Stulbinantis pasiekimas: straipsnį apie Dainių Kepenį ir jo požiūrį į „kovidą“ Facebook/Palangostiltas ir www.palangostiltas.lt peržiūrėjo atitinkamai 30 050 ir 20 688 žmonių

"Palangos tilto" informacija, 2020-11-24
Peržiūrėta
1940
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Stulbinantis pasiekimas: straipsnį apie Dainių Kepenį ir jo požiūrį į „kovidą“ Facebook/Palangostiltas ir www.palangostiltas.lt peržiūrėjo atitinkamai 30 050 ir 20 688 žmonių

Šią savaitę vieninteliam Palangos laikraščiui „Palangos tiltas“ galėjo pavydėti didžiausi šalies portalai. „Palangos tilto“ straipsnio „Dainius Kepenis: „Kovidas“ – pasaulinės mafijos projektas, o skiepydamiesi tapsime eksperimentiniais triušiais“ anonsą laikraščio Facebook paskyroje pamatė 30 050 žmonių. O paspaudę joje nuorodą vedančią į visą straipsnį laikraščio internetiniame tinklapy www.palangostiltas.lt, straipsnį atvertė 20 688 žmonių.
Tokie vieno straipsnio lankumo skaičiai Facebook/Palangostiltas ir www.palangostiltas.lt yra absoliutus rekordas. Vadinasi, straipsnis palietė ne tik palangiškių jautrias stygas, bet ir daugelio kitų lietuvių – straipsnio anonsu Facebook/Palangostiltas buvo pasidalinta 4 110 kartų.
IT specialistai tikina redakciją, kad net didžiausiuose šalies portaluose populiariausių straipsnių peržiūrų bei dalijimosi skaičius būna gerokai mažesnis.
Malonu ir tai, kad Facebook/Palangostiltas puslapis paskutinę savaitę, kuri apima ir minėto straipsnio pasirodymą, sulaukė beveik 40 paspaudimų „like.“
Iki šiol visų laikų straipsnio Facebook/Palangostiltas ir www.palangostiltas.lt peržiūrių rekordas priklausė „Palangos tilto“ straipsniui apie praėjusių metų rudenį po beveik dešimties metų kovos nuo vėžio mirusią palangiškę Rasą Rojienę. Žinutę apie jos išėjimą į Anapilį Facebook/Palangostiltas peržiūrėjo 19 500 žmonių.
Tiesa, kalbant apie straipsnį-rekordininką, „Dainius Kepenis: „Kovidas“ – pasaulinės mafijos projektas, o skiepydamiesi tapsime eksperimentiniais triušiais“, toli gražu ne visiems buvo priimtina, kad „Palangos tiltas“, socialiai atsakinga žiniasklaidos institucija, suteikė tribūną žmogui, kuris abejoja koronaviruso pavojingumu ir išplitimu, taip pat vakcinos prieš jį reikalingumu ir efektyvumu.
Tačiau „Palangos tiltas“ gina savo poziciją – Lietuvos Konstitucija numato žodžio laisvę, o Visuomenės Informavimo Įstatymas ją detalizuoja.
Be to, kalbant vaizdžiai, kalbinome žmogų ne „iš gatvės“, o Seimo narį, žinomą šalyje sveikos gyvensenos propaguotoją.
Priminsime, kad straipsnyje pateikėme ir visuomenės sveikatos specialisto nuomonę apie koronavirusą ir jo plitimo kelius.
Peržvelgiant komentarus po „Palangos tilto“ straipsniu, visų laikų rekordininku, regis, skaitytojai vienodai pasidalino – vieni palaikė Dainių Kepenį dėl jo netradicino požiūrio į COVID-19, o kiti jį smerkė.
„Šaunuolis Dainius, dar yra kas blaiviai masto ir gina žmones. Pagarba laikraščiui,“ – parašė vienas komentatorius. O kiti vos ne baisėjosi jo požiūriu, nurodydami į didelius koronovirusu susirgusiųjų skaičius.
„Palangos tiltas“ įspėja, kad koronavirusas, deja, kol kas nesuvaldytas, vakcinos prieš jį dar teks palaukti, tad būkime saugūs ir saugokime kitus.

„Palangos tilto“ info

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė antradienį lankėsi Palangos gintaro muziejuje, kur dalyvavo diskusijoje su Stasio Vainiūno meno mokyklos auklėtiniais ir edukacijoje su Palangos sutrikusios psichikos žmonių bendrijos nariais.


„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2022 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „Žydų kultūros paveldas Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Būtingėje, pačiame Palangos miesto savivaldybės pakraštyje, netoli Lietuvos-Latvijos sienos, tvarte šieną rupšnojančiam vieninteliui Palangos miesto savivaldybės jaučiui, „Palangos tiltas“ interneto svetainės www.palangostiltas.lt skaitytojai ir Facebook/Palangostiltas lankytojai su azartu rinko vardą. Sulaukėme net 15 siūlymų, už visus jų buvo galima balsuoti...


Šią savaitę vieninteliam Palangos laikraščiui „Palangos tiltas“ galėjo pavydėti didžiausi šalies portalai. „Palangos tilto“ straipsnio „Dainius Kepenis: „Kovidas“ – pasaulinės mafijos projektas, o skiepydamiesi tapsime eksperimentiniais triušiais“ anonsą laikraščio Facebook paskyroje pamatė 30 050 žmonių....


Nuo šios savaitės kiekvienas www.palangostiltas.lt skaitytojas ar smalsuolis galės pamatyti, kiek kartų bet kuris straipsnis paskelbtas portale www.palangostiltas.lt buvo atverstas.


Būtinai apsilankykite www.palangostiltas.lt video naujienų sekcijoje ir pasižiūrėkite video siužetus apie Palangos kultūros paveldo vertybes, Laimėjęs Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo projektą, vienintelio Palangos miesto laikraščio svetainė www.palangostiltas.lt su jomis supažindina virtualiai.


„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2020 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Amsėti ir loti gali ir šuo, ir žmogus, purvais drabstytis gali ir kiaulė, ir, tiesiogine prasme, žmogus. Bet nuo šiol purvu ant kitų drabstęsi po anonimų kaukėmis pasislėpę „Palangos tilto“ internetinės svetainės www.palangostiltas.lt komentatoriai turi suklusti – kaip ir kitos šalies internetinės žiniasklaidos priemonės, „Palangos tiltas“...


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Palangos tiltas – kaip iki šiol ar nuo šiol – Draugystės tiltas, simbolizuojantis Latvijos, Lietuvos ir Estijos tikrą ar menamą draugystę, nes ant jo penktadienį, pradedant kurorto sezono atidarymo šventę „Myliu Palangą“, lipo ir komplimentų Palangai pažėrė trijų Baltijos šalių parlamentų pirmininkės? Vakar Palangos savivaldybės vicemeras S....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius