Sutaupykite laiko ir pinigų – rinkitės mobilųjį parašą

***, 2018-11-16
Peržiūrėta
558
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Užregistruoti automobilį, atlikti bankinį pavedimą ar deklaruoti gyvenamąją vietą – šiuolaikinės technologijos leidžia tai padaryti tiesiog telefonu. Pamirškite eiles bankuose ar kitose įstaigose – mobiliuoju parašu oficialius dokumentus patvirtinti galima ir neišeinant iš namų.
„Mobilusis parašas yra labai patogus įrankis – naudojantis juo, dėl vieno dokumento nebereikia niekur vykti, gaišti laiko ir eikvoti degalų. Viskam, kam anksčiau reikėjo parašo ranka, dabar užtenka kelių mygtuko paspaudimų telefonu“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.
Anot V. Burnickienės, ši paslauga veikia visur, kur yra mobilusis ryšys, o jos vartotojams nebereikia atsiminti daug skirtingų slaptažodžių, naudotis kodų kortelėmis ar generatoriais.
Mobilusis parašas – saugesnis už įprastą
Mobilusis parašas yra toks pat oficialus kaip ir įprastas.Todėl užsisakę šią paslaugą, sau patogiu metu galėsite greitai atlikti bankinius pavedimus, patikrinti sąskaitos likutį, pasirašyti įvairias sutartis, registruoti išmokų, nedarbingumo, motinystės bei kitus dokumentus.
Mobilusis parašas turi ir daugiau privalumų – šis įrankis yra saugesnis nei įprastas popierinis. Savininko elektroninė tapatybė yra apsaugota specialiu vienu arba net dviem sPIN kodais. Pastaruoju atveju pirmasis kodas yra skirtas prisijungti prie elektroninės svetainės, antrasis – pasirašyti. Kiekvieno prisijungimo metu šiuos kodus patikrina bankininkystės ar sertifikuotų registrų centrų sistemos.
„Tele2“ klientai už mobilųjį parašą moka mažiausiai
Technologijų lyderės „Tele2“ klientai mobiliojo parašo paslauga šiuo metu gali naudotis tik už 40 ct per mėnesį. Lyginant su kitų šalies operatorių pasiūlymais, šiandien tai – mažiausia mobiliojo parašo mėnesinė įmoka.
Be to, pasirašant naują sutartį su bet kuriuo „Tele2“ neribotų pokalbių ir SMS planą nuo 100 MB, mobiliojo parašo paslauga pirmąjį pusmetį galima naudotis nemokamai.
Greitai ir lengvai
Pasirašyti mobiliojo parašo sutartį galima atvykus į bet kurį „Tele2“ saloną. Viskas, ko reikia – su savimi turėti pasą arba ID kortelę ir SIM kortelę. Mobilusis parašas aktyvinamas seną SIM kortelę pakeitus į naują, turinčią elektroninio parašo saugumą užtikrinančius sertifikatus.
Po naujos kortelės išdavimo paslauga bus įjungta maždaug per 15-20 min. Iš karto po to galėsite prisijungti prie mobiliojo banko, atlikti mokėjimus ar kitas jums aktualias elektronines operacijas.
Beje, kartu su nauja SIM kortele, telefone atsiras speciali funkcija, leidžianti pakeisti suteiktus sPIN1 ir sPIN2 kodus į tokius, kuriuos atsiminsite geriausiai.
Be to, šia paslauga galėsite naudotis ir ne Lietuvoje – užsienyje kiekviena mobiliojo parašo operacija papildomai apmokestinama kaip SMS žinutė pagal tarptinklinio ryšio tarifus. Įprastai viena operacija sunaudoja vos dvi SMS žinutes.
Išduotos SIM kortelės su mobiliojo parašo paslauga galioja 5 metus.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje pernai NT išleista 49 procentais daugiau pinigų nei 2019 metais

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2021 03 25 | Rubrika: Miestas

Ekspertai sutaria – nekilnojamojo turto rinką ir kainas pandemija paveikė kitaip nei dauguma prognozavo praėjusių metų kovą, NT pardavimams staiga sustojus. „Ober-Haus“ Rinkos tyrimų vadovas Baltijos šalims Raimondas Reginis banko „Luminor“ virtualiame renginyje „NT rinka karantino laikotarpiu: 2020 faktai, 2021 prognozės“ kalbėjo, jog 30...


Dalyvaujamasis biudžetas nėra kažkas naujo ar išskirtinio. Pirmieji jį pasaulyje prieš tris dešimtmečius pradėjo taikyti brazilai, kai Porto Alegrės miesto gyventojams buvo pasiūlyta patiems nuspręsti, kam ir kaip leisti biudžeto lėšas. Palangos kaimynai, Kretinga, jį jau išbandė pernai ir pakartos šiemet, o Klaipėdos rajonas tai pasiryžo...


Nors jau praėjusi Valentino diena yra ta šventė, kurios metu susižada daugiausiai porų, vis dėlto jei praleidote šią progą, yra ir kitų būdų kaip mylimosios paklausti lemtingojo klausimo! Pateikiame TOP 4 laiko patikrintus pasipiršimo būdus, kurie tikrai pranoks lūkesčius.


Prasidėjus pavasariui, „Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų populiariesiems „Samsung“ ir „iPhone“ telefonams įsigyti. Nuolaidos siekia net iki 45 proc., o jomis pasinaudoti galima visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Pavasarį dažnai norisi atsinaujinti, todėl savo klientams paruošėme puikių...


Užregistruoti automobilį, atlikti bankinį pavedimą ar deklaruoti gyvenamąją vietą – šiuolaikinės technologijos leidžia tai padaryti tiesiog telefonu. Pamirškite eiles bankuose ar kitose įstaigose – mobiliuoju parašu oficialius dokumentus patvirtinti galima ir neišeinant iš namų.


Šventosios pagrindinėje mokykloje vykęs Advento – Kalėdų renginys „Viskas ratu“ buvo skirtas rato kaip simbolio reikšmingumo žmogaus gyvenime, ypač tautos šventėse, tradicijose, apmąstymui. Šventė prasidėjo žemaitiška daina „Augo obelėlė“, kur sugretinami žmogaus ir obels likimai: vaikystė – pavasaris, jaunystė –...


„ Tai, kad Šventojoje buriasi aktyvi bendruomenė – sveikintinas dalykas. Norisi tikėti, kad tai nėra tik priešrinkiminis „darinys“, kad pakilusi banga, atsimušusi į kokias nors kliūtis, nenuslūgs. Ir tikimės, kad su laiku mums pavyks rasti bendrą kalbą, nes visų tikslas – vienas: kad Šventoji gražėtų ir klestėtų“, – po...


Ketvirtadienį kurorto politikai žengė didelį žingsnį link to, kad pagaliau Palangoje atsirastų modernus visus metus veikiantis sanatorinis kompleksas vietoj apleistųjų vadinamųjų purvo gydyklų Vytauto g. 170 - patvirtintas šio sklypo detalusis planas. Tačiau kiek laiko gali praeiti iki tos dienos, kai iškils ir poilsiautojus galės priimti naujas solidus kurorto, norinčio...


Kur tekėjo pajininkų suneštų pinigų upelis?  1

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 01 12 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Mitas, kad pačių pajininkų valdoma kredito unija yra pati saugiausia pinigų saugojimo forma – subliuško. Palangos kredito unijoje milžiniškų paskolų asocialiems asmenims išdavimo nesugebėjo sustabdyti nei įkurta stebėtojų taryba, nei paskolų komitetas, nei unijos valdyba. Stebėtojų liko nepastebėta, net tai, kad skolinant daugiau nei pusę milijono litų...


Palangiškės vargai dėl „vaiko pinigų“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 24 | Rubrika: Miestas

Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi palangiškė ir skundėsi, jog Socialinės rūpybos skyriuje jai nepavykę išsiaiškinti situacijos dėl taip vadinamos „vaiko pinigų“ išmokos gavimo. Moters teigimu, ji kreipėsi į skyrių su prašymu dėl tų nelemtų 52 litų. Anot jos, skyriaus specialistė paaiškino, kad pinigai bus skirti ne nuo rugsėjo mėnesio, kaip nurodyta prašyme, o taip, kaip numato įstatymas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius