAITĖ, 2017-08-28
Peržiūrėta
242
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pakelėje suguldyti karstai: iš kur, kas taip sugalvojo, – kilo klausimų juos radusiam palangiškiui.
Pakelėje suguldyti karstai: iš kur, kas taip sugalvojo, – kilo klausimų juos radusiam palangiškiui.

Palangai liaupsių dažnas nepagaili, pasižvalgęs po centrines miesto gatves. O ar taip pat gražu ir tvarkinga atokiau esančiose kurorto vietose? Neabejingas palangiškis atskleidė, jog visai netoliese gyvenamųjų namo kvartalo, pasibaigus Medvalakio gatvei ir prasidėjus Vėjų gatvei, sukant link ten esančio miško atsiveria nemenko šiukšlyno vaizdas, kuriame aptikta net ... išmestų karstų.

„Gal ir „nabašnikų“ priveš?“
Tuo metu, kai miesto gyventojai ir atvykę svečiai pastebi teigiamus Palangos pokyčius, ji kasmet vis pradžiugina kažkuo nauju, gražiu, traukiančiu dėmesį, vienam palangiškiui „akys ant kaktos iššoko“ pamačius atsivėrusį vaizdą išėjus iš Medvalakio gatvės link miškelio. Jis ten aptiko ne ką kitą, o kalnus šiukšlių. Ko tik ten nebūta, statybinio laužo, šiferio lakštų, buities technikos ir, kaip minėta, karstų.
Palangiškis Vytautas negalėjo patikėti, kuo virto pamiškė, vieta, kurioje kažkuomet buvo taip smagu leisti laiką. Negana to, kad prie apleisto, apgriuvusio pastato nuolat būriuojasi benamiai, jie ten ir leidžia laiką, prinešę krūvas įvairiausio „turto“, taip pat kiek toliau paėjus galima aptikti ir dar daugiau šiukšlių.


(visą straipsnį skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas")

Jūsų komentaras:

Agota 2017-08-31 12:59 (IP: 88.119.51.105)
O kas ten priderge, jei ne patys palangiskiai. Man susidaro ispudis, kad siame miestelyje esama daug zmogeliu, kurie nori, kad kazkas kitas viska uz juos padarytu. Pirmiausia, bukite tvarkingi, antra, galite ir patys padirbeti prie tvarkos, sezonas baigesi, laiko turit.

whiskey grantas 2017-08-31 10:13 ([email protected] / IP: 78.61.64.33)
Ką veikia... Kabinetuose sėdi. Netrukdykite dyrpppti!

emigrantas 2017-08-30 15:18 ([email protected] / IP: 88.119.39.72)
Kazin ka veikia aplinkos apsauga ?

Taip pat skaitykite

Palangai liaupsių dažnas nepagaili, pasižvalgęs po centrines miesto gatves. O ar taip pat gražu ir tvarkinga atokiau esančiose kurorto vietose? Neabejingas palangiškis atskleidė, jog visai netoliese gyvenamųjų namo kvartalo, pasibaigus Medvalakio gatvei ir prasidėjus Vėjų gatvei, sukant link ten esančio miško atsiveria nemenko šiukšlyno vaizdas, kuriame aptikta...


Šventosios švyturio šviesa – jau pusę amžiaus

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 10 | Rubrika: Sveikata

Lietuvoje stovi keturi jūriniai švyturiai – Klaipėdoje, Nidoje, Juodkrantėje ir Šventojoje. Pastarasis skaičiuoja jau šeštą dešimtį, tačiau iki šiol jūroje besiblaškantiems moja nuo kranto šviesomis. Vėjuotą ketvirtadienio popietę aplankytas jūreivių palydovas romantiškai žvelgė į tolį.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius