Tarybos narys E. Židanavičius į posėdį atsinešė bokso pirštinę

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-09-29
Peržiūrėta
326
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tarybos narys E. Židanavičius į posėdį atsinešė bokso pirštinę

Vakar įvyko miesto savivaldybės Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 17 narių. Jau tradiciškai posėdžių pradžioje įvairiais gyvenimo klausimais pasisakantis Eimutis Židanavičius šįkart „perspjovė“ pats save: posėdį vedusiam vicemerui Rimantui Mikalkėnui (meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo Angelų sargų dienos minėjime policijos komisariate) įteikė...bokso pirštinę. „Perduokite merui, prašau“, – paprašė. Kuo dėtas meras, nepaaiškino, nors, sprendžiant iš prieš tai sekusio politiko pasisakymo apie jau į istoriją nueinantį Palangos viešbučių ir verslo asociacijos (PVRA) prezidento Dariaus Miklovo ir Viešosios tvarko skyriaus vedėjo Petro Keinio konfliktą savivaldybėje, paaiškinimo, matyt, laukti ir nereikėjo...
E. Židanavičius klausė, kodėl yra pažeidžiamas „žmonių privatumas“ savivaldybėje: girdi, yra įrengtos video kameros, bet įspėjamųjų ženklų, kad lankytojai yra filmuojami, nėra.
Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė paaiškino, kad kameros kol kas neįjungtos, o kai pradės veikti, apie tai bus iškabinti įspėjantys ženklai.
Dar praėjusiame Tarybos posėdyje turėjo būti pateiktas sprendimo projektas dėl bendradarbiavimo sutarties tarp Palangos ir Izraelio Elato miesto, bet žydams nepateikus projekto vertimo, klausimas buvo nukeltas į vakar vykusį Tarybos posėdį. Miesto politikai parafavo sutarties projektą, draugystės ir bendradarbiavimo sutartis tarp abejų miestų bus pasirašyta artimiausiu metu.
Tarybos nariai vienbalsiai balsavo už patikslintą miesto biudžetą šiais metais, patvirtino mokinių pavėžėjimo savivaldybės teritorijoje tvarkos aprašą, suteikė mokestinę lengvatą VšĮ „Palangos sambo akademija“, patvirtino miesto mokyklų direktorių atlyginimų koeficientus, pritarė projekto „Pėsčiųjų ir dviračių takų rekonstrukcijos ir plėtros Palangos mieste“ įgyvendinimui, taip pat vienbalsiai balsavo už „Dėl pritarimo projekto „Turizmo informacinės infrastruktūros sukūrimas ir pritaikymas neįgaliųjų poreikiams Kretingos rajono ir Palangos miesto savivaldybėse“ paraiškos teikimą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien, ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, Palangos miesto Tarybai „gliaudant“ posėdžio darbotvarkės klausimus, posėdžiui pirmininkavęs Tarybos pirmininkas ir Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, viename Zoom-o langely pastebėjęs opozicijos narį Eugenijų Simutį, vis delnu kažkodėl užsidengiantį burną, replikavo: „Eugenijau, per tarybos posėdį rūkyti –...


Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Buvęs miesto Tarybos narys, buvęs Palangos turgaus direktorius ir vienas aršiausių mero Šarūno Vaitkaus kritikų, Eimutis Židanavičius, "Palangos tiltui" teigė, kad pirmuosius savo veiklos metus mininti miesto Taryba yra išskirtinė.


Palangos miesto savivaldybės Etikos komisija, įvertinusi tyrimo dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Eimučio Židanavičiaus elgesio atitikties Lietuvos Respublikos valstybės politikų elgesio kodekso


Vakar įvyko miesto savivaldybės Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 17 narių. Jau tradiciškai posėdžių pradžioje įvairiais gyvenimo klausimais pasisakantis Eimutis Židanavičius šįkart „perspjovė“ pats save: posėdį vedusiam vicemerui Rimantui Mikalkėnui (meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo Angelų sargų dienos minėjime policijos komisariate) įteikė...bokso...


Miestui pradėta kenkti stabdant tarybos darbą

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 03 20 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Ar palangiškių išrinkti politikai dar benori būti miesto tarybos nariais? Ar tarybos posėdžiai jiems nevirto nepakeliama našta? Tokie klausimai iškilo praėjusį ketvirtadienį, kai į iš anksto paskelbtą tarybos posėdį iš 21 tarybos nario tesusirinko vos 10 politikų.


Jeigu Palangos miesto savivaldybės specialistas, dar ir, tarkime, Lietuvos triušių augintojų asociacijos viceprezidentas, sumanytų nuvykti į triušių augintojų konferenciją Rusijoje ir paprašytų savivaldybės tam skirti komandiruotpinigių, girdi, jis ten atstovaus Palangai ir Lietuvai, suprantama, liktų išjuoktas. Kas nors ir palei smilkinį pirštą pasukiotų....


Nors Palangos miesto Tarybos reglamentas numato, kad Tarybos nariai per metus privalo dukart atsiskaityti rinkėjams, baigiantis metams tai padarė liberalsąjūdietis Eimutis Židanavičius, šią savaitę palangiškius pakvietęs į susitikimą Tarybos posėdžių salėje.


Savivaldybės komisija kovai su korupcija turi pirmininką Saulių Simę ir narius, bet jie į pirmą posėdį rinksis tik šią savaitę, ketvirtadienį. Ar gali komisija, kuriai vadovauja vicemeras, o dauguma narių yra tarybos nariai, pjauti šaką, ant kurios visi sėdi?


Penkiolikmetis vaikinas, perspektyvus boksininkas, praėjusį sekmadienį J. Basanavičiaus gatvėje panoręs išmėginti savo jėgą, smūgiuodamas į žaidimų automatą-bokso „kriaušę“, smūgiui nepavykus, suknežino plaštakos kaulus. Vaikino sportininko karjera pakibo ant plauko. Jaunuolio motina baisisi, kad prie žaidimų automato nėra jokio apsaugos tinklelio, įspėjančių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius