Sporto centrui – naujas mikroautobusas

Palangos tiltas, 2015-06-11
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Sporto centrui – naujas mikroautobusas

Palangos sporto centro bendruomenė, vykdama į varžybas ar kitus renginius, jau netrukus džiaugsis nauju mikroautobusu „Mercedes Benz Sprinter Altas“ – naujoji transporto priemonė ketvirtadienį atgabenta į Palangą. Esant poreikiui, šiuo mikroautobusu galės pasinaudoti ir miesto bendrojo lavinimo mokyklos, Kultūros centro kolektyvai.
Naująjį 19 vietų su papildoma bagažine mikroautobusą įsigijo Palangos miesto savivaldybės administracija, artimiausiu metu jį planuojama perduoti Sporto centrui.
Pasak šios įstaigos direktoriaus Romaldo Kazlausko, šis Savivaldybės pirkinys – ilgai laukta ir labai džiuginanti žinia. „Iki šiol naudojomės 1990 m. laidos autobusu „Neoplan 208“. Tai – 28 vietų, jau gerokai „pavargęs“ autobusas“, – sakė R. Kazlauskas. Pasak direktoriaus, nemažų išlaidų reikalaudavo ne tik kuro sąnaudos, bet ir autobuso remontas, tad naujasis pirkinys neabejotinai bus ekonomiškesnis.
Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus atkreipė dėmesį, jog senasis Sporto centro autobusas jau ne kartą yra pavedęs – ne kaskart, išvykęs į kitą miestą, sugrįždavo „be nuotykių“. „Todėl džiugu, kad Savivaldybės taryba praėjusiais metais apsisprendė ieškoti lėšų naujai transporto priemonei įsigyti. Naujasis mikroautobusas bus gerokai ekonomiškesnis, saugesnis bei tarnaus ilgai“, – sakė meras.
Š. Vaitkus taip pat atkreipė dėmesį, kad mikroautobusas bus naudojamas ne tik Sporto centro auklėtiniams veži į varžybas – juo, esant poreikiui, naudosis ir kiti miesto sportininkai, Kultūros centro kolektyvai, miesto bendrojo lavinimo mokyklų vaikai, vykdami į ekskursijas.

Palangos miesto sav., „Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienį, kovo 15 d., Palangos miesto globos namus ir Palangos miesto socialinių paslaugų centrą pasiekė geradarių miestui padovanotos apsaugos priemonės – respiratoriai FF P2 bei rankų dezinfekavimo skystis.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


J. Basanavičiaus gatvėje duris atvėrė naujas airiško stiliaus pub‘as „Resort pub“.


Liepos 2 dieną Palangos senosios gimnazijos stadione vyko ekstremalaus sporto festivalis „Katilas“. Jau antrus metus vykstantis renginys pritraukė daug Palangos ir kitų miestų jaunimo ir paskatino turiningai praleisti savaitgalį. Dalyviai galėjo varžytis trijose sporto šakose: buvo organizuojamos tinklinio, krepšinio ir ekstremalaus sporto rungtys. Be abejo...


Palangos sporto centro bendruomenė, vykdama į varžybas ar kitus renginius, jau netrukus džiaugsis nauju mikroautobusu „Mercedes Benz Sprinter Altas“ – naujoji transporto priemonė ketvirtadienį atgabenta į Palangą. Esant poreikiui, šiuo mikroautobusu galės pasinaudoti ir miesto bendrojo lavinimo mokyklos, Kultūros centro kolektyvai.


Pirmiausiai dvyliktokai atsisveikina su sporto sale, mat pavasaris juos pakviečia sportuoti lauke. Tradicinė jau keturiolikti metai iš eilės vykusi sporto šventė „Aerobikos ir krepšinio fiesta” baigė sporto renginius salėje.


Ar Palangai vertėtų pasekti Klaipėdos pavyzdžiu ir įvesti taip vadinamą sportininko krepšelio sistemą? Jį įvedus, į jo lėšas galėtų pretenduoti ir visų sporto šakų, patvirtintų miesto Tarybos, privatūs sporto klubai. Iki šiol jie, neretai labiau mėgstami jaunųjų sportininkų ir jų tėvelių, verčiasi sunkokai, kai tuo tarpu, anot kai kurių miesto sporto...


Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ jubiliejaus šventėje aidėjo sveikinimai, padėkos bei liejosi apdovanojimai iš pačių šalies ministrų. Visoje Lietuvoje pagarsėjęs centras šventė keturiasdešimties metų gimtadienį.


Vygaudas Ušackas, ES pasiuntinys Afganistane, atostogaudamas Palangoje neužmiršo karo nuniokotos žemės – praėjusį penktadienį jis susitiko su miesto visuomene ir svečiais, papasakojo apie tolimos šalies istoriją, dabartį, apžvelgė šalies politinę, etninę padėtį, supažindino su savo, kaip ES pasiuntinio, darbo specifika šalyje. Garbingas svečias laikėsi savo pažado – prieš susitikimą...


Palangos miesto savivaldybė nusprendė rekonstruoti Turizmo informacijos centro patalpas. Iš UAB „Palangos autobusų stotis“ bus nupirkta dalis ploto, kurio pirkimo procedūra jau pradėta. Šiuo metu kurorto svečių sutikimo vartai – Turizmo informacijos centras – glaudžiasi 40 kv. metrų patalpose, esančiose šalia Autobusų stoties.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas