Sutaupykite laiko ir pinigų – rinkitės mobilųjį parašą

***, 2018-11-16
Peržiūrėta
1427
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Užregistruoti automobilį, atlikti bankinį pavedimą ar deklaruoti gyvenamąją vietą – šiuolaikinės technologijos leidžia tai padaryti tiesiog telefonu. Pamirškite eiles bankuose ar kitose įstaigose – mobiliuoju parašu oficialius dokumentus patvirtinti galima ir neišeinant iš namų.
„Mobilusis parašas yra labai patogus įrankis – naudojantis juo, dėl vieno dokumento nebereikia niekur vykti, gaišti laiko ir eikvoti degalų. Viskam, kam anksčiau reikėjo parašo ranka, dabar užtenka kelių mygtuko paspaudimų telefonu“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.
Anot V. Burnickienės, ši paslauga veikia visur, kur yra mobilusis ryšys, o jos vartotojams nebereikia atsiminti daug skirtingų slaptažodžių, naudotis kodų kortelėmis ar generatoriais.
Mobilusis parašas – saugesnis už įprastą
Mobilusis parašas yra toks pat oficialus kaip ir įprastas.Todėl užsisakę šią paslaugą, sau patogiu metu galėsite greitai atlikti bankinius pavedimus, patikrinti sąskaitos likutį, pasirašyti įvairias sutartis, registruoti išmokų, nedarbingumo, motinystės bei kitus dokumentus.
Mobilusis parašas turi ir daugiau privalumų – šis įrankis yra saugesnis nei įprastas popierinis. Savininko elektroninė tapatybė yra apsaugota specialiu vienu arba net dviem sPIN kodais. Pastaruoju atveju pirmasis kodas yra skirtas prisijungti prie elektroninės svetainės, antrasis – pasirašyti. Kiekvieno prisijungimo metu šiuos kodus patikrina bankininkystės ar sertifikuotų registrų centrų sistemos.
„Tele2“ klientai už mobilųjį parašą moka mažiausiai
Technologijų lyderės „Tele2“ klientai mobiliojo parašo paslauga šiuo metu gali naudotis tik už 40 ct per mėnesį. Lyginant su kitų šalies operatorių pasiūlymais, šiandien tai – mažiausia mobiliojo parašo mėnesinė įmoka.
Be to, pasirašant naują sutartį su bet kuriuo „Tele2“ neribotų pokalbių ir SMS planą nuo 100 MB, mobiliojo parašo paslauga pirmąjį pusmetį galima naudotis nemokamai.
Greitai ir lengvai
Pasirašyti mobiliojo parašo sutartį galima atvykus į bet kurį „Tele2“ saloną. Viskas, ko reikia – su savimi turėti pasą arba ID kortelę ir SIM kortelę. Mobilusis parašas aktyvinamas seną SIM kortelę pakeitus į naują, turinčią elektroninio parašo saugumą užtikrinančius sertifikatus.
Po naujos kortelės išdavimo paslauga bus įjungta maždaug per 15-20 min. Iš karto po to galėsite prisijungti prie mobiliojo banko, atlikti mokėjimus ar kitas jums aktualias elektronines operacijas.
Beje, kartu su nauja SIM kortele, telefone atsiras speciali funkcija, leidžianti pakeisti suteiktus sPIN1 ir sPIN2 kodus į tokius, kuriuos atsiminsite geriausiai.
Be to, šia paslauga galėsite naudotis ir ne Lietuvoje – užsienyje kiekviena mobiliojo parašo operacija papildomai apmokestinama kaip SMS žinutė pagal tarptinklinio ryšio tarifus. Įprastai viena operacija sunaudoja vos dvi SMS žinutes.
Išduotos SIM kortelės su mobiliojo parašo paslauga galioja 5 metus.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje net ir dešimtis kartų apsilankę poilsiautojai Lietuvos perlu vadinamo kurorto paslaptis kiekvieną kartą gali atrasti iš naujo.


Palangos Sporto centro trenerių vienybė bliūkšta – iš Sporto centro trenerių laiško dėl miesto Tarybos narės Svetlanos Grigorian opuso šalies žiniasklaidoje dėl galimo mobingo Sporto centre savo parašą atšaukė vienas treneris. „Man Macius (Arūnas Macius – laikinasis Palangos Sporto centro direktorius – aut.)  atnešė lapus pasirašyti, tipo kažkokia boba (Svetlana Grigorian – PT) pavarė...


Remontuoti būstą ar patalpas gali tekti gan dažnai. Tačiau kas kiek laiko remontuoti – normalu, o kas kiek – per retai ar per dažnai? Aišku, vienareikšmiško atsakymo niekur tikrai nerasime, bet galime pasvarstyti apie tai, kokios tendencijos pasaulyje ir mūsų šalyje yra dažniausios bei kaip remontuoti būtų teisingiausia. Taigi, kas kiek laiko rekomenduojama atlikti remontą?


Nors už lango dažniau stūgauja rudens vėjas, o saulės šypsnių mažiau, tačiau gausybė kultūros renginių Palangoje giedrins palangiškių ir miesto svečių nuotaiką.


Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pinigų dalybos supykdė Neringos ir Palangos savivaldybių merus. Politikai niršta, jog apvalias sumas dėl COVID-19 nukentėjusiam turizmui ministerija skyrė kol kas šioje srityje nelyderiavusiems miestams, o Neringai ir Palangai, kurie yra stiprūs turistų traukos taškai – pinigų neliko.


Palangoje net ir dešimtis kartų apsilankę poilsiautojai Lietuvos perlu vadinamo kurorto paslaptis kiekvieną kartą gali atrasti iš naujo. Palangos turizmo centre vadybininke ir gide dirbanti Alma Slaboševičienė sako, kad kone kiekvienas pastatas turi išskirtinę istoriją: vienuose gyvena vaiduokliai, kituose ruseno Romeo ir Džiuljetos verta istorija, trečiame gimė grafų Tiškevičių verslo planas...


Palangoje pernai NT išleista 49 procentais daugiau pinigų nei 2019 metais

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2021 03 25 | Rubrika: Miestas

Ekspertai sutaria – nekilnojamojo turto rinką ir kainas pandemija paveikė kitaip nei dauguma prognozavo praėjusių metų kovą, NT pardavimams staiga sustojus. „Ober-Haus“ Rinkos tyrimų vadovas Baltijos šalims Raimondas Reginis banko „Luminor“ virtualiame renginyje „NT rinka karantino laikotarpiu: 2020 faktai, 2021 prognozės“ kalbėjo, jog 30...


Nors jau praėjusi Valentino diena yra ta šventė, kurios metu susižada daugiausiai porų, vis dėlto jei praleidote šią progą, yra ir kitų būdų kaip mylimosios paklausti lemtingojo klausimo! Pateikiame TOP 4 laiko patikrintus pasipiršimo būdus, kurie tikrai pranoks lūkesčius.


Prasidėjus pavasariui, „Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų populiariesiems „Samsung“ ir „iPhone“ telefonams įsigyti. Nuolaidos siekia net iki 45 proc., o jomis pasinaudoti galima visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Pavasarį dažnai norisi atsinaujinti, todėl savo klientams paruošėme puikių...


Užregistruoti automobilį, atlikti bankinį pavedimą ar deklaruoti gyvenamąją vietą – šiuolaikinės technologijos leidžia tai padaryti tiesiog telefonu. Pamirškite eiles bankuose ar kitose įstaigose – mobiliuoju parašu oficialius dokumentus patvirtinti galima ir neišeinant iš namų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius