Socialdemokratai paminėjo Naujųjų metų pradžią

Rasa GEDVILAITĖ, 2011-01-10
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Praėjusį ketvirtadienį muzikos klube „Vandenis“ susirinkę Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus nariai linksmai minėjo Naujuosius metus. Trijų karalių dieną, kuomet su atodūsiu prisimenamos praėjusios šventės, jie surado laiko pabūti visiems drauge ir atšvęsti sėkmingai atliktus darbus.

 

Skyriaus pirmininkas Danas Paluckas pasidžiaugė, jog partiją pildo aktyvūs nariai, kurie noriai imasi įvairios veiklos. Jų gretas išties papildė būrys jaunų žmonių, kuriems nestinga entuziazmo ir puikių idėjų, o vyresnieji, žinoma, nepakeičiami dėl savo patirties gausos.

Vakaro metu mielai su visais bendravo ir atvykusi Seimo narė Irena Šiaulienė, kuri taip pat negailėjo pagyrų partijos nariams. Džiaugėsi, jog visi veiklūs, drąsiai organizuojantys įvairias akcijas, atskleisdami, jog išties siekia pagelbėti žmonėms, o juk Socialdemokratų šūkis ir yra „Svarbiausia – žmogus“. I.Šiaulienė atvežė ir dovanų. „Šį diržą dovanoju skyriaus pirmininkui D.Paluckui, bet ne dėl to, jog jis baustų narius, o tam, kad pats susiveržtų“, - pajuokavo Seimo narė. Vyresniesiems partijos nariams ji atvežė ryškių, it rožės pumpuras, kaklaraiščių, o moterims, kurios savo veiklai ypatingai atsidavusios, padovanojo šalikėlius, netrukus papuošusius jų kaklus.

Neseniai tapusiems partijos dalimi nariams ši šventė buvo puiki galimybė pamatyti daugumą joje besisukančių narių, susipažinti artimiau. Juk ne visi, ypač naujieji nariai, pažinojo senbuvius, jų siekius šioje partijoje.

Vaišių stalas bei visus dainuoti privertęs smagiai nusiteikęs Egidijus Sipavičius taip pat tik padėjo užmegzti ryšį. „Ragaukite mūsų pirmininko, kuris ūkininkauja, vaišes, jei vaišės geros, vadinasi, bus ir geras pirmininkas“, - pajuokavo teisininkas Viktoras Gecas. Linkėjimų, šokių, dainų netrūko viso vakaro metu, tad įsisiūbavę partijos nariai linksmai leido laiką.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos TS-LKD skyrius gegužės pabaigoje kreipimesi į partijos Prezidiumą primena, kad TS-LKD Palangos skyrius – vienas iš stipriausių skyrių Palangoje, o skyriaus pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus yra išrinktas meru trečiai kadencijai, o konservatoriai turi absoliučią daugumą miesto Taryboje.


Ketvirtadienį, 15 val., Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyko Savivaldybės Švietimo skyriaus Laimos Valužienės susitikimas su kurorto švietimo ir ugdymo įstaigų vadovais. Nuspręsta dviem savaitėms - nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. - dėl koronaviruso grėsmės uždaryti Palangos lopšelius-darželius ir mokyklas. Tačiau jau po valandos jos kolegė iš...


Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangoje nenuobodžiaus nė vienas – didžiausias šalies kurortas šią visai šaliai svarbią dieną kviečia švęsti linksmai ir originaliai bei dovanoja reginius ne tik žemėje, bet ir jūroje bei ore.


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas ir iš skyriaus pašalinti bičiuliai Justinas Masalskas bei Viktoras Gecas karo kirvių neužkasė ir praėjusį pirmadienį per įvykusį partijos prezidiumo posėdį. Prašant ką tik iš Sočio Olimpinių žaidynių sugrįžusiam partijos pirmininkui Algirdui Butkevičiui taikytis –...


Praėjusį savaitgalį Vilniuje surengtame partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Tarybos posėdyje dalyvavo ir TT Palangos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė bei skyriaus narė Nijolė Petkutė.


 Buvęs Darbo partijos Palangos skyriaus pirmininkas Vygantas Žylė, mėginęs pirkti buvusio lopšelio-darželio „Saulutė“ pastatą, savivaldybės aukciono komisijai nutarus privatizuojamą objektą laikyti neparduotu, apskundė tokį sprendimą Klaipėdos apygardos teismui, kuris vyro ieškinį atmetė. V. Žylė tuomet šio teismo sprendimą apskundė Lietuvos Apeliaciniam Teismui. Bet V. Žylė liko...


Praėjusią savaitę lietuviai minėjo Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 21-ąsias metines. Vieni aktyviau, kiti pasyviau, tačiau ši diena, žinoma, nepalieka abejingo nei vieno piliečio. Šią dieną minėjo ir palangiškiai, ypatingai šią dieną pagerbė jaunieji miestelėnai, dovanoję gražiausias dainas ir šokius Lietuvai.


Praėjusį ketvirtadienį muzikos klube „Vandenis“ susirinkę Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus nariai linksmai minėjo Naujuosius metus. Trijų karalių dieną, kuomet su atodūsiu prisimenamos praėjusios šventės, jie surado laiko pabūti visiems drauge ir atšvęsti sėkmingai atliktus darbus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas