Tarp TOP-20 vietinio turizmo destinacijų 2020 metais - ir Palangos "Anapilis" su savo legendomis

"Palangos tilto" informacija, 2020-12-27
Peržiūrėta
424
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tarp TOP-20 vietinio turizmo destinacijų 2020 metais - ir Palangos "Anapilis" su savo legendomis

Kas šiemet vedė iš proto vietinius turistus socialiniame tinkle Facebook? Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“, valdanti prekės ženklą „Lietuva. O čia ar buvai?“, skelbia 2020 m. hitus – 20 vietų, apie kurias sukurti įrašai sulaukė didžiausio auditorijos dėmesio. Tarp jų - ir Palangos "Anapilis." „Šie metai turizmo sektoriui buvo išties pilni iššūkių. Ir vis dėlto, pastebėjome vieną svarbų dalyką – nepaisant visų išlygų, informacijos apie keliones paklausa nesumenko. Facebook paskyroje „Lietuva. O čia ar buvai?“ pasiekėme šimtus tūkstančių vartotojų, dešimtys tūkstančių susidomėjo mūsų ar partnerių pasiūlymais. Be abejo, komunikaciją teko pritaikyti situacijai – daugiau dėmesio skyrėme saugumui, virtualioms pramogoms ir edukacijai apie Lietuvą, rėmėme turizmo verslą – tačiau pasikeitusi kryptis vartotojų ne tik neišgąsdino, bet ir pritraukė“, – sako „Keliauk Lietuvoje“ rinkodaros poskyrio vadovė Inga Valentonienė.

Apie "Anapilį" atsiliepiama taip: "Mistišku pavadinimu ir vėjo vargonų skleidžiamais garsais poilsiautojus Palangoje jau daug metų keri vila „Anapilis“. Manoma, kad kadaise čia šeimininkavusi grafienė Sofija Tiškevičienė buvo itin silpnos sveikatos ir tik pasijutus blogiau, eidavo klausytis viloje įrengtų vargonų skleidžiamų garsų, mat jie jai padėdavo nusiraminti. Nors vietinius gyventojus vargonai gąsdindavo, miesto svečiai kalba, kad garsas ne mažiau stebuklingas nei jūros ošimas."

Jūsų komentaras:

Destinacija??? 2020-12-28 21:58 (IP: 172.69.190.67)
Nėra lietuvių kalboje tokio žodžio. Išvis nėra tokio žodžio pasaulyje. Kur jūs, lietuvių kalbos mokytojai?

Taip pat skaitykite

Kas šiemet vedė iš proto vietinius turistus socialiniame tinkle Facebook? Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“, valdanti prekės ženklą „Lietuva. O čia ar buvai?“, skelbia 2020 m. hitus – 20 vietų, apie kurias sukurti įrašai sulaukė didžiausio auditorijos dėmesio. Tarp jų - ir Palangos "Anapilis."


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) pranešė, kad nutraukta sutartis su vyriausiuoju NKL klubo, Kėdainių "Nevėžio" treneriu Mariumi Kiltinavičiumi. Apie tai sekmadienį pranešė Kėdainių klubas savo interneto svetainėje. 38-erių metų specialistas prie komandos vairo stojo prieš 2019/2020 metų sezoną ir per visą šį laiką Kėdainių miestui padovanojo ne...


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Nuo 2020 m. birželio 3 d. Palangos kurorto muziejuje pradedama eksponuoti grafikės, kūrybinės grupės "Mostas" narės, Palangos miesto Garbės pilietės Gražinos Oškinytės-Eimanavičienės paroda "Kalbuosi su žeme".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius