Svarbi informacija dėl „Kablys + jūra“ koncertų

Palangos tiltas, 2023-07-14
Peržiūrėta
1356
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Svarbi informacija dėl „Kablys + jūra“ koncertų

Palangos meras Š.Vaitkus paprašė mūsų gatvėje esančias įstaigas labiau tarpusavyje bendradarbiauti – tai ir darysime!

Šiandien Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus susitiko su S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje veikiančių viešbučių bei kultūros erdvės „Kablys + jūra“ vadovais. Susitikimo metu aptartos šioje gatvėje esančių įstaigų bendradarbiavimo galimybės, siekiant išlaikyti geros kaimynystės praktiką ir tiek turistams, tiek kultūros vartotojams patrauklų Palangos įvaizdį.

Kurorto vadovas Š.Vaitkus pasidžiaugė, kad neabejotinai vienoje iš labiausiai Palangoje lankomų vietų – Birutės parke ir greta esančioje garsių Lietuvos lakūnų vardu pavadintoje S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje – tęsiamos šimtametės ir kuriamos naujos darnaus su gamta poilsio, muzikavimo bei kitokio meno puoselėjimo tradicijos. Ir būtent viso to darna – labai svarbus veiksnys pritraukiant į didžiausią šalies kurortą tiek turistus, tiek įvairaus žanro meno gerbėjus.

„Džiaugiamės, kad Birutės parke bei gretimoje S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje esančiose įstaigose buriasi gamtą bei įvairų meną mylintys žmonės. Kultūros erdvės „Kablys + jūra“ terasa ir meno galerijos traukia lankytojus, čia vyksta įvairūs renginiai, parodos, susitikimai. Viešbutis „Prie parko“ organizuoja menininkų plenerus. Birutės parkas itin mėgiamas dėl čia su meile puoselėjamos gamtos, istorinių Tiškevičių rūmų bei juose eksponuojamo gintaro. Parko rotondoje rengiami Palangos orkestro, M.K. Čiurlionio festivalio bei kiti koncertai. Viešbutį „Palangos vėtra“ renkasi Birutės parko kaimynystę ir tuo pačiu meno erdves mylintys poilsiautojai. Todėl labai svarbu dirbti visiems kartu, stengtis derinti visų pusių interesus, tartis, surasti kompromisus ir visų pastangomis išlaikyti šią unikalią gamtos bei meno darną“,  – susitikime kalbėjo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.

Š.Vaitkus teigė suprantantis, kad praėjusios savaitės pabaigoje viešoje erdvėje pasirodęs „Kablys + jūra“ pranešimas apie tai, kad atšaukiami visi vasaros koncertai, sukėlė nemažą atgarsį tarp šios vietos mylėtojų. „Ir tai suprantama: parodų paviljonas „Kupeta“, kuriame veikia kultūros erdvė „Kablys + jūra“, turi dešimtmečius skaičiuojančias kultūrines tradicijas. Čia vasaromis nuolat rengtos ir rengiamos žymių šalies dailininkų parodos, vyko pirmasis muzikinis TV realybės šou „Baras“, įvairiausi kultūriniai renginiai, pritraukiantys tūkstančius klausytojų ir žiūrovų iš visos Lietuvos ir ne tik. Todėl džiaugiamės bei dėkojame, kad šias tradicijas puoselėja ir Palangoje jau dešimt metų veikianti meno erdvė „Kablys + jūra“, – kalbėjo meras.

Kurorto vadovas neabejojo, kad, šiandien išklausius visas puses, bus rasta galimybė toliau turiningai tęsti šią svarbią ir kurortui labai prasmingą kultūrinę veiklą, derinant ir meną, ir koncertus, ir atostogautojų poreikius leisti ramų laiką viename iš gražiausių Lietuvoje Birutės parke, o taip pat atsižvelgiant į tai, kad greta esančiuose viešbučiuose apsigyvenę turistai iš Palangos išsivežtų gražius gero poilsio įspūdžius.

Susitikimo metu buvo sutarta, kad visos suinteresuotos įstaigos labiau bendradarbiaus tarpusavyje, taip pat bus stengiamasi derinti ir organizuojamų renginių laiką. Tad “Kablys + jūra” toliau tęsia savo veiklą, šią vasarą tikrai bus renginių, tiesa, kiek paankstinus pradžios laiką. Ir žinoma, “Kablys + jūra” visada bus jaukus, skanus ir kvepiantis. Ir su maloniomis staigmenomis. O kaip gi be jų? Čia juk Palanga!

Jūsų komentaras:

Nusivylęs 2023-07-16 10:17 (IP: 172.68.138.114)
Tiek pastangų dėl triukšmo įstatymo pakeitimo ir nulis rezultatų. Kaip Salūnas iki paryčių grojo taip ir groja. 07-16 diena baigėsi "šokiai" 6:00. Galima skambinti į 112 bet ar padės - ne tik bereikalingai apkrauti 112 operatores kurios nieko bendro su policija neturi. Jeigu budės ne vietinė policija tai dar yra tikimybė kad atvažiuos jeigu vietinė - pavargsi laukti.. Net jaunimo neramina kurie susėdę už Salūno ( parsineše) ' vaišių " darosi vakarėlius iki paryčių. Gal tikrai iš to minėto taško ( greitas maistas su batutu) tos " vaišės ".

Pritariu 2023-07-16 10:04 (IP: 162.158.102.17)
Tik gaila kad dar nepatikrinta šalia atsidariusios "girdyklos" pasivadino greitas maistas dar batutas pastatytas ( gal priedangai ) tipo vaikams. Tik kad alkoholio pardavimas vyksta iki paryčių, laisvai, net išsinešimui. Geras taškas nepilnamečiams " šokėjams" iš Skalūno niekas ten jokio amžiaus nepaiso beliperka .

Inesa 2023-07-16 08:59 ([email protected] / IP: 172.69.52.140)
Gerai kad Kablys kalbasi su Dariaus ir Girėno gatvės bendruomene,yra pažadai, tikimasi jų vykdymo. Salūnas Basanavičiaus gatvėje visiškai nepaiso bendruomenės nusiskundimų, dialogo NIEKADA nebuvo, nėra ir dabar-kiekvieną naktį decibelų griūtis iš Salūno patalpų terorizuoja aplinkinius gyventojus ir svečius nors alkoholio licenciją nesuteikia. Turbūt "blaivus" jaunimėlis šokdinamas iki 6ryto, o mes kenčiame, skambinama 112, rašome pareiškimus ir NIEKO. Gal Meras suorganizuoti ir šį dialogą, bus mediatoriumi?

Taip pat skaitykite

Palangos meras Š.Vaitkus paprašė mūsų gatvėje esančias įstaigas labiau tarpusavyje bendradarbiauti – tai ir darysime!


Esate itin svarbi bendruomenė, kuri mums visiems užtikrina saugumo jausmą. Jūsų darbas reikalauja ne tik didžiulės fizinės, bet ir dvasinės ištvermės, neišsenkančių jėgų ir kantrybės. Linkiu, kad šios profesijos reikšmė ir kilnumas atsvertų darbo įtampą bei sudėtingumą. Ir toliau būkite tvirti, atsakingi, drąsūs, telydi Jūsų darbus visuomenės pagarba ir artimųjų palaikymas.


Sulaukusi pilnametystės chorų šventė „Su jūra dainuok“ kvies palangiškius ir miesto svečius dainuoti kartu. 


Visa reikalinga informacija Palangoje apie koronavirusą. Svarbūs kontaktai, kuriuos reikia žinoti.


Kaunietį menininką paviliojo jūra

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 02 08 | Rubrika: Kultūra

Jau keletą metų Palangoje gyvena ir kuria iš Kauno kilęs menininkas SolomonasTeitelbaumas. Jis, kalbėdamas su „Palangos tiltu“, prisipažino, jog jūra jį itin gerai veikia, tad kasdien prie jos nueina ir pasisemia menininkams taip reikalingo įkvėpimo. Po to nekilo abejonių, kad jūra tikrai menininkams yra savotiška mūza, o S. Teitelbaumastai tik patvirtino: tikrai...


Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo šimtmečiui, skulptorius, didingo monumento „Pasaulio lietuvių vienybės karūna“ statybos idėjos autorius Gediminas Radzevičius dažniau užsuka ir į pajūrį – ne tik pristatyti per milijoną kainuojantį projektą, bet ir pasisemti jėgų iš galia almančios Baltijos. O Palanga jam yra tapusi netgi įkvėpimo šaltiniu....


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (2002 m. gimimo), vadovaujami trenerio Arūno Maciaus, dalyvauja 2015 metų Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionato A lygos varžybose. Į A lygą mūsų komanda pateko atsižvelgiant į pirmo rato 9x9 varžybų rezultatus. Vakarų regiono grupėje iš 13 komandų užimta 3-čia vieta.


Pradėti Palangos koncertų salės projektavimo darbai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 01 21 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybei pasirašius sutartį su UAB „Uostamiesčio projektas“, praėjusią savaitę pradėti kurorto koncertų salės projektavimo darbai. Jau po keleto metų senosios Vasaros estrados vietoje išdygs modernus daugiafunkcinis trijų, tarpusavyje sujungtų, korpusų pastatas, kuriame įsikurs net tik koncertų salė, bet ir Kultūros centras bei meno mokykla.


  Palangos Kurhauzo restauracijos pirmojo etapo pabaiga yra itin reikšmingas įvykis ne tik kurorto, bet ir visos šalies gyventojams. Portalo 15min.lt paskelbtoje reikšmingiausio 2012 metų kultūros įvykio apklausoje šį kurorto simbolio atgimimą kaip svarbiausią išskyrė kas penktas (26 proc.) iš 3560  apklausoje dalyvavusių...


Regis, nemažai daliai poilsiautojų jūra – iki kelių. „Baisu, kaip žmonės savęs nesaugo. Tiesiog kai kurie mano esą nemirtingi“, - baisisi Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas. Savaitgalį jūra pasiglemžė dvi gyvybes, gelbėtojai iš jūros ištraukė 14 skęstančiųjų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius