Tarp stipriausiųjų – penkti

Palangos tiltas, 2016-07-07
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Tarp stipriausiųjų – penkti

2015/2016 metų Lietuvos U-14 (2002 m. gim.) I lygos futbolo pirmenybėse tarp aštuonių stipriausių komandų rungtyniavo ir Palangos sporto centro auklėtiniai (treneris Arūnas Macius).


Pirmą ratą mūsiškiams sekės sunkokai. Pirmas dvi rungtynes teko žaisti su labai stipriom Kauno ir Panevėžio komandomis. Palaipsniui palangiškiai apsiprato su I lygos varžybų dinamika ir su kiekvienom rungtynėm rodė vis geresnį žaidimą.
Pavasarį antrą ratą mūsų komanda pradėjo pasitikėdama savo jėgomis ir buvo rimta varžovė net pirmenybių lyderiams, o prieš turnyrinės lentelės kaimynus iškovojo ne vieną pergalę.
Pirmenybėse mūsiškiai iš viso žaidė 28 rungtynes, iškovojo 8 pergales, du kartus sužaidė lygiomis, 18 kartų pralaimėjo, įmušė 60 įvarčių ir užėmė 5 vietą.
Rezultatyviausi buvo Dominykas Jakočiūnas ir Erikas Jonauskis, įmušę po 20 įvarčių, po 5 kartus pasižymėjo Laurynas Bauža ir Jurgis Adomaitis, 4 kartus Dominykas Penkauskas, 3 kartus Lukas Pakalniškis, 2 kartus Laurynas Kardokas ir 1 kartą Jorūnas Pliuškys.
Ne kartą komandą nuo įvarčių gelbėjo vartininkas Jonas Inta.
Kitą sezoną Palangos sporto centro komanda pradės rugpjūčio 20 dieną. Komandos tikslas – užimti ne žemesnę vietą kaip praėjusiame sezone.

Arūnas MACIUS

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žinomas Lietuvos operos ir baleto teatro solistas, baritonas Eugenijus Chrebtovas nuolat stebina žiūrovus išskirtinėmis balso galimybėmis ir pagrindinių vaidmenų pasirodymais geriausiuose operos pastatymuose, o šiuo metu, kaip jis pats sako, mėgaujasi galimybe būti Milane tarp išrinktųjų.


Saulė Janavičiūtė- tarp geriausių jaunųjų biologų Lietuvoje Kovo pabaigoje Palangos senąją gimnaziją pasiekė džiugi žinia - IA klasės gimnazistė Saulė Janavičiūtė tapo 52-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados prizininke devintų klasių grupėje.


Nacionalinės krepšinio lygos čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Visos 14 NKL čempionate rungtyniaujančios ekipos sužaidė po 38 rungtynes ir 12 stipriausiųjų tęs kovą dėl čempionų titulo. Dviem paskutines vietas užėmusioms komandoms sezonas antroje pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygoje baigėsi. „Jonavos sporto klubas“ iškovojo tik 8 pergales ir...


Liepos 12-ąją, 14.05 val. iš pilietės A. R. gautas pranešimas, kad prie Sodų g. 50, mokyklos stadiono, 3 metų vaikas įkišo galvą tarp grotų, negali ištraukti. 14.09 val. atvykus ugniagesiams gelbėtojams nustatyta, kad vaikas įkišo galvą tarp vaikams skirtų, metalinių laipiojimo kopėtėlių skersinio strypų ir negali jos ištraukti. 14.14 val. plėstuvais...


2015/2016 metų Lietuvos U-14 (2002 m. gim.) I lygos futbolo pirmenybėse tarp aštuonių stipriausių komandų rungtyniavo ir Palangos sporto centro auklėtiniai (treneris Arūnas Macius).  


Pirmą kartą šalies istorijoje Lietuvos moksleivio rašinys pateko tarp trijų geriausių Pasaulinės pašto sąjungos ir UNESCO organizuojamo tarptautinio epistolinio rašinio konkurso darbų. Šventosios pagrindinės mokyklos auklėtinės Gabijos Petrauskaitės tekstas buvo pripažintas vienu iš geriausių rašinių. Lietuvos atstovei už sukurtą...


Palanga – tarp mažiausiai įsiskolinusių 60-ies šalies savivaldybių

Parengta pagal „Respubliką“, 2013 07 01 | Rubrika: Miestas

Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas, pristatydamas Lietuvos finansinio stabilumo apžvalgą, pareiškė, kad bene didžiausią pavojų stabilumui kelia savivaldybių įsiskolinimai. Kai kurių savivaldybių skolos jau viršija pusę jų metinių pajamų, o Vilniaus viršija net ir metines pajamas. Kaip parodė dienraščio „Respublika“ tyrimas, Palanga tarp...


Palangos šventės – tarp įdomiausių Lietuvoje  1

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 15 | Rubrika: Miestas

Palanga pelnytai turi kuo didžiuotis – VšĮ „Terra Publica“ išleistoje pažintinėje knygoje „Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti“, atsirado vietos ir dviem Palangos renginiams – „Palangos stalas“ ir „Palangos stinta“. Būtent šie renginiai paminėti tarp 100 įdomiausių ir aktualiausių renginių...


Konkurencija tarp mokyklų – išpūstas dalykas?

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 10 18 | Rubrika: Jūros vaikai

Ne paslaptis, kad tarp mokyklų – ypač didesniuose miestuose – vyksta savotiška konkurencija: jau nuo seno yra susiklosčiusi nuomonė, kad vienoje geriau parengiami „tiksliukai“, kitoje – humanitarai, trečia apskritai laikoma „stipresne“. Tam tikros alyvos į ugnį šliūkšteli ir devinti metai žurnalo „Veidas“ skelbiami...


Užsimezgusi graži draugystė tarp Palangos ir Švėkšnos kultūros skleidėjų tęsiasi iki šiol. Kaip to įrodymas buvo Palangos miesto viešojoje bibliotekoje vykusi Švėkšnos diena, pakvietusi prisijungti ir drauge smagiai praleisti laiką ne tik palangiškius, bet ir švėkšniškius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas