Susisiekimo ministras apžiūrėjo ir Palangos gatves

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-01-16
Peržiūrėta
867
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Susisiekimo ministras apžiūrėjo ir Palangos gatves

Praėjusį penktadienį Palangoje lankęsis susisiekimo ministras Eligijus Masiulis, lydimas miesto mero Šarūno Vaitkaus, apsilankė kurorto „Bamo“ rajone, kur pasidžiaugė renovuotomis Sodų ir Taikos gatvėmis. Renovacija išplėtė automobilių stovėjimo zonas kiemuose, taip pat gatvėse.

 

„Padedant ministrui ir ministerijai buvo daug darbų padaryta“, - E. Masiulio pagalbą įvertino Š. Vaitkus.

„Džiaugiamės, kad skirtos lėšos buvo panaudotos racionaliai. Savo akimis mačiau dėl renovacijos atsiradusias papildomas vietas parkavimui – išsisprendė gyventojų būties klausimai“, - sakė ministras.

Jis sakė, kad ministerijai yra svarbu, kad būtų baigti ir kiti kelių renovacijos projektai kurorte. Vienas jų – Jūratės gatvės renovacija.

Ministras „grandioziniu projektu“ pavadino Palangos aplinkkelio statybą. „Darbai turėtų prasidėti pavasarį. Beje, darbai bus finansuojami privačių subjektų, ne iš mokesčių mokėtojų kišenės“, - pabrėžė E. Masiulis.

Svečias išreiškė viltį, kad Klaipėdos regiono savivaldybės susitars dėl bendro dviejų milijonų biudžeto, reikalingo į Palangos oro uostą privilioti pigių skrydžių kompanijas.

„Nauda būtų ne tik Palangai, bet ir aplinkui esančioms savivaldybėms“, -sakė jis.

E. Masiulis išreiškė pritarimą, kad ministerijai priklausantis kelininkų poilsio namų pastatas Vytauto g.122 buvo perduotas savivaldybei.

„Savivaldybės pastato problema buvo išspręsta. Valstybė sutaupys lėšas, kurios kada nors ateityje būtų skirtos naujo savivaldybės pastato statyboms“, - sakė E. Masiulis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį, spalio 29 d., Palangoje lankėsi Energetikos ministras Dainius Kreivys su viceministre Daiva Garbaliauskaite. Po jų apsilankymo Palangos meras Šarūnas Vaitkus paliko tokį įrašą Meta (Facebook).


Nuo rugsėjo 16 dienos - nemokamas automobilių stovėjimas Palangos miesto gatvėse. 


Su praėjusį penktadienį, rugsėjo 3 d., Palangoje apsilankiusiu susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu kurorto meras Šarūnas Vaitkus aptarė ne vieną miestui aktualų klausimą. Kurhauze vykusio susitikimo metu, kuriame dalyvavo gausi Susisiekimo ministerijos delegacija, taip pat – Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Remigijus Lipkevičius, Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys...


Nuo rugsėjo 16 d. iki gegužės 15 d. automobilių statymas Palangos miesto gatvėse bei daugumoje automobilių stovėjimo aikštelių yra nemokamas. Visus metus transporto priemonių stovėjimas mokamas tik Rąžės gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.


Nors Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasidžiaugė, kad iš Palangos kitąmet atsiras skrydis į Dortmundą,  Palangos oro uoste naujos krypties į Vokietiją prašantiems uostamiesčio verslininkams susisiekimo ministras Rokas Masiulis didelių vilčių nesuteikia – pasak jo, nauji skrydžiai greitai atsiranda tik esant reikiamam gyventojų skaičiui, o šiuo metu...


Nuo gegužės 15 dienos iki rugsėjo 15 dienos už automobilių stovėjimą dalyje Palangos miesto gatvių renkama vietinė rinkliava. Miesto gatvės, kuriose kurortinio sezono metu už automobilių stovėjimą reikia mokėti vietinę rinkliavą, yra suskirstytos į tris zonas: raudonąją, geltonąją ir žaliąją.


Antradienį Palangoje lankėsi ir su miesto vadovais ir Savivaldybės administracijos specialistais susitiko aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. „Žaliadieniu“ pavadintame renginyje taip pat dalyvavo aplinkos viceministras Linas Jonauskas, ministro patarėjas Algirdas Žebrauskas, Europos Sąjungos paramos administravimo departamento direktorius Inesis Kiškis bei ministerijos...


Ketvirtadienį Palangoje apsilankęs aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas susitiko su kurorto vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi bei mero pavaduotoju Sauliumi Sime – bei apžiūrėjo uragano „Feliksas“ nuniokotus kurorto paplūdimius. Įvertinęs situaciją, ministras konstatavo, jog iki kurortinio sezono pradžios būtini pajūrio tvarkymo darbai turi būti atlikti.


Meras Š. Vaitkus susitiko su susisiekimo viceministru A. Šliupu

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 25 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus trečiadienį savo kabinete priėmė susisiekimo viceministrą Arijandą Šliupą bei Tarptautinio Palangos oro uosto direktorę Jolantą Jucevičiūtę.  


Susisiekimo ministras apžiūrėjo ir Palangos gatves

Linas JEGELEVIČIUS, 2012 01 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangoje lankęsis susisiekimo ministras Eligijus Masiulis, lydimas miesto mero Šarūno Vaitkaus, apsilankė kurorto „Bamo“ rajone, kur pasidžiaugė renovuotomis Sodų ir Taikos gatvėmis. Renovacija išplėtė automobilių stovėjimo zonas kiemuose, taip pat gatvėse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius