Sporto klubas „Okinava” – geriausiųjų TOP 3

Palangos tiltas, 2023-05-03
1765

Antrus metus iš eilės sporto klubas “Okinava” iškovojo 2 - ąją vietą komandinėje įskaitoje iš 40 Lietuvos klubų.

Gegužės 29 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos kiokušin karatė vaikų čempionatas, į kurį susirinko per 600 dalyvių iš 40 pajėgiausių Lietuvos klubų.

Sporto klubą Okinava šiame čempionate atstovavo 26 sportininkai, iš kurių net 5 palangiškiai. Nuo mažų dienų atsidavę karate keliui, ugdydami valią, čempionai, laimėję net po 3 kovas įrodė, jog yra stipriausi. Palangiškiai pasirodė puikiai:

Nojus Bundulas ir Kajus Loda tapo Lietuvos čempionais, Henrikas Toleikis ir Gustas Loda – vicečempionais, o Kajus Žvaginis – iškovojo bronzą.

Sporto klubo Okinava mokytojos Diana Mačiūtė, Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė įrodė, jog vaikų paruošimas varžyboms buvo itin aukšto lygio! Didžiulė padėka Joms! Taip pat, dėkojame visiems ištikimiems Okinaviečiams savanoriams.