Sustojusi Palangos futbolininko širdis buvo atgaivinta

Palangos tiltas, 2016-05-02
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Sustojusi Palangos futbolininko širdis buvo atgaivinta

Balandžio 30 dieną Klaipėdoje vykusių futbolo pirmosios lygos rungtynių tarp „Palangos“ ir Alytaus „Dainavos“ metu aikštelėje netikėtai sukniubo buvęs šalies rinktinės saugas Kęstutis Ivaškevičius. Pirminiais duomenimis, sportininkui sustojo širdis. Kvėpavimą futbolininkas, išgyvenęs klinikinę mirtį, atgavo tik po dešimties minučių trukusio gaivinimo, po kurio buvo skubiai išvežtas į Klaipėdos respublikinę ligoninę. Ten jam atgavus sąmonę buvo sukelta dirbtinė koma – kraujyje kritiškai žemas kalio kiekis. Pabudus iš komos vienas pirmųjų K. Ivaškevičiaus klausimų: „O kaip sužaidė komanda?“.
„Sveikata jis tikrai nesiskundė, juk treniravosi, praėjo visus patikrinimus. Jis labai prisižiūrėjo, bet pusantrų metų intensyviai nesportavo, nes buvo patyręs traumą. Jis jau senokai treniravosi su „Palanga“, tačiau treniruotėse nebūna tokio didelio krūvio kaip rungtynėse. Gal tam, kas atsitiko, ir turėjo įtakos tai, kad jis ilgai intensyviai nesportavo. Prieš savaitę rungtynėse aikštėje jis praleido tik 20 minučių“, – svarstė futbolininko tėtis Pranas Ivaškevičius. Jis neslėpė, kad šis įvykis veikiausiai pakoreguos futbolininko planus. „Tegul tik jis pasveiksta, o tada jau viskas – karjera baigta. Bent aš taip manau, kad čia jau toks ženklas atsiųstas. Mano nuomone, jis turės kabinti bucus ant vinies ir vaikus auginti“, – kalbėjo P. Ivaškevičius. K. Ivaškevičius 2013 metais patyrė čiurnos traumą, po kurios išgyveno ilgą reabilitacijos laikotarpį.
Šiuo metu K. Ivaškevičius, pasak medikų, yra sąmoningas ir galės grįžti į pilnavertį gyvenimą, nes smegenys, buvusios be deguonies, laimei, nepažeistos. „Viskas gerai. Kęstutis jau sąmoningas. Jis negali paaiškinti, kas nutiko, nes nieko neprisimena. Tiesa, atrodo, kad jam tai net nelabai rūpi, nes kai mus pamatė, pirmasis jo klausimas buvo: „O kaip sužaidė komanda?“ – pasakojo futbolininko tėvas.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Artėjant Popiežiaus Pranciškaus vizitui į Lietuvą rugsėjo 22-23 dienomis, jaudulys virpina ir Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos tikinčiųjų širdis.


Ji yra tai, ko Palangai reikia. Su moderniu žvilgsniu ir pasiryžusi drąsiems sprendimams. Svetlanai Grigorian – tik 28-eri, tačiau ji jau spėjo pelnyti kurorto socialdemokratų pasitikėjimą – yra jų vienbalsiai išrinkta kandidatė kitąmet vyksiančiuose tiesioginiuose mero rinkimuose.  


Baltasis Čekiškės bokštas, link kurio veda mano širdis

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2017 08 24 | Rubrika: Nuomonės

Valstybė yra ta, kurią ir sapnuose glostysi, kurios Upę ir pievas mintimis braidysi, kurios žodžių, tradicijų, skanių sriubų ir kepinių, turgaus bruko akmenų, žmonių vaivorykštinių nuotaikų, vestuvinių saldainių, laukiant kelyje ant šventoriaus „zomato“ kiekvieno namo langų, vaikų susitarimų ir kai kada apsigavimų, net ištikimo, ševlniaširdžio...


Netoli jūros, prie Naglio alėjos vykstantys kirtimai pastaruoju metu itin audrino palangiškius. Į redakciją paskambinęs palangiškis Vytautas išreiškė nuogąstavimą, jog dabar palangiškiams išsakyti savo nuomonę jau per vėlu – kirtimas jau baigtas, liko siūruoti daug retesnis pušynas. „Taip, iš tiesų, urėdija padarė vienintelę...


Baigiantis savaitei ir prasidėjus naujai mūsų redakcijos duris vis varstė lopšelio-darželio „Nykštukas“ kolektyvas – auklėtojos ir jų globojami mažieji vis nešė maisto produktų vargingiau gyvenančioms šeimoms.


Balandžio 30 dieną Klaipėdoje vykusių futbolo pirmosios lygos rungtynių tarp „Palangos“ ir Alytaus „Dainavos“ metu aikštelėje netikėtai sukniubo buvęs šalies rinktinės saugas Kęstutis Ivaškevičius. Pirminiais duomenimis, sportininkui sustojo širdis. Kvėpavimą futbolininkas, išgyvenęs klinikinę mirtį, atgavo tik po dešimties...


Palangiškiai, kaip ir kiti politiniai kaliniai, tremtiniai, laisvės kovotojai bei jų artimieji iš visos Lietuvos vėl rinkosi į Dubysos slėnį Ariogaloje, kur vyko tradicinis sąskrydis „Su Lietuva širdy". Šiųmetis sąskrydis - tarsi įžanga į rugpjūčio 23-ąją vyksiantį Baltijos kelio 25-ečio minėjimą.


Gerumo ir gailestingumo akcija „Padėk šalia esančiam“ Palangos lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyksta jau ketvirtus metus


Stichinės nelaimės Japonijoje kraupūs padariniai nepaliko abejingų ir Lietuvoje. Tragedijos atodūsiai pasiekė ir Palangą, tačiau jie, regis, nelabai sujaudino net ir gerai Palangos visuomenei žinomų palangiškių. Laimei, paprastų palangiškių širdys – ne ledinės.


„Išmokime bent  vieną tarptautinę ir kaimyninių tautų kalbą!“ Tokia UNESCO paskelbta iniciatyva kiekvienais metais  kviečia visų respublikos miestų bei rajonų  4 – 12 klasių moksleivius dalyvauti vertimų  bei iliustracijų anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbomis  konkurse „Tavo žvilgsnis“.  Konkursas – labai paprastas: rankose – tušinukas, prieš akis –...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas