Trijų dienų šunų paroda Palangoje užbaigė vasaros sezoną: aukščiausią įvertinimą pelnė jaunas ši cu iš Lietuvos

Palangos tiltas, 2023-09-26
Peržiūrėta
1013
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Trijų dienų šunų paroda Palangoje užbaigė vasaros sezoną: aukščiausią įvertinimą pelnė jaunas ši cu iš Lietuvos

Sekmadienio vakarą Palangos kempinge „Compensa“ baigėsi tris dienas trukusios tarptautinės šunų parodos – vasaros parodų sezonas „uždarytas“.

Net 1847 šunys varžėsi dėl veislės nugalėtojų titulo, rungtyniavo porų, veislynų, mažylių, veteranų, jaunų šunų ir grupių konkursuose, o paskutinę parodų dieną tarptautinis šunų teisėjas iš Airijos Eddie Patterson išrinko patį gražiasią šių parodų dalyvį. „Supreme Bis“ taurę jis įteikė dar visai jaunam ši cu patinukui CH LOVE HAS NO LIMITS ALPIŲ SLĖNIS, kurį išveisė ir augina Andrina Tunaitytė.

„Namuose mes jį vadiname Rėjumi. Prieš šešiolika metų įsigijome pirmąjį šios veislės šuniuką ir įsimylėjome ši cu veislę. Gražiausių šunų konkursuose teisėjai paprastai dažniau renkasi Lasos apsus, pudelius, Maltos bišonus, bet šįkart sėkmė buvo mūsų pusėje!“ – puikiu augintinio pasirodymu džiaugėsi veisėja ir nepamiršo pagirti Rėjaus vedlės Ingridos Samušytės pastangų pademonstruoti jos augintinį. 

Ši cu (Shih Tzu) kilmės istorija siejama su Tibetu. Manoma, jog šie žavūs šuniukai yra Tibeto šunų ir dabartinių pekinų protėvių palikuoniai. Parodose Palangoje buvo registruota 15 ši cu veislės šunų.

Parodų organizatorė, Lietuvos kinologų draugija, sulaukė daug dalyvių iš Suomijos, Švedijos, Danijos, Norvegijos, o šių šalių kinologai atsivežė ir retesnių veislių šunų. Buvo galima pamatyti Alpių daksbrakų, suomių – lapių špicų, danų – švedų ūkininkų šunų, suomių laikų ir kitų veislių šunų. 

Lietuvos kinologų draugija 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sekmadienio vakarą Palangos kempinge „Compensa“ baigėsi tris dienas trukusios tarptautinės šunų parodos – vasaros parodų sezonas „uždarytas“.


Rugsėjo 23 – 25 d. Palangoje vykusios tarptautinės šunų parodos buvo kitokios nei įprasta.


Palangos „Kuršiai“ (16-12) paskutinėse VIKINGLOTTO – NKL reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį, vasario 20 d., šventė dramatišką pergalę. Vytauto Buzo auklėtiniai svečiuose 70:68 (16:21, 21:16, 17:18, 16:13) palaužė Šakių „Vytį“ (21-7).


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


„Jūsų surengta paroda į Palangą atvežė ne tik šypsenas, bet ir saulę“, – dailininkams karikatūristams, surengusiems savo darbų ekspoziciją, sakė Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaityklos vedėja Vanda Kliučininkienė.


Palangos vasaros skaitykla skaičiuoja 50-ąjį sezoną

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 06 16 | Rubrika: Kultūra

Birželio 13 dieną Palangos vasaros skaitykloje būriavosi visi, kuriems ne svetima knyga. Čia buvo atidaromas vasaros skaityklos 50-asis sezonas. Atidarymo metu buvo rengiamas ir „Literatūrinis furšetas“, kuriame derėjo ir knygos, ir maistas.  


760 metų sukaktį švenčianti Lietuvos kultūros sostinė Palanga savaitgalį paskelbė atidaranti vasaros sezoną. Mero Šarūno Vaitkaus žodžius: „Sveiki sulaukę tikros vasaros“, pasakytus pirmojo šventės „Palanga 760“ renginio ir pakartotus oficialiame visos šventės atidaryme, ko gero, išgirdo ir pati gamta: tokio vasariško, iki 30...


Šachmatininkai užbaigė sezoną

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 22 | Rubrika: Miestas

Palangos šachmatininkai, kaip ir kiekvienais metais gruodžio mėnesį, pabaigė savo sezoną. Įvyko trys turnyrai: greitųjų šachmatų partija, kur vienam žaidėjui skirta 15 minučių, „blico“ – 5 minutės ir šachmatų pirmenybės, kur žaidėjui skiriama pusantros valandos. Susumavus visų trijų rungtynių rezultatus, paaiškėjo stipriausieji Palangos šachmatininkai.


Šį sezoną šunų savininkams pajūryje riesta

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 07 18 | Rubrika: Miestas

Kurorto policija, kartu su Palangos miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiaisiais inspektoriais Valdžiu Flaksu, Marija Valauskiene bei laikraščio „Palangos tiltas“ žurnalistais, ketvirtadienį anksti ryte pajūryje surengė reidą. Jo tikslas – išaiškinti paplūdimiuose vedžiojančius ir maudančius jūroje keturkojų šeimininkus. Nors beveik prie kiekvieno tako, vedančio į...


Šventoji linksmybėmis pradėjo vasaros sezoną

„Palangos tilto“ informacija, 2009 06 10 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Šventoji, kuri būdavo vadinama Palangos podukra, linksmai ir išradingai atšventė vasaros sezono atidarymą. Penktadienį vyko kermošius, kalviai varžėsi, kuris nukals ilgiausią vinį, svečius linksmino Pajūrio krašto kapelos ir etnografiniai ansambliai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius