Tarptautinė šuns diena išmaniai: atraskite vietas, kur galite apsilankyti su keturkoju

Palangos tiltas, 2022-08-25
Peržiūrėta
1074
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tarptautinė šuns diena išmaniai: atraskite vietas, kur galite apsilankyti su keturkoju

Sakoma, kad šuo – geriausias žmogaus draugas, tad kiekvienam šeimininkui reikėtų nepraleisti tarptautinės šuns dienos. Turintiems augintinį svarbu juo visapusiškai rūpintis – tinkamai maitinti, dresuoti ir net lepinti. Nors technologijos neatstos šeimininko rūpesčio ir dėmesio, jos tikrai gali palengvinti šį atsakingą darbą.

Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas teigia, kad mobiliųjų telefonų aplikacijos – puikus šeimininko pagalbininkas visose srityse: nuo įrankių dresūrai iki geriausių vietų pasivaikščiojimams.

Dresūrai – „Puppr“.  Dresiruoti keturkojus be galo svarbu, o su šia programėle tai bus ir itin paprasta. Joje rasite apie 30 komandų pamokų, kaip „sėsti“ ar „atnešti pavadėlį“ – visa tai puikiai paaiškina profesionali dresuotoja. Programėlėje galite žymėti ir sekti augintinio progresą bei aktyvuoti priminimus apie pamokas. Čia taip pat rasite sąrašą produktų su nuorodomis, kur juos galima įsigyti – nuo skanėstų iki švaros priemonių. Aplikacija yra nemokama, tačiau įsigijus „premium“ planą gausite prieigą prie dar daugiau komandų mokymų bei pagalbą iš profesionalių dresuotojų.

Maisto pasirinkimams – „iKibble“. Tikriausiai kiekvienas šuns šeimininkas yra klausęs savęs, ar tam tikri maisto produktai tinkami jo gyvūnui. Šioje programėlėje rasite ilgą sąrašą produktų – kiekvienas iš jų turi išsamią informaciją apie tai, kokios veislės šunims jis yra tinkamiausias. Visi aplikacijoje pateikiami maisto produktai sureitinguoti ir suskirstyti į kategorijas – vaisiai, daržovės, paukštiena, t.t. Tai puikus įrankis šuns mitybos priežiūrai, ypač, jeigu norite patikrinti, ar nuo stalo pagriebtas maistas gyvūnui nepakenks. 

Keliaujantiems – „Bring Fido“. Prieš apsilankant restoranuose ar viešbučiuose, gyvūnų šeimininkai visada turi išsiaiškinti, ar jų gyvūnas ten laukiamas. Ši programėlė būtent tam ir skirta – joje įvedę savo kelionės tikslą, rasite informaciją apie tai, ar šioje vietoje priimami augintiniai, ar yra gyvūno mokestis bei kiek gyvūnų galite atsivesti kartu.

Mėgstantiems gamtą – „All Trails“. Puiki programėlė norintiems leistis į nuotykius gamtoje su savo augintiniu. Šioje aplikacijoje rasite žemėlapį su beveik 100 tūkst. įvairių takų, skirtų pasivaikščioti, važinėti dviračiu ar užsiimti kitomis veiklomis gryname ore. Takus galite filtruoti pagal sudėtingumą, ilgį bei tinkamumą gyvūnams. Programėlėje yra įrankiai, leidžiantys sudaryti mėgstamiausių pasivaikščiojimų sąrašą bei rasti išsamias instrukcijas, kaip nuvažiuoti ir rasti geriausius takelius.

Saugumui – GPS daiktų ieškikliai. Kad ir kaip gerai ištreniruosite savo augintinį, niekada negalite būti visiškai garantuoti, kad jis nepabėgs ar nepasimes. Būtent tokiems atvejams naudinga turėti daiktų ieškiklį, kurį galite prikabinti prie gyvūno antkaklio. Taip visada žinosite, kur jis yra – juk atsarga gėdos nedaro. „AirTag“ puikus variantas „Apple“ produkcijos savininkams, o „Android“ vartotojams – „Samsung Galaxy Smart Tag“ ieškiklis. Abu produktai lengvai prikabinami prie antkaklio ar pavadėlio. Savo išmaniajame telefone specialiomis programomis galėsite sekti ieškiklio lokaciją. Tiek naudojant „AirTag“, tiek „Smart Tag“, jūsų telefone bus rodomos kryptis, kur eiti, o „Android“ ieškiklis gali skleisti garsą, kai esate pakankamai arti augintinio.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiais laikais, ruošiantis naujiems mokslo metams, sąsiuvinių, rašiklių ir vadovėlių dažnai nepakanka, todėl moksleivių tėvai dairosi ir į išmaniųjų įrenginių lentynas.


Europos diena – kasmet minima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.


Ši diena skirta atkreipti tėvų ir gydytojų bendruomenės dėmesį į kūdikių galvytės deformacijas.


Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau maždaug kas aštuntas iš jų – tiesiog nenaudojamas, dar nedidelė dalis jų – sugedę.


Sakoma, kad šuo – geriausias žmogaus draugas, tad kiekvienam šeimininkui reikėtų nepraleisti tarptautinės šuns dienos.


Europos diena– kasmet minima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.


Vieni vasarą  užuodžia, kiti pajunta ar pamato, o dar kiti – įgyvendinę savo  svajones, tampa išties laimingais žmonėmis.  Prabėgus pusšimčiui metų, šiandien aš įgyvendinau seniai puoselėtą mintį ir didžiulį norą apsilankyti bočių žemėje ir surasti jų kapavietes. 


Nepamirštami veiklūs žmonės būna net ir atgulę amžinojo poilsio vietose. Nuolat lankomi kapai įrodo, jog žmonės vertina jų nuveiktus darbus. Surasti kurorto vardą garsinusių žmonių kapavietes nuo lapkričio mėnesio bus dar lengviau, mat Palangos kapinėse sukurtas virtualus turas, įamžinantis žymių palangiškių amžino poilsio vietas. Šią Palangos miesto etninės kultūros...


Jūros diena, Baltų vienybės diena, šventojiškių sueiga


Vilniuje tris dienas – nuo trečiadienio iki penktadienio – vyko pirmoji Lietuvoje ir didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė gyvybės mokslų konferencija „Life Sciences Baltics 2012“, kurioje dalyvavo net 700 šios srities ekspertų, pusė iš jų – svečiai iš užsienio. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius