Skiautinių pradžiamokslis su tautodailininke Irena Gačioniene

Palangos tiltas, 2023-11-20
Peržiūrėta
370
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Skiautinių pradžiamokslis su tautodailininke Irena Gačioniene

Lapkričio 25 d. (šeštadienį) Palangos viešosios bibliotekos parodų salėje vyks skiautinių edukacija su tautodailininke Irena Gačioniene. 

Išankstinė registracija: [email protected] / 8-699 52958

Maloniai kviečiame

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lapkričio 25 d. (šeštadienį) Palangos viešosios bibliotekos parodų salėje vyks skiautinių edukacija su tautodailininke Irena Gačioniene. 


,,...kai pirmąkart pamačiau skiautinį, jis mane tiesiog užbūrė. Ir nors nesu nei profesionali siuvėja, nei mokiausi dailės dalykų, pradėjau dėlioti skiauteles, jas karpyti, siūti. Ir taip jau daugiau nei dvidešimt metų...“, – sako sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinė amatininkė, senųjų mezgimo ir siuvimo amatų puoselėtoja Irena Gačionienė.


Palangoje visus metus intensyviai vyko miesto gatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų remonto bei rekonstrukcijos darbai. Dalis šiais metais vykdytų darbų jau baigti, kai kurie jų bus baigti kitąmet, tad jau dabar arba netolimoje ateityje vairuotojai bei pėstieji eismo dalyviai galės džiaugtis pagražėjusia aplinka ir padidėjusiu eismo dalyvių saugumu.


Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus pasiilgusius bendravimo kviečia pasinerti į popieriaus magiją ir kartu su tautodailininke liaudies meistre Odeta Tumėnaite-Bražėniene pasidaryti kalėdinių puošmenų. Advento laikotarpiu dažniausiai prisimenami karpiniai. Juose ryškūs etnokultūros motyvai, lietuvių liaudies ornamentika ir populiarusis gyvybės medžio siužetas, kuris...


Ketvirtadienį, rugpjūčio 14 dieną, Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko JAV ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist.


Rugsėjį prasideda daug aktyvesnis metas, vėl grįžtama į darbus ar mokslus ir laisvo laiko lieka mažiau. Todėltechnologijų lyderė „Tele2“ siūlo jį taupyti ir apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt, o čia įsigijusiems naujus planus – dovanoja papildomų duomenų.Daugiabučių namų renovacija Palangoje įgauna pagreitį: šiuo metu jau atnaujinami septyni namai, iki birželio pabaigos bus išduotas statybos leidimas dar vieno daugiabučio renovacijai, po kurio laiko, baigus derinti projektus, statybininkai kibs ir į likusius iš 16 namų, dalyvaujančių pirmajame būsto atnaujinimo programos etape.


2011 metų lapkritį sąžiningų žmonių išleistoje ir palangiškius šventai vienijančioje knygoje „Audra Lukauskytė“, 110 puslapyje, straipsnyje „Rūpėjo architektūrinis miesto veidas“ perskaitome ir 1977 metais Palangos miesto vyriausiuoju architektu dirbti pradėjusio Leono Laimučio Mardoso atsiminmus, iš kurių aišku, jog abu...


Palangos valdančiųjų sąžinė nesmaugia

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 01 19 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės nesurinktas biudžetas – ne priežastis valdininkams atsisakyti solidžių priedų prie atlyginimų. Savivaldybės tinklalapyje paskelbta informacija apie pernai paskutiniajame metų  ketvirtyje valdžios vyrų gautą darbo užmokestį stebina. Kai šalies pensininkams „apkarpytos“ pensijos, išmokos mamoms, auginančioms vaikus, bedarbių pašalpos, kurorto valdžios vyrai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius