Taryba patvirtino nekilnojamojo turto ir žemės mokesčius

„Palangos tilto” informacija, 2013-05-30
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Tylos minute buvo pagerbtas netikėtai mirusio Tarybos nario Giedriaus Šatkausko atminimas.

Tylos minute buvo pagerbtas netikėtai mirusio Tarybos nario Giedriaus Šatkausko atminimas.

Vakar įvykusiame Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdyje pirmiausia tylos minute buvo pagerbtas netikėtai į Anapus išėjusio Tarybos nario Giedriaus Šatkausko atminimas.
Dėl jo mirties buvo nuspręsta nagrinėti tik tris darbotvarkės klausimus, kurių nebuvo galima atidėti dėl įsipareigojimų.

Vėliau Tarybos nariai patvirtino naujus nekilnojamo turto ir žemės mokesčius.
Taryba balsavo už 0,6 procento nekilnojamo turto mokestį 2014-iesiems, kuris bus skaičiuojamas nuo nekilnojamo turto mokestinės vertės.
Kai kuriems Tarybos nariams suabejojus, ar jis nėra per didelis ir paprašius jį palyginti su mokesčiu kitose savivaldybėse, pranešėja, savivaldybės biudžeto skyriaus vedėja R. Garadauskienė sakė, kad Alytuje jis yra 1 procentas, o, pavyzdžiui, Joniškyje, Klaipėdoje ir Vilniuje yra atitinkamai 0,9, 0,8 ir 1 procento. Tiesa, kultūros objektams sostinėje jis yra 0,7 procento.
Vėliau Taryba taip pat patvirtino žemės mokestį 2014-iesiems, kuris priklausomai nuo žemės paskirties bus nuo 0,1 iki 1 procento.
Apleistos žemės sklypų savininkams teks mokėti 4 procentus žemės mokesčio, neatsižvelgiant į žemės paskirtį.
Kitą savaitę įvyksiančiame posėdyje Tarybai bus pateikti likę klausimai.

 

Jūsų komentaras:

A.+A. 2013-06-01 13:51 (. / IP: 86.100.60.112)
Visą pažangią Palangos visuomenę pribloškė Giedriau Š. mirtis; Amžinybėn netikėtai išėjo žmogus, gyvenimo žiedui prasiskleidus...pačiame žydėjime... -Serijinė mirtis...Užuojauta visiems...

Taip pat skaitykite

Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai, tęsdami tradiciją artėjant Vėlinėms pagerbti į Amžinybę iškeliavusius kolegas, ketvirtadienį, spalio 31 d., aplankė Palangos kapinėse amžinojo poilsio atgulusių Savivaldybės tarybos narių kapus.  


Vakar į paskutinį 54-ąjį 7-ojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdį rinkosi šventiškai apsirėdę 2011 metais išrinkti miesto politikai. Prieš vidudienį, išklausę mero Šarūno Vaitkaus kalbos, padėkos raštais bei Malgorzatos Omilanovskos knygomis „Pabaltijo Zakopanė. Palanga Tiškevičių laikais“ apdovanoti...


Trečiadienį ir penktadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš rinkimų sąrašų išbraukė 280 kandidatų į savivaldybių tarybų narius, nuslėpusius, kad buvo teisti. Penki kandidatai – trys iškelti Darbo partijos ir po vieną partijos Tvarka ir teisingumas bei Visuomeninio rinkimų komiteto „Nepartinių palangiškių sąjūdis”...


Nors iki rinkimų į savivaldybių tarybas dar daugiau nei pusmetis, ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje klausantis kai kurių tarybos narių pasisakymų galėjo susidaryti įspūdis, jog jie jau rengiasi būsimoms rinkiminėms batalijoms. Pasisakymų, replikų ir šiaip pasikandžiojimų buvo tiek, kad net pasėdy dalyvavę visuomenės atstovai pastebėjo, jog sulig...


Kreipimasis į Palangos miesto savivaldybės tarybos narius  9

Rimantas Germanas UAB „Litesko“ komercijos direktorius, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Situacija Palangos šilumos ūkyje, o taip pat miesto savivaldybės ir „Litesko“ santykiai pasiekė ribą, kuomet nebeužtenka pasisiuntinėti raštais vieni kitiems. Turime labai rimtą situaciją, didžiulę problemą, kuri kaupėsi ne vieną mėnesį ir pasiekė kulminaciją. Apie tai ir noriu pasisakyti.


Vakar įvykusiame Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdyje pirmiausia tylos minute buvo pagerbtas netikėtai į Anapus išėjusio Tarybos nario Giedriaus Šatkausko atminimas. Dėl jo mirties buvo nuspręsta nagrinėti tik tris darbotvarkės klausimus, kurių nebuvo galima atidėti dėl įsipareigojimų.


Apie nuosavą būstą svajoja kone kiekvienas lietuvis. Ko gero, norą turėti savo būstą būtų galima pavadinti nacionaliniu lietuvių tautos bruožu. Mes nesinuomojame būsto – mes jį perkame. „Palangos tiltas“ pasidomėjo kaip sekasi nekilnojamojo turto agentūroms pardavinėti butus, nuosavus namus bei žemės sklypus Palangoje – kokia nekilnojamojo turto Palangoje paklausa ir...


Vakar įvyko Palangos savivaldybės Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 19 Tarybos narių. Mero Šarūno Vaitkaus siūlymu, darbotvarkė buvo papildyta dviem klausimais – dėl Kelių direkcijos skirto 1, 67 milijono litų miesto keliams ir gatvėms paskirstymo ir  administracinės komisijos prie miesto savivaldybės sudarymo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas